320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nicolas Otamendi : “It's always been a dream of mine to play for Man City since I was a young boy.”
    - When he was a young boy, City played in League 2!!!
    Hahahahaha

    Kommentaar


      Algselt postitas Herr Vaata postitust
      Nicolas Otamendi : “It's always been a dream of mine to play for Man City since I was a young boy.”
      - When he was a young boy, City played in League 2!!!
      Hahahahaha

      Kommentaar


        Algselt postitas coco Vaata postitust
        Mis osas see butthurt on ? Pigem oli ikka otsene lollus mängija väljaütlemises...
        Iga normaalne inimene saab aru, et kui Otamendi oli "väike laps" siis oli City täiesti keskpärane klubi... polnud unistuseks isegi nendele mängijatele, kes seal klubis ise mängisid

        Kommentaar


          Kus see quote üldse võetud on? Sooviks linki näha. Sest siiamaani olen seda kohanud ainult mingite lambivendade (täpsustagem, et ManU lambivendade) twitteri kontodelt.
          Mina olen näinud ütlust: "To be here inside a club that looks so wonderful from the outside is a dream.”

          Mis vanus on young boy? Täpselt 98/99 hooaeg kui City div2's ära käis? Või siis 95/96 kui Premmis ellu ei jäädud, või hoopis 00/01 kui Premmi taas pääseti? Ja äkki talle meeldisidki sinisärgid (äärmiselt kahtlane, tean). Siiski sooviks täpset quote koos allikaga saada, aitäh.

          Kommentaar


            Tahtsin just sama öelda, et olen neid Otamendi väljaütlemisi lugenud (küll ingliskeelseid) ning pole veel too tsitaat silma jäänud

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              Mis osas see butthurt on ? Pigem oli ikka otsene lollus mängija väljaütlemises...
              Iga normaalne inimene saab aru, et kui Otamendi oli "väike laps" siis oli City täiesti keskpärane klubi... polnud unistuseks isegi nendele mängijatele, kes seal klubis ise mängisid
              Kust see tsitaat pärineb üldse? Pärast ametlikku lepingu sõlmimist ma kodukalt oma mälu järgi sellist ütelust ei leidnud ja nüüd justkui meenub, et pärast Bony klubivahetust tõmmati sama saag käima.

              Ehk siis stiilis "kui see on internetis, siis on see tõsi"? Parandage, kui eksin.

              edit: Siin on osad mehed sama mõtte peale tulnud vahepeal. Rainisele ei tahtnud ka liiga teha, sest Otamendi "tsitaadi" postitas keegi teine.

              Kommentaar


                Algselt postitas szandor Vaata postitust
                Kust see tsitaat pärineb üldse? Pärast ametlikku lepingu sõlmimist ma kodukalt oma mälu järgi sellist ütelust ei leidnud ja nüüd justkui meenub, et pärast Bony klubivahetust tõmmati sama saag käima.

                Ehk siis stiilis "kui see on internetis, siis on see tõsi"? Parandage, kui eksin.

                edit: Siin on osad mehed sama mõtte peale tulnud vahepeal. Rainisele ei tahtnud ka liiga teha, sest Otamendi "tsitaadi" postitas keegi teine.
                Jh, minu reaktsioon oli sellele butthurt postitusele, mis oli püstitatud eeldusele, et tsitaat oli korrektne. Seega oli ka minu vastus sellele vastusele püstitatud eeldusele, et algne tsitaat oli korrektne

                Kommentaar


                  Algselt postitas Scarhead Vaata postitust
                  Viimaste juttude järgi Otamendi 40 milku eest+pluss Mangala vastupidises suunas laenule. Suht ajuvaba, kui just veel mõni kaitsja silmapiiril pole.
                  Mangala ikkagid jäeti siis vähemalt siiamaani. Ambitsioonid tunduvad vähemalt paigas olevat, kui soovitakse kõige kõrgemas mängus läbi lüüa, millest muidugi on kahju.
                  SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Evertoni vastu:
                      Hart, Sagna, Kompany (C), Mangala, Kolarov, Toure, Fernandinho, Navas, Sterling, Silva, Aguero

                      Viimaste uudiste järgi Denayer ka Türki, Galatasaraysse laenule.

                      Kommentaar


                        Fino alla fine FORZA JUVE

                        Kommentaar


                          Juventus, City, Borussia Mönchengladbach, Sevilla.

                          oehjah

                          Kommentaar


                            surmagrupp, võib öelda
                            The One and Only

                            Kommentaar


                              Corner taken quickly...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                                Juventus, City, Borussia Mönchengladbach, Sevilla.

                                oehjah
                                No ongi viimane aeg Euroopas mehetegusid tegema hakata, alagrupiga alustades! Palgatase nõuab, isegi kui fännid mitte.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X