320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    David Pizarro on hetkel medicalis, Wayne Bridge läks Sunderlandi laenule, Onuoha liitus QPR-iga ning Tevez jääb suure tõenäosusega Citysse.

    Koosseis Evertoni vastu:
    Hart, Richards, Kompany, Lescott, Clichy, Milner, Barry, Nasri, Silva, Dzeko, Agüero.

    Kommentaar


      2043: I've never seen this before. A spectator has managed to get on the pitch at Goodison Park and has handcuffed himself to Joe Hart's goalposts. Plenty of day-glo clad officials surrounding him trying to free the intruder. They aren't having much luck at the moment. Extraordinary.
      korralik huumor

      Algselt postitas Tofoa
      Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

      Kommentaar


        Algselt postitas NOT Vaata postitust
        korralik huumor

        pilt
        Sinu signatuur võtab asja kenasti kokku.

        Kommentaar


          Haha, sweet, lõpskoor 1:0 kodumeeskonna kasuks ja Manchesteri väikeklubile saab saatuslikuks suurema venna mängija, kes just-just Evertoni ridadesse siirdunud.

          Ehk siis kuidas üks PL suurimaid kulutajaid kõige piskumaga läbiajajalt ploomid sai... igavesti suured ploomid .

          P.S Karma is a bich or whaa

          Kommentaar


            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
            Haha, sweet, lõpskoor 1:0 kodumeeskonna kasuks ja Manchesteri väikeklubile saab saatuslikuks suurema venna mängija, kes just-just Evertoni ridadesse siirdunud.

            Ehk siis kuidas üks PL suurimaid kulutajaid kõige piskumaga läbiajajalt ploomid sai... igavesti suured ploomid .

            P.S Karma is a bich or whaa
            Päris kibestunud oled ikka. Loeb ikkagi tabeliseis hooaja lõpus. Btw, kus see karma sul oli seal?


            Võitu me täna tõesti ei väärinud. Evertoni kaitse oli täna väga korralik, auke neil kaitses eriti ei olnud, liinid olid korras ning Heitinga oli kunn kastis. Yaya Toure võiks juba kiiremini tagasi tulla, ilmselgelt on temast puudust tunda. Sööt liikus täna aeglaselt, ei suudetud leida häid käike ning värava olukorras valitses kaitses täielik paanika. Värava olukorras tuleks kivi visata Barry kapsaaeda, kes taaskord keeras selja löögile, deflectionit ta ei saanud kontrollida, kuid ei tohi keerata löögile selga niimoodi. Dzeko oli ka üsna saamatu seal ees täna. Löök mis ta seal mängu lõpus tegi võtab üsna hästi kokku tema tänase mängu. Parimad City poolelt olid täna Kompany ja Agüero.

            David Pizarro laenule tulek Romast on nüüd ametlik.

            Algselt postitas Chemic Vaata postitust
            Sinu signatuur võtab asja kenasti kokku.
            Ta polnud City fänn...

            Kommentaar


              Tuleb vist mõned uued ründajad ikka osta...
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
                Päris kibestunud oled ikka. Loeb ikkagi tabeliseis hooaja lõpus. Btw, kus see karma sul oli seal?
                Kibestunud- ei tea miks ? Pead silmas Spursi mängu ? Muidugi olin tulemuses pettunud, kas see mitte loogiline ei ole ? Aga Shityt pole ma sallinud teie projekti algusest peale silmaotsaski.
                Ma lihtsalt ei salli selliseid idootseid projektiklubisid, kelle hetkeline edu on ülesehitatud ainult ja ainult mingi suggardaddy rahadele ja kellel on mingisugust taset näitav koosseis täpselt nii kaua, kui mingi sheigikene suvatseb sinna pappi alla tampida. Kui ühel hetkel sellest kopp saab ja endale uue lelu leiab, siis on seis rohkem kui p****s, kuna KAHJUM ületab KÄIVET.
                Lisaks ajavad sellised nurisünnitused mängijate hinnad turul ebanormaalselt üles, mis mõjutab klubisid, mis on üles ehtitatud väärtusele, mis pole nii odav kui raha.

                Oh küll see karma tuleb või arvad, et PL kotis juba, huvitav, minu andmed näitavad, et olete ManUga võrdsetel punktidel ometigi. Aga juu ma eksin siis .

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  Kibestunud- ei tea miks ? Pead silmas Spursi mängu ? Muidugi olin tulemuses pettunud, kas see mitte loogiline ei ole ? Aga Shityt pole ma sallinud teie projekti algusest peale silmaotsaski.
                  Ma lihtsalt ei salli selliseid idootseid projektiklubisid, kelle hetkeline edu on ülesehitatud ainult ja ainult mingi suggardaddy rahadele ja kellel on mingisugust taset näitav koosseis täpselt nii kaua, kui mingi sheigikene suvatseb sinna pappi alla tampida. Kui ühel hetkel sellest kopp saab ja endale uue lelu leiab, siis on seis rohkem kui p****s, kuna KAHJUM ületab KÄIVET.
                  Lisaks ajavad sellised nurisünnitused mängijate hinnad turul ebanormaalselt üles, mis mõjutab klubisid, mis on üles ehtitatud väärtusele, mis pole nii odav kui raha.

                  Oh küll see karma tuleb või arvad, et PL kotis juba, huvitav, minu andmed näitavad, et olete ManUga võrdsetel punktidel ometigi. Aga juu ma eksin siis .
                  Mis saab sul nende 'projektiklubide' vastu olla? Pall on ümmargune ja ''ausal teel'' oma tasemeni jõudnud klubidel on kõik võimalused väljakul need šeigid punastama panna.

                  Kui mingi šeik oleks Tottenhami ostnud, oleksid täna kahurilogoga siin foorumis vm?

                  Ausad küsimused, seisukohad huvitavad, ei targuta.
                  Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                    Mis saab sul nende 'projektiklubide' vastu olla? Pall on ümmargune ja ''ausal teel'' oma tasemeni jõudnud klubidel on kõik võimalused väljakul need šeigid punastama panna.
                    No muidugi juriidiliselt on kõik korrektne ja nii. Aga lihtsalt minu väärtushinnangud ei soosi sellist suhtumist, et "Oh, ostame klubi, lükkame 500 miljonit sisse, kui ikka ei toida, lükkame järgmised 200 ja kui siis ka mitte, siis järgmised 200". Oleks tore, kui klubil oleks midagi ikka veel. Aga ilmselt raha võib tänapäeval asendada kõike, lihtsalt kurss võib varieeruda. Ja kui mina oleks šeik, siis ma punastakski, kui CL-is nii mannetult esineda pärast selliseid osturallisid. Aga tundub, et liig suured rahanumbrid pangakontol on häbi ja reaalsustajuga oma töö teinud.

                    Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                    Kui mingi šeik oleks Tottenhami ostnud, oleksid täna kahurilogoga siin foorumis vm?
                    Kusjuures väärt küsimus. Aga ma küsiks, et mis logoga ma siin foorumis praegu ringi liigun ka ? Ja üks asi on see, kui klubi ostaks ära mingi šheik klubi ära ostaks ja laseks mõistlikutel inimestel klubi edasi juhtida ja klubi jätkaks majanduslikult mõistlikku tegevust. Teine variant on langeda lausidiotismi nagu Shity. Ma olen üsna kindel, et ei suudaks samamoodi Spursi toetada, kui keegi keeraks sellise jama kokku, et klubi üritaks osta iga tegelast, kes teab mis asi on värav ja kuidas palli sinna suunas liigutada ning majandamine oleks täiesti ajuvaba.

                    Ausad vastused ausatele küsimustele. Ilmselt ma olen liiga sinisilme, kui loodan, et jalkas mängiks miski muu peale raha, aga eks lootus sureb ikka viimasena.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                      No muidugi juriidiliselt on kõik korrektne ja nii. Aga lihtsalt minu väärtushinnangud ei soosi sellist suhtumist, et "Oh, ostame klubi, lükkame 500 miljonit sisse, kui ikka ei toida, lükkame järgmised 200 ja kui siis ka mitte, siis järgmised 200". Oleks tore, kui klubil oleks midagi ikka veel. Aga ilmselt raha võib tänapäeval asendada kõike, lihtsalt kurss võib varieeruda. Ja kui mina oleks šeik, siis ma punastakski, kui CL-is nii mannetult esineda pärast selliseid osturallisid. Aga tundub, et liig suured rahanumbrid pangakontol on häbi ja reaalsustajuga oma töö teinud.


                      Kusjuures väärt küsimus. Aga ma küsiks, et mis logoga ma siin foorumis praegu ringi liigun ka ? Ja üks asi on see, kui klubi ostaks ära mingi šheik klubi ära ostaks ja laseks mõistlikutel inimestel klubi edasi juhtida ja klubi jätkaks majanduslikult mõistlikku tegevust. Teine variant on langeda lausidiotismi nagu Shity. Ma olen üsna kindel, et ei suudaks samamoodi Spursi toetada, kui keegi keeraks sellise jama kokku, et klubi üritaks osta iga tegelast, kes teab mis asi on värav ja kuidas palli sinna suunas liigutada ning majandamine oleks täiesti ajuvaba.

                      Ausad vastused ausatele küsimustele. Ilmselt ma olen liiga sinisilme, kui loodan, et jalkas mängiks miski muu peale raha, aga eks lootus sureb ikka viimasena.
                      Okei. Veits mõistan ka. Mulle ka ei meeldi, mis minu klubis toimub. Aga selle pärast toetamise lõpetamine oleks nagu teise äärmuse gloryhunterlus. Kuigi nagunii, lemmikut ei vali, lemmik valib sinu

                      a sitta sellega. ma rohkem offtopicut ei tee
                      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                      Kommentaar


                        City teemas rääkida "rahaga klubi kujundamine" pole enam ammu offtopic.
                        Algselt postitas Stok
                        Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                        Kommentaar


                          Koosseis Fulhami vastu:
                          Hart, Lescott, Richards, Savic, Kolarov, Barry, Silva, Johnson, Nasri, Aguero, Dzeko

                          Kommentaar


                            "Carlos Tevez will never play for Manchester City again" - Mancini

                            meest sõnast, härga sarvest.

                            Kommentaar


                              Koosseis Villa vastu:

                              Hart, Zabaleta, Kompany, Lescott, Kolarov, Barry, de Jong, Milner, Johnson, Silva, Aguero.

                              Kommentaar


                                vs Porto:

                                Hart, Richards, Kompany, Lescott, Clichy, de Jong, Barry, Yaya Toure, Nasri, Silva, Balotelli.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X