320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas moya Vaata postitust
    liiga hea
    Corner taken quickly...

    Kommentaar


      Delphil oli minu teada min fee lepingus kirjas (8 mil raheemi) ning seetõttu ka nii odavalt. Ja karta on et see suurelt seotud Benteke tulevikuga. Enda ütlused tegi hetkel kui Benteke oli jäämas, kuid nüüdseks on Pool ka tema min fee'd välja käimas ja mees lahkumas. Sitt olukord Villale muidugi, aga City saab korraliku mehe endale. Ei usu et sealt päris pingipoiss tuleb vaid rohkem Milneri tüüpi variant kus mänguaega talle jagub täitsa normaalselt. Eriti kui vaadata millised tabureti need Fernand* tüübid on.

      Kommentaar


        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
        Hazard ongi lits ju, hands down.

        Mees käis ja virtuaalselt aeles enne mööda poolttosinat klubi. Tsitaadid tulid kas temalt endalt või vanematelt. Üritas ennast kõigiga paari panna, lõpuks maandus Chelseas...
        Kisub offtopicuks, aga vaevalt ta ennast päris ise sedasi pakkus. Ise rääkis ta Cityst ja Chelseast. Ühes ta maandus ja teise oli Mancini sõnul minemas, aga klubis jäädi munema midagi ja venelased jõudsid parema pakkumisega ära nihverdada. See, kui on mingid tsitaadid Spursi või Arsenali kohta, siis sa ehk oskad refereerida mulle koos küsimustega neid vastuseid, mis mees andis a la 'it would be an honour to play for spurs/arsenal/whatever/whatever', sest ilma küsimusteta suvalised tsitaadid on ju väga mugavasti tõlgendatavad oma suva järgi.

        Ma pakuks, et kui mõni žurnalist räägib, kuidas 'liiguvad jutud seoses sinu ja arsenaliga, mis värk on?', siis terve elu jalkat mänginud mitte võibolla kõige haritum 21-aastane naga annab kõige viisakama võimaliku vastuse oma verbaalsete võimete juures, mille ma eespool ka ära tõin. Võin ka eksida. Selline sõim asju täpselt teadmata on veider ja vale mu arvates tho.

        /ot minu poolt
        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          Sterlingult debüüdil 3 mindiga värav ja Stevie Gii tribuut:



          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Täna on kommentaatorite päev: Kelechi Iheanacho vs Radja Nainggollan.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Kommentaar


                  nii kahju

                  http://www.bbc.com/sport/0/football/33651263

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust

                    Kommentaar


                      See lühike 18 minutit näitas vähemalt head minekut. Kiiret paranemist ning tuleb loota et edaspidi sama taset hoiab.

                      Kommentaar


                        City hoiab Inglismaa lippu kõrgel! Stuttgardis poolajaks 0:4 taga

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            City esimene värav oli päris kvaliteetne! 04:16 algab eeltöö

                            Kommentaar


                              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                City hoiab Inglismaa lippu kõrgel! Stuttgardis poolajaks 0:4 taga
                                Sellise kaitse ja Sterling-Agüero komboga on top 10 koht täiesti reaalne
                                EPL-i hooaja algus saab huvitav olema, eelkõige punavalgele Londoni poolele, sest hetkel paistavad pea kõik peamised konkurendid olema paar sammu vormis tagapool..
                                FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                                Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X