320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    El Cįshico oli kordades põnevam kui el Clįsico, kiidan selle eest teid. Täitsa saamatud olite algusest lõpuni, kohtunik tegi liiga ja muu. Buhuu!
    Algselt postitas rainis007
    Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

    Kommentaar


      Algselt postitas aron8888 Vaata postitust
      Täitsa saamatud olite algusest lõpuni, kohtunik tegi liiga ja muu.
      Vaatasime erinevaid mänge vist. Esimesed 25 minutit oli City ikka kindlasti parem ning seis oleks võinud vabalt 3-0 olla.

      Kommentaar


        Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
        Vaatasime erinevaid mänge vist. Esimesed 25 minutit oli City ikka kindlasti parem ning seis oleks võinud vabalt 3-0 olla.
        sorri, aga aegluubis-barca ei ole võti isegi mitte Chelsea võitmiseks. Võiks kasutada siinkohal seda Ferrari ja Citroeni võrdlust..
        Algselt postitas rainis007
        Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

        Kommentaar


          Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
          Koomik...
          Ja koomikutest rääkides, siis tänasest üks negatiivne - Clichy ei saa Arsenali vastu mängida
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Algselt postitas Nohik Vaata postitust
            mida teha kui kohtunik otsustab mängu ära kinkida
            Sa olid varem nii normaalne

            Aga ei, City on hea tegelt, pole midagi öelda. Clichy'le soovitaks vaadata Romeu mängu peale kollase saamist ja õppida.

            Kommentaar


              Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
              Vaatasime erinevaid mänge vist. Esimesed 25 minutit oli City ikka kindlasti parem ning seis oleks võinud vabalt 3-0 olla.
              sa mine oma oleksitega õue liivakasti tagasi.
              Koondise põhimängija

              Kommentaar


                Mida see kohtunik siis tegi? See penalti olukord oli 50/50, seal isegi polnud puudet. Teine kollane ja punane olid 100%, seal oleks pidanud otse punase saama. Võrreldes sellega, kuidas kohtunikud vilistasid meie eelnevaid mänge, see mäng oli puhas.

                Kommentaar


                  kui ma poleks city võidule pappi pannud siis ma oleks õnnelik,et tulemus selline oli

                  Kommentaar


                    There is confusion among football fans tonight.

                    The Man City fans who used to support Chelsea who supported Arsenal before that are not sure if they should be Chelsea fans again.
                    So self aware so full of shit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Ei olnud jah just parim vile, aga mina kõrvaltvaatajana leian, et Mancini pani vahetustega ka puusse. Aguero asemele Nono Toure, Silva asemele De Jong, Lescotti asemele Dzeko??? Mida iganes ta enne mängu võttis, mina seda ei taha.
                      Chelsea teemas kirus ka keegi Mancini vahetusi, aga samas sain ma kohati teatud mööndustega temast aru. Agüero asemele dõubimees - selge see, et keegi peab eestpoolt lahkuma ja kogu asja kaitsvamaks muutma pärast seda kui Clichy punase sai, iseasi kas Kolo see kõige õigem variant oli. Silva vs De Jong - tõepoolest ka minu jaoks täielik müsteerium, aga Lescotti asemele D˛eko oli tõenäoliselt selline all in-lüke Mancini poolt, kus iga hinna eest ära tuli lüüa. Muidu City poolt suhteliselt sümpaatne mäng ja kogu tabeli esimene osa sai kraadi võrra põnevamaks.
                      Last edited by szandor; 12.12.11, 23:39. Põhjus: typo

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                        The Man City fans who used to support Chelsea who supported Arsenal before that are not sure if they should be Chelsea fans again.
                        Pole küll mingi FÄNN, aga Premierist meeldivadki mulle kõige rohkem Arsenal, City ja Chelski. Päris raske on vist ühe "lemmiku" (vale sõna vist, aga muud ka pähe ei torganud) alt teise alla joosta? Kurat. Kuigi seda mängu vaatasin erapooletuna..
                        "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Ei olnud jah just parim vile, aga mina kõrvaltvaatajana leian, et Mancini pani vahetustega ka puusse. Aguero asemele Nono Toure, Silva asemele De Jong, Lescotti asemele Dzeko??? Mida iganes ta enne mängu võttis, mina seda ei taha.
                          Ee mis vahetustel viga oli? Kaks esimest oli betoneerimiseks, mis tuli ju väga hästi välja, keskväljalt Chelsea pmst ei suutnudki läbi murda ja võimalusi ei tekkinudki, see et pall nii õnnetult Lescotti kätt tabas olukorras, kus pall väravasse poleks läinud, oli halb õnn. 10kesi võõrsil Chelsea vastu viik oleks olnud hea tulemus.

                          Kommentaar


                            Huvitavad peod teil seal väikeklubis
                            Algselt postitas Tofoa
                            Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                            Kommentaar




                              Kurat Tevez JÄLLE ei ole team player ja tuli lihtsalt ilma kostüümita peole?
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Tevez on ikka naljamees, hea lepingu endale teinud, et saab lihtsalt elu nautida, ilma mängimata..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X