320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Puhas Mancini kala. Ise laseb inglasi platsile

    Kommentaar


      Silva välja, Maicon sisse Tundub, et Mancini tahab kiiremas korras Cityst minema saada.
      "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

      Kommentaar


        Sacked in the morning?
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Liverpooli vastu see vahetus toimis ju

          Kommentaar


            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
            Sacked in the morning?
            NO.
            Adiós amigos

            Kommentaar


              Milline grupeering Barryt enne matši surus?

              Kommentaar


                "If we can recover eight points in six games, I think to recover nine points in 13 games will be easy."

                "I don't think in these two years there is a team that has played better than us. Manchester United are a strong team and Chelsea are a strong team but I think in the last two years Manchester City are the team that played better in the Premier League."
                no see mindgame läks päris hästi.

                barry lol.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Kõik olid sammu tempost maas, Tourel vist Aafrika pohmakas, Hartilt ebatavaline õhtu ja Barry... no ja nii edasi. Samas ei tahaks midagi Sotonilt ära võtta, väga enesekindel esitus.
                  ★★★★★★

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                    Hartilt ebatavaline õhtu
                    alatasa "he's so brave" onafesti pidavate inglise kommentaatorite arvates võib-olla tõesti, reaalsuses on mees aga sel hooajal korduvalt sitta raiunud. ehk küll mitte päris nii spektakulaarselt kui täna, aga piisavalt.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                      Sacked in the morning?
                      Ma juba tükimat aega ootan, et kuhu jääb selline site nagu www.hasmancinibeensackedyet.com ... niimoodi saab see keenjus enne tala ära, kui sait üles saab

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        alatasa "he's so brave" onafesti pidavate inglise kommentaatorite arvates võib-olla tõesti, reaalsuses on mees aga sel hooajal korduvalt sitta raiunud. ehk küll mitte päris nii spektakulaarselt kui täna, aga piisavalt.
                        nõus. Hart on üsna average olnud

                        Kommentaar


                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Vast viimase 2 aasta üks halvemaid City mänge... Kõik Sotoni väravad tulid City praakidest. Samas peab ütlema, et Soton on väga äge meeskond. Mu avatarist võib vast eeldada, et tulemus tegi mu äärmiselt õnnelikuks.
                            //
                            armas žest

                            Kommentaar


                              ma ei teagi, mida öelda ausalt. eilne mäng oli katastroofiline, see oli õudne. ja mis ma rääkisin barry kohta? järjekordselt oli mul õigus. kui me tahame järgmist sammu astuda, ehk siis võita cl-i, siis me peame sellisest saastast nagu barry lahti saama. mees jookseb, nagu oleks tal 10 kilosed raskused jalgade küljes ja söödab nii, nagu oleks ta mõlemast silmast pime. city pole tema tase, kahju seda öelda, aga nii on. üleüldse olid kõik mängijad väga õnnetud, välja arvatud džeko, kes sai kirja järjekordse värava. suvel tuleb korralikult kulutama hakata ja muidugi ka müüma. ma kordan oma mõtet, et tuleb juurde osta falcao, piqué ja keskväljale götze. ilmselt nendest ei piisa ja võiks veel kellegi juurde tuua, sest praegusel juhul puudub meeskonnal sügavus. hädasti oleks wilshere'i keskväljale vaja, aga teda me ilmselt ei saa. tuleb otsida alternatiive, miks mitte modridž? aga city ei murdu veel, kerjustel on ju vaja veel mängida täna. go city!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
                                ma ei teagi, mida öelda ausalt. eilne mäng oli katastroofiline, see oli õudne. ja mis ma rääkisin barry kohta? järjekordselt oli mul õigus. kui me tahame järgmist sammu astuda, ehk siis võita cl-i, siis me peame sellisest saastast nagu barry lahti saama. mees jookseb, nagu oleks tal 10 kilosed raskused jalgade küljes ja söödab nii, nagu oleks ta mõlemast silmast pime. city pole tema tase, kahju seda öelda, aga nii on. üleüldse olid kõik mängijad väga õnnetud, välja arvatud džeko, kes sai kirja järjekordse värava. suvel tuleb korralikult kulutama hakata ja muidugi ka müüma. ma kordan oma mõtet, et tuleb juurde osta falcao, piqué ja keskväljale götze. ilmselt nendest ei piisa ja võiks veel kellegi juurde tuua, sest praegusel juhul puudub meeskonnal sügavus. hädasti oleks wilshere'i keskväljale vaja, aga teda me ilmselt ei saa. tuleb otsida alternatiive, miks mitte modridž? aga city ei murdu veel, kerjustel on ju vaja veel mängida täna. go city!
                                Sinu postitused on tõsiselt kuldaväärt ning mõned võivad küll öelda, et tartanjan ajab lolli juttu vms, aga mina vähemalt ootan igatposti healdimusega ning usun, et oleksid sina peatreener oleks City Master of Europe

                                Kommentaar

                                Working...
                                X