320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Cityl ka oma Solskjaer tekkinud.

    Kommentaar


      This is why you pay the big bucks.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        mis ma ütlesin džeko kohta? see mees on geenius, kelle puude ja vaist tapab ka kõige vaesemate, aga selle eest kõige näljasemate, klubide vastuhaku. džeko sissetoomisega tõestas mancini veelkord, et tegu on taktikalise geeniusega, kes ei karda otsustaval hetkel oma meeskonna suurimat trumpi mängu toomast. ja ma ootan juba pikisilmi, millal see barry maha müüakse. asemele võiks osta näiteks götze- mehel oleks viimane aeg karjääriredelil üks samm edasi astuda.

        Kommentaar


          Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
          võiks osta näiteks götze- mehel oleks viimane aeg karjääriredelil üks samm edasi astuda.
          Ja tuleks teiega euroopa liigat pelama?

          Kommentaar


            vahepeal tuleb asju osata vaadata ka pikemas perspektiivis. hetkel on pikem perspektiiv see, et me liigume samm haaval euroopa vallutamise suunas, kuigi mõned kohtunike labased eksimused ilmselt lõpetavad meie selleaastase teekonna, aga järgmine aasta mängime kindlasti cl-is. erinevalt siis borussiast, kes ei pruugi seal olla. me tulime cl-i, et sinna jääda ja seal tegusid teha. city on varsti euroopa valitseja, hegemoon, kellelt kõik armu paluvad, aga me ei anna seda kellelegi, vaid rapime halastamatult edasi. elagu city!

            Kommentaar



              nice david, nice

              Kommentaar



                Vaadake mis ma YT-st leidsin
                FORZA FIORENTINA!

                Kommentaar


                  Võimas!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
                    city on varsti euroopa valitseja, hegemoon, kellelt kõik armu paluvad, aga me ei anna seda kellelegi, vaid rapime halastamatult edasi.
                    prohvet on öelnud oma sõna!

                    Kommentaar


                      Kuidagi väga haudvaikseks jäänud siin enne kolmapäeva.

                      Kommentaar


                        Blue Moon ja Nohik väsinud vist. Gloryhunterid tulevad alles siis siia tagasi kui mõni tiitel peaks juba läheduses paistma. Enne seda on siin ainult

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Katk Vaata postitust
                          Blue Moon ja Nohik väsinud vist. Gloryhunterid tulevad alles siis siia tagasi kui mõni tiitel peaks juba läheduses paistma. Enne seda on siin ainult
                          Jube kiire on olnud, kuid kui mu postitusi nõnda oodatakse, siis tuleb leida aega ka foorumi jaoks. Champions League rong on suhteliselt suure tõenäosusega läinud, kuid Euroopa Liigasse saamise nimel peame siiski pingutama, et City eurokoefitsent ei langeks ning järgmise hooaja loosimises ei oldaks nõrgemas tugevusgrupis. Ka City on lõpuks ometi hoogu kogumas, seega on kõik eeldused huvitavaks mänguks olemas.

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Pole just kõige sümpaatsem tiim, kuid Real Madridi võiks kodus tagant võtta küll.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Pigem on City parteris, hea et 3-0 juba ei ole
                                How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                                Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                                Kommentaar

                                Working...
                                X