320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis kõige rohkem tuska teeb, on see, et aina enam hakkab selgeks saama, et ka järgmine aasta teeb Manchester Shitty nimeline õnnetusehunnik Premier League-le Champions Leagues häbi... kurb... ja siis peab jälle ju 200 milkut tuulde viskama... surnud ring .

    Kommentaar


      balotellile siis neljamänguline keeld. webb oleks otse punase andnud, kui ta vaid seda olukorda näinud oleks.

      Kommentaar


        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
        Mis kõige rohkem tuska teeb, on see, et aina enam hakkab selgeks saama, et ka järgmine aasta teeb Manchester Shitty nimeline õnnetusehunnik Premier League-le Champions Leagues häbi... kurb... ja siis peab jälle ju 200 milkut tuulde viskama... surnud ring .
        Cool story.

        Kommentaar


          Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
          Cool story.
          Nope, Su inglise keel vedas Sind natukene alt paraku.
          Sõna "cool" asemel peaks ikka "true" olema no lihtsalt teadmiseks

          Kommentaar


            rahaboss

            Kommentaar


              Koosseis:
              Hart, Richards, Savic, Lescott, Zabaleta, de Jong, Barry, Kolarov, Silva, Nasri, Dzeko.

              Pink: Pantilimon, Rekik, Clichy, Hargreaves, Milner, Adam Johnson, Agüero.

              Kommentaar


                Täiesti ulme värav De Jongilt.
                Ilus.
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  No tra ma ei või, kuidas vilistatakse neid penalteid. Oma jala põrkest põrkab pall vastu kätt, mis kaitseb nägu. Samas olukord, kus adam peksis lihtsalt kossi Dzekole, kui ta palli vastu võttis ei olnud penalti.

                  Kommentaar


                    Mis kaitseb nägu?
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
                      No tra ma ei või, kuidas vilistatakse neid penalteid. Oma jala põrkest põrkab pall vastu kätt, mis kaitseb nägu. Samas olukord, kus adam peksis lihtsalt kossi Dzekole, kui ta palli vastu võttis ei olnud penalti.
                      mis Ronaldo vabandus see veel on? ..''kaitses nägu'' .

                      Kommentaar


                        Hart on kuskilt teiselt planeedilt.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                          Hart on kuskilt teiselt planeedilt.
                          Küll ta EMiks maale naaseb.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
                            No tra ma ei või, kuidas vilistatakse neid penalteid. Oma jala põrkest põrkab pall vastu kätt, mis kaitseb nägu. Samas olukord, kus adam peksis lihtsalt kossi Dzekole, kui ta palli vastu võttis ei olnud penalti.
                            Karma is a bitch isn't it .

                            Aga tõsiselt - see ikka pigem oli kui ei olnud pennal. Otseselt ju käega peatas palli kinni, kuigi seda tuleb muidugi öelda, et pall põrkas üles tema oma jalast. Nägu ta nüüd küll samas ei kaitsenud, vähemalt mulle tundus, et pall oleks temast ilusti üle lennanud. Ja isegi Shity fännid oleks pidanud nägema, et siin oli Pool parem võistkond ja vääris edasipääsu täna

                            Ühesõnaga - võtke välja...

                            Kommentaar


                              Reporter: "What did you think of the penalty decision?" Dalglish: "What do you mean?" Reporter: "The handball" Dalglish: "Exactly"

                              Aga Hart oli siiski täna parim mees.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                                Karma is a bitch isn't it .

                                Aga tõsiselt - see ikka pigem oli kui ei olnud pennal. Otseselt ju käega peatas palli kinni, kuigi seda tuleb muidugi öelda, et pall põrkas üles tema oma jalast. Nägu ta nüüd küll samas ei kaitsenud, vähemalt mulle tundus, et pall oleks temast ilusti üle lennanud. Ja isegi Shity fännid oleks pidanud nägema, et siin oli Pool parem võistkond ja vääris edasipääsu täna

                                Ühesõnaga - võtke välja...
                                Ma situn selle hoora peale, kes sinusuguse värdja siia ilma üldse sünnitas. Mul pole sulle midagi isegi öelda sest see pole sinu süü, et sinu vanemad otsustasid siia ilma tuua sellise hälviku.

                                Liverpool poleks isegi selles mängus mingit voimalust olnud ilma kohtuniketa. Kompany punane, Johnson mitte sittagi? Siis Adam peksab selja tagant nii nagu süda lustib nii Silvat kui Dzekot selja tagan ja pole ei pennal ei kollane ega midagi kuigi see hälvik oleks tulnud väljakult juba ammu minema saata? MIDA VITTU VEEL?! Siis Kolarov saab kollase kuigi tema vastu tehti veel viga?

                                Molemas mängus veel kingiti Liverpoolile pennal!? Täiesti naeruväärne värk. Vahest on selline tunne, et milleks selle jalgpalli peale üldse aega raisata sest alati tehakse NN "suurtele meeskondadele" kellelt kohtunikud alati suhu votavad mingisuguseid ime kingitusi.

                                Tosiselt ka kuidas üldse suudab keegi Liverpooli suguse meeskonna üle uhkust tunda? Enam suuremat naiste, meeskonnakaaslaste ja DJde peksjate ja rassistide karja pole vist kunagi eksisteerinud ja meeskonda juhib veel värdjast närvihaige Kop King Kenny (KKK). Loodetavasti surete te koik sittudes verd kuradi sitapead.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X