320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ... Man City võib vist läbusse tõsta
    ★★★★★★

    Kommentaar


      Kenny kangelased ka

      Kommentaar


        + Chelsea teema ja Arsenali teema. Ärge ManU teemat unustage. Pange kogu Premier League sinna.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          + Chelsea teema ja Arsenali teema. Ärge ManU teemat unustage. Pange kogu Premier League sinna.
          Kus nali oli?

          Kommentaar


            Algselt postitas Katk Vaata postitust
            Kenny kangelased ka
            Tohoh! Tõsine värk ikka.
            ★★★★★★

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Kus nali oli?
              Ei olnudki. See on ikka üsna kurb, millest näituseks Chelsea teema umbes 70% koosneb. Tahaks teinekord lugeda, et mis siniste leeris toimub ja mis kohalikud fännid ka asjast arvavad, aga kogu asjalik tekst mattub paraku kohutava koguse okse alla. (arsenali teema näide oli mingi "teen-1 000 000 postitust-minutis-tofoa" mingi aroonia vististi)

              Selles mõttes on siinne teema palju toredam. Kõik teavad, et siit midagi asjalikku kunagi ei leia . Nagu kohalik läbuteema või nii .

              Kommentaar


                cityl pole enam fännegi vist, kes algkoosseise siia topiks

                Kommentaar


                  Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                  cityl pole enam fännegi vist, kes algkoosseise siia topiks
                  prem ja cl on kaotatud, eks need beebid ootavad uut hooaega.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                    cityl pole enam fännegi vist, kes algkoosseise siia topiks
                    Äkki nad ei taha lahedad olla lihtsalt

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        mike dean oli oma kaartide jagamisega ikka eriti trigger-happy täna
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          mina kui ainuke järelolev city fänn pean siis ikkagi lõpuks sõna võtma. mul on kahju, et teised teised eesti cityfännid on oma klubi raskematel aegadel hüljanud. mina näiteks luban, et ma jään cityga ka siis, kui nad peaksid langema league 1 tasemele, mida loomulikult ei saa juhtuda. eilsest mängust siis. nagu ma olen siis korduvalt maininud, siis milner on geenius, ja mida ma olen alati öelnud džeko kohta? 2 meest, keda ma postist posti tõstan esile ja nemad löövad nüüd väravad ja teevad muidu supermängu ja keegi julgeb mulle öelda, et ma olen troll? kamoon mehed, vaadake peeglisse korra. mängu koha pealt veel seda, et tugevam võttis oma. arsenal ei saanud lihtsalt vastu, kuigi lõpus vedas, et walcott ära ei löönud, aga selleks ajaks oli võit peaaegu kindel ka. lisaks mul on tuline kahtlus, et džeko võis meelega selle penalti löömisel eksida, et lihtsalt mängusõpru hoida. ta teadis, et arsenalist 10 mehega suurt vastast pole. ei hakanud viimast naela nende niigi juba suhteliselt naeltega kinni tambitud kirstu lööma. hooaja lõpp tulev põnev igal juhul.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
                            nagu ma olen siis korduvalt maininud, siis milner on geenius, ja mida ma olen alati öelnud džeko kohta?
                            manchester city fännidel käib ikka elu päev korraga nagu näha 5p trollimise eest
                            Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
                            barry võiks mansfield towni minna, võib olla seal saaks hakkama. premier league jalgpall käib talle igatahes üle jõu. ilmselt milneri koht ongi villas, sest lüüa ta ju oskab, nagu näitas viimane mäng, aga midagi muud ta küll teha ei oska. lisaks on tal nii suurepärane lõug, mis ilmselt peale ta surma viiakse kuhugi ajaloomuuseumisse eksponaadiks. kogu austuse juures villa vastu on villa siiski city'st oma 10 sammu maas ja ei küündi veel kuidagi city tasemele ja seega pole milneri koht city's. erinevalt siis näiteks falcaost, kes loodetavasti ostetakse lähiajal.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                              mike dean oli oma kaartide jagamisega ikka eriti trigger-happy täna
                              Kompany punane oli vast vale otsus ning seda kavatsetakse ka apelleerida. Eilne mäng andis lootust, et saadakse hakkama ka ilma Aguero ja Toure'ta. Arsenali punane mängu alguses tegi mängu oluliselt kergemaks City jaoks. Üllatav oli see, et Arsenal on ilma pallita ikka kohutavalt kehv. City mängijate liikumised tekitasid ikka korralikult segadust Arsenali mängijate seas ning markeerimisega on neil suured raskused. Väga positiivne on ka see, et kuigi Milner ei mängi regulaarselt, siis alati suudab ta väga hea mängu teha, minu jaoks oli ta mängu parem. Üldiselt mängis kogu ansambel väga hästi ning negatiivse poole pealt ei oskagi midagi hetkel välja tuua, penalti oli üsna kehva, kuid see selleks.

                              Kommentaar


                                No Kompany punane oli natuke liiast, aga apelleerimisega tuleb usutavasti üks mäng juurde.Ses suhtes et täkli tegemise ajal ühel ajahetkel on tal mõlemad jalad maast lahti , s.t et on kontrolli alt väljas ja sealt ka punane.
                                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                                Kommentaar

                                Working...
                                X