320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Palju Cityl "Rahvuste karikale" mehi minemas on?
    Molemad Toure vennad.

    Kommentaar


      Olgu vanajumal täna citizen, panin just täitsa arvestatava hulga krabisevat sellele, et City saab edasi. Imestan siiani, et julgust oli, sest üldjuhul olen ma bettimises totaalne tuss.

      Kommentaar


        Algselt postitas jamesblake Vaata postitust
        Olgu vanajumal täna citizen, panin just täitsa arvestatava hulga krabisevat sellele, et City saab edasi. Imestan siiani, et julgust oli, sest üldjuhul olen ma bettimises totaalne tuss.
        Villareali peatreener rääkis ühes intervjuus, et kavatseb anda tänases mängus põhimeestele puhkust. Lisaks sellele on nad ka vigastustega hädas. Midagi peab ikka väga valesti minema täna kui Napoli ei võida.

        Kommentaar


          Koosseis Bayerni vastu:
          Hart, Savic, Kompany, Lescott, Clichy, Barry, Yaya Toure, Silva, Nasri, Agüero, Dzeko.

          Kommentaar


            Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
            Villareali peatreener rääkis ühes intervjuus, et kavatseb anda tänases mängus põhimeestele puhkust. Lisaks sellele on nad ka vigastustega hädas. Midagi peab ikka väga valesti minema täna kui Napoli ei võida.
            Villarreal- Diego López, Ángel, Musacchio, Zapata, Oriol, Senna, Bruno, De Guzmán, Hernán Pérez, Nilmar y Marco Ruben.


            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Algselt postitas jamesblake Vaata postitust
              Olgu vanajumal täna citizen, panin just täitsa arvestatava hulga krabisevat sellele, et City saab edasi. Imestan siiani, et julgust oli, sest üldjuhul olen ma bettimises totaalne tuss.
              Oleksid pidanud selle raha kuskile heategevuseks annetama.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                City võib verest nina ka välja higistada,aga paraku see teid ei aita,sest makaronid (jumal tänatud) paneb Hispaanias sealsele meeskonnale koti pähe.
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  tõestus veelkord: raha ei mängi
                  teine tõestus: premier league on s*tt
                  kolmas tõestus : premieris on ainult ülemakstud ahvid
                  neljas fakt: manchesteris läheb siniste ja punaste joobes halamiseks ja paaritumiseks ja vennastumiSEKS
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Viies fakt: Pooldage Itaalia jalgpalli!! Eriti Romat

                    Kommentaar


                      Päris olen sellise klubi fänn enam!!!!!!!!!!!!!!! faking luuserit

                      Nüüdsest Napoli ja Cavani fänn!!
                      Ganvix!

                      Kommentaar


                        Kiirelt Bayerni fännide bye bye gif siia . Aga tegelikult hea mäng oli. Järgmine aasta jälle. Euroopas Manu-ga kokku jah

                        Kommentaar


                          Teate mis oleks tänase mängu valguses kohe eriti magus ?
                          Kui homme tuleks uudis, et Mancini on lahti lastud .

                          Kahjuks nii lollid pole isegi Araablased... või kas ikka ei ole ?

                          Kommentaar


                            Nasri ja Clichy on omatud
                            läksid arsenalist citysse tegusi tegema

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kris866 Vaata postitust
                              Nasri ja Clichy on omatud
                              läksid arsenalist citysse tegusi tegema
                              Ära hakka targutama palun, vaatame hooaja lõpus kellel on rohkem ette näidata, kas Arsenalil või Cityl

                              Kommentaar


                                Mancini vallandamine oleks idiootsus, kuna siis poleks mõtet Premieri unistusest ka rääkida.
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X