320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Arvestades, et arvamused Unitedi alateemas on suht sarnased sellele mis ka City puhul pädevad, aint nimed ära vahetades, siis tuleb vast ebakompetentseim Derby üldse.

    Kommentaar


      kui mõni city fänn päriselt eksisteerib, siis teeks äkki väikse kihlveo? city kaotab pennaldega, kui jah, siis teed mulle sada õlli, kui ei, siis teen sulle kaks. võitja valikul.

      Kommentaar


        Cityl pole fännegi ju, aint gloorikad.

        Kommentaar


          Algselt postitas nahad Vaata postitust
          kui mõni city fänn päriselt eksisteerib, siis teeks äkki väikse kihlveo? city kaotab pennaldega, kui jah, siis teed mulle sada õlli, kui ei, siis teen sulle kaks. võitja valikul.
          Ma olen nõus.

          Kommentaar


            Otamendi ja Kompany läksid mõlemad katki?

            Kommentaar


              jah. jube mäng (kvaliteedilt).
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Üsnagi selline bittersweet õhtu... Edasipääs tagati, kuid Kompany kaotamine jääb seda varjutama. Kapteni tagasitulekuga saadi vähemalt kaitse pidama, mis on siniste kõige problemaatilisem liin olnud sellel hooajal. Väga ränk kaotus, sest hooaeg hakkab lõpule jõudma ning väga tähtsad mängud on ees ootamas. Tegu on belglase 14.(!) säärelihase vigastusega alates sellest, kui ta City'ga liitus. Samuti sai õnnetult vigastada ka Otamendi, kuid ma ei tahaks väga uskuda, et see kõks, mis ta täna põlve pihta sai, teda väga kaua platsilt eemal hoiab. Suurt vahet muidugi ei ole, kes seal keskkaitses nüüd mängib, sest ilma Kompany'ta ei ole mitte ükski kooslus seal mingisugust kindlust pakkunud sellel hooajal. Jääb üle vaid õudusega, läbi sõrmede vaadata tulevasi mänge.
                Kordusmängu tegid ukrainlased City jaoks väga kergeks. Pressikonverentsil küll räägiti, et edasipääs on võimalik, kuid teoreetiliseks võimaluseks see nende jaoks jäigi, sest mängiti väga hambutult ja kaitsest lähtuvalt. Loodeti vist standardite peale, sest riske ei võtnud Kiievi meeskond praktiliselt üldse, eriti pärast seda, kui City oma keskkaitsjad välja vahetas. Teadmine, et Dünamo peab 3 väravat lööma, ei sundinud City't ründama ja mänguliselt midagi erilist pakkuma, seetõttu oli 90 minutit üsna igavat jalgpalli. Loodetavasti ei loosita reedel vastaseks mõnda hiidu a la Bayern või Barcelona, sest praeguse mängupildi ja olukorra juures oleks oodata ainult väga nukrat tulemust .

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Head loosiõnne lipulaevale, ma selle jama teist poolaega küll ei viitsi vaadata.
                  Tekib küsimus, milleks oli end üldse algusest peale selel mänguga vaevata?
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Praeguse mängupildi juures pole enam vahet kes seal vastu tuleb. Külalismeeskond oli ikka ääretult kehv ning kes vähegi palli kõksida oskab peaks ka praegusest Cityst üle jooksma. Isiklikud eelistused oleks PSG või Atletico (sõltumata tänastest tulemustest).
                    Kompany koha pealt siis jõhker tõesti. Ei saaks ka öelda, et see eelnevatel hooaegadel väga teistmoodi oleks olnud, lihtsalt siis polnud ta puudumine nii tuntav. Ehk eksin, aga mingi periood Detsember/Jaanuar hakkas Ota-Mangala duo enamvähem juba looma, kuniks viimane oma vigastuse külge haakis ning eelmine hooaeg lõpupoole näitas ta juba päris head minekut, et päris lootusetu ei pruugi olla.

                    Kommentaar


                      Kauaks Kompany väljas on?

                      Kommentaar


                        väidetavalt kuu aega

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
                          Üsnagi selline bittersweet õhtu... Edasipääs tagati, kuid Kompany kaotamine jääb seda varjutama. Kapteni tagasitulekuga saadi vähemalt kaitse pidama, mis on siniste kõige problemaatilisem liin olnud sellel hooajal.
                          No ma ei tea.
                          Kompany tuli tagasi - kaks tükki sisse Spursilt (okei, pole kõige hullem), aga siis liigas Liverpoolist kolm sisse saada jälle. Seejärel on tõesti kahes liigamängus kaitse pidama saadud - Aston Villa ja Norwichi vastu.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            No ma ei tea.
                            Kompany tuli tagasi - kaks tükki sisse Spursilt (okei, pole kõige hullem), aga siis liigas Liverpoolist kolm sisse saada jälle. Seejärel on tõesti kahes liigamängus kaitse pidama saadud - Aston Villa ja Norwichi vastu.
                            Võõrsilmäng Liverpool'iga oli tõesti kohutav. Lisaks Villa'le ja Norwich'ile võib veel tegelikult ära mainida ka finaali Wembley'l ja mängu Kiievis, kus küll lasti endale 1 ära lüüa, kuid üldiselt valitses kaitses kindlus, vastupidiselt sellele, mis toimus meie kaitseliinis enne Kompany tagasitulekut.

                            Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
                            Samuti sai õnnetult vigastada ka Otamendi, kuid ma ei tahaks väga uskuda, et see kõks, mis ta täna põlve pihta sai, teda väga kaua platsilt eemal hoiab.
                            Midagi tõsist ei olnudki ning arvatvasti jookseb pühapäeval United'i vastu väljakule.

                            Kommentaar


                              Saab siis näha El Cashicot, 5.aprillini on õnneks aega, ehk saadakse Kompany-De Bruyne terveks.
                              Elu on lühike, pidu on pikk.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                                Saab siis näha El Cashicot, 5.aprillini on õnneks aega, ehk saadakse Kompany-De Bruyne terveks.
                                See paar on juba eos läbi. Ibra taob sõpradega shitty puuri täis ja suvel tuleb Manchesteri punasele poolele üle
                                FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                                Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X