320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ja neist 37 paljud võidud on?

    Haha, seega oleks tänase viigi/võidu puhul 38 ehk kodus kaks hooaega järjest võitmatu täis saanud

    Kommentaar


      Algselt postitas N4pster Vaata postitust
      Ja neist 37 paljud võidud on?
      33 võitu.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        Joe Hart, tubli mees. Minu lugupidamine.

        Jah, kaitses päkapikku.

        Kommentaar


          Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

          Kommentaar




            värd.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              gif

              värd.
              ega ta muidu vast poleks nii teind, kui poleks eelnevalt küünarnukiga kümpi saand. ei õigusta, aga selgitab.
              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

              Kommentaar


                Rafael oleks Teveze ära söönud kui too oleks talle niimoodi väänanud.

                EDIT: kui ma ei eksi, siis gifilt näha ka, et Rafael juba spurdib sinna.

                Kommentaar


                  ega Phil ju selles süüdi ole, et koopakoll normaalsetele inimestele vaevu lõua alla ulatub.

                  mis jäi esmapilgul veel võiduvärava juures märkamata - Nasri on oma käitumisega müüris ära teeninud hooaja parima peitusemängija häbiväärse plekk-karika.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust


                    värd.
                    See on ülemotiveerimine. Igati mõistetav tegevus. Nõme küll, aga kas sa oleksid Teveze asemel mõistlikum (ok, sina oleks, aga mina oleks ilmselt sama teind.)

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      See on ülemotiveerimine. Igati mõistetav tegevus. Nõme küll, aga kas sa oleksid Teveze asemel mõistlikum (ok, sina oleks, aga mina oleks ilmselt sama teind.)
                      Ei noh kui mõni teine mees oleks litaka pannud, ma ütleks võib-olla ka, et kees üle ja ikka juhtub. Tevez? Värd.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar




                        Huumor. Mario, please!

                        Kommentaar


                          Mario väärib mingit eriauhinda hooaja lõpus

                          Kommentaar


                            Itaalia ja portugali keel on ilmsel küllalt sarnased. Et noh mingil tasemel kindlasti võimalik ära õppida.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Kuidas on võimalik, et Mourinho alustas 20 aastat tagasi inglise keele tõlgina ja töötas mitu aastat Inglismaal? Väga puine Engrish tal. Ja siis väidab, et õppis kolme nädalaga itaalia keele ära. Impossibile.

                              Tean jah, et vale teema..
                              portugali keelt emakeelena rääkivastest inimestest on tal mu meelest kõige pädevam inglich. Obv sample size on ainult mõni jalgpallur ja mõni mma mees (kellel vb on mingiks hetkeks ka emakeel struggle).
                              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                              Kommentaar


                                Lescott on nüüd ikka täiesti väljakülmutatud,

                                jrk-s neljas keskkaitsja

                                (seda võis täheldada muidugi juba eelmises voorus, kui vigastatud Kompany asemele hoopis K.Toure tuli)
                                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                                (Seinfeld, The Pitch)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X