320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mario Balotelli and his Manchester City team-mate Micah Richards had to be pulled apart after a training ground row


    Algselt postitas Tofoa
    Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

    Kommentaar


      Richards and Balotelli get on well, and Richards later used Twitter to insist: "Me & mario are all good! these things happen in training & we shook hands after. It shows passion!"

      City say this is not the case and that these kinds of incidents happen at other clubs – the difference being that photographers can get easier access at their Carrington base because of a public footpath that runs by the side of the pitches. The club are putting up new fences in an attempt to keep out the cameras.

      Milleks küll passioni varjata? ...

      Kommentaar


        Palju õnne! Saate tundu kõikvõimsa Hulk'i raevu - saate EL turniiriga kiirelt ühelepoole.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          Palju õnne! Saate tundu kõikvõimsa Hulk'i raevu - saate EL turniiriga kiirelt ühelepoole.
          Palju õnne, oled juba kahes manchesteri teemas sama jama ajanud
          Algselt postitas Tofoa
          Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

          Kommentaar


            Algselt postitas NOT Vaata postitust
            Palju õnne, oled juba kahes manchesteri teemas sama jama ajanud
            No mõlemad saidki ühed kõige kõvemad pähklid EList kohe vastu. Saab põnev olema.
            ★★★★★★

            Kommentaar


              Porto on sel hooajal suht sitahäda olnud kui nüüd ausalt öelda, ei saaks öelda, et põnevuspaar.

              Kommentaar


                Võib-olla Porto pole küll säherdust hoogu näidanud kui eelmisel aastal (Falcao müük ehk jätnud oma jälje), aga neil on varuks võitja mentaliteet igal rindel ning luuleliselt öeldes suur süda (tahe), et City tasku toppida. Oskusi jagub mõlemal mansal.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  Võib-olla Porto pole küll säherdust hoogu näidanud kui eelmisel aastal (Falcao müük ehk jätnud oma jälje), aga neil on varuks võitja mentaliteet igal rindel ning luuleliselt öeldes suur süda (tahe), et City tasku toppida. Oskusi jagub mõlemal mansal.
                  ja ütle nüüd ausalt mitut porto mängu sa see aasta vaadanud oled? mhmhhh.

                  Kommentaar


                    Kle noks, ühe aastaga ei saada võitjateks - Porto on selle kallal palju vaeva näinud. See kogemus ei kao üleöö. Samuti ei kao oskused. Liigatabel ka väga ei valeta. Ja kui sa nüüd eesnaha alla tõmbad, siis ehk hakkab koitma, mida silmas pidasin.

                    Tsiteeri seda.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Võiks mingi soccerneti FC Fight Clubi teema ka luua..

                      Kommentaar


                        Koosseis Arsenali vastu:
                        Hart, Richards, Kolo Toure, Kompany, Zabaleta, Barry, Yaya Toure, Nasri, Silva, Balotelli, Agüero.

                        Kommentaar


                          Kui täna Arsenalile vähemalt 3 väravaga kotti pähe ei tõmmata, ei ole teie klubi tiitlit väärt. Isegi meistriteliiga kohta ei ole väärt...
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Kas teie nr 2 prrovis Song'ilt teist kollast välja võluda?
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              striimi 2. poolajaks paluks.

                              Kommentaar


                                http://atdhenet.tv/42039/watch-manch...ity-vs-arsenal
                                "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X