320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
    ma ei oskagi öelda midagi sellise jama peale. esiteks oleks pidanud mängu juba esimesel poolajal ära otsustama, võimalusi oli mitmeid. ja siis lasti endale mingi haleda kobinaga ära lüüa. kurat küll ma ütlen, tuleb osta juurde kvaliteetseid mängumehi, mitte hoida meeskonnas selliseid pidureid nagu barry. aga kõik pole veel kadunud. 7 punkti on vähem kui 8 ja hooaja lõpuni on ka veel rohkem minna kui eelmine aasta. mina usun lõpuni, samuti ma usun, et ostetakse falcao ründesse ja götze keskele. usun ka et lescott saadetakse duublisse, kus on ta õige koht. see kirves ei sobi isegi city trenni ja teiseks tal hakkab juuksepiir kuklast. aamen!
    Sattusin korraks siia teemasse ja kohe olin naeru kätte ära suremas. Ma ei hakkagi parem siin midagi ütlema selle kohta kui vaid seda, et lase edasi tartanjan - sellise arutlusega jääks rahule isegi Sky Sports kommentaatorid.

    Kommentaar


      kas siin foorumis mingi trollide vastast võitlust ei ole? see barry kiitmine ja maa alla tagumine lühikese perioodi jooksul ja utoopiliste ostude soovimine ei ole kohe üldse normaalse mõistusega inimesele omane käitumine. Isegi city fänni kohta.

      Kommentaar


        Algselt postitas emline Vaata postitust
        kas siin foorumis mingi trollide vastast võitlust ei ole? see barry kiitmine ja maa alla tagumine lühikese perioodi jooksul ja utoopiliste ostude soovimine ei ole kohe üldse normaalse mõistusega inimesele omane käitumine. Isegi city fänni kohta.
        Täiesti olemas. Seda kutsutakse ignoreerimiseks. Eriti selliste täiskohaga trollkontode puhul nagu seda tartanjan on. (as opposed to muidu normaalsed vennad, kellele liigapositsioon või eraelu haiget teevad ja siis foorumis seetõttu susimas käivad)

        Aga seda, et mis sa selle 'isegi city fänni kohta' osaga silmas pidasid?
        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          Võibolla oleks Cityl aeg väravavahti vahetada?

          Kommentaar


            Hartil on ilmselge motivatsiooni puudus, kuna kaua sa ikka fantastiliselt tegutsed, kui CL-is kuhugi ei jõuta. See ei olnud mingi otsene laitus Manchester City suunas.

            Kommentaar


              mina harti isiklikult ühe eksimuse pärast nüüd küll kohe mutta ei tambiks. mees on siiski maailma parim väravavaht ja nagu meie kunagine legendist mängija schmeichel on näidanud, siis isegi parimad eksivad. ma arvan lihtsalt, et paar täiendust meeskonda ei teeks paha. meeskond on täpselt nii tugev nagu on tema nõrgim lüli ja hetkel on selleks barry. kaitsjatele ma ei saa nagu midagi ette heita, sest kompany on tubli ja nastasic on ka hea, samuti ka touré. oleks vaja täita keskväljal see tühimik barry kohal ja mängul oleks kohe jumet, sest olegem ausad, barryl pole seda kiirust, millega palli edasi toimetada. jalad ilmselt kaaluvad tal kumbki 40kg, et neid nii raske liigutada on. minu poolt kõik.

              lisaks veel selle, et mul on siiralt kahju, et mind trolliks nimetatakse, kuigi ma olen vähemalt eestis city kõige suurem ja andunum fänn. mingit jama pole ma kunagi rääkinud. kõik, mis ma öelnud olen, on hiljem tõeks osutunud. ärge kahelge mu sõnade õigsuses mu kallid surelikud.

              Kommentaar


                Ei saa mina aru, kes see loll oli kes Mancini pukki pani

                Kommentaar


                  Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
                  lisaks veel selle, et mul on siiralt kahju, et mind trolliks nimetatakse, kuigi ma olen vähemalt eestis city kõige suurem ja andunum fänn. mingit jama pole ma kunagi rääkinud. kõik, mis ma öelnud olen, on hiljem tõeks osutunud. ärge kahelge mu sõnade õigsuses mu kallid surelikud.
                  jah, fänn. Said poole hooaja peal teada, et klubi üks põhimängijaid on vahepeal Milani siirdunud. Järeldus - ei jälgi City uudiseid


                  Aajaa Hart on rohkem kalu ikka see aasta teinud

                  Kommentaar


                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
                      .... nagu meie kunagine legendist mängija schmeichel on näidanud ....
                      kuule mees, AR JU F* KITTING MII? LEGEND? SIUKSES POMMIAUGUS NAGU SEDA ON CITY?? kui see oli nali, siis see ei olnud naljakas

                      Kommentaar


                        Krt Balotelli peab Inglismaale jääma! Krt muidu kolib tsirkus kuhugi makaroni maale,kus niikui nii keegi huumorit ei mõista!
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Millega see Nasri nüüd hakkama sai? Pilti?
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            kukepoks.

                            Algselt postitas BBC
                            It's kicking off at Carrow Road and Manchester City's Samir Nasri is the one who suffers. He has cause to be quite upset about how this has turned out as he is completely upended by Sebastien Bassong, who took the ball first then the man, before the two square up head to head. He does no more than the Norwich defender but you can only assume referee Mike Jones thought the City man had stuck his nut in.
                            Algselt postitas Guardian
                            Nasri was down but suddenly jumped up and found the energy to "put his head" near that of Bassong's and he has received a red one for his troubles. That's his first red card since he arrived in England and somewhere in the world, there is an Arsenal fan or 10,000 laughing to themselves.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Selline vaieldav olukord. Härra kees üle, kui Bassong talle sisse sõitis (palli). Pealiigutus Bassongi näo suunas oli, aga üsna olematu minu meelest.

                              Mancini nägu oli hindamatu taaskord.

                              Selle eest jah.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Millega see Nasri nüüd hakkama sai? Pilti?


                                Väidetavalt selle eest sai punase, samas ma ise mängu ei vaata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X