320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Võiks ikka mingi "päris" jalgpalliklubi püsima jääda. Noh, et kes üritab ka üle enda varju hüpata.
    No üks asi on jah see mida klubi ja ashley-direct korda saadab. Teine asi on Njuuka väga respektaabel fännikaader, kellest oleks kahju (jälle).
    ★★★★★★

    Kommentaar


      Iheanacho oli täna eeskujulik, sahistades võrku 2 kolli ning järjekordselt tõestas, miks Pellegrini peaks teda Bony asemel mängitama.
      Huvitav saab nüüd olema kuidas lahendatakse keskkaitsjate küsimus teisipäevaks. Kompany peaks küll terve olema, kuid vorm (vähemalt Newcastle vastu) on kehvem kui EKRE maine tolerantse eesti FB grupis ning Ota/Mangala duo oli taaskord talutavalt stabiilne.

      Kommentaar


        GK Joe Hart
        DF Bacary Sagna
        DF Vincent Kompany
        DF Nicolás Otamendi
        DF Gaël Clichy
        MF Fernando
        MF Fernandinho
        MF Jesus Navas
        MF Kevin De Bruyne
        MF David Silva
        ST Sergio Agüero

        Ehk siis läks nagu kartsingi - Ota/Mangala duo asemel toodi sisse Kompany ning Otamendi jäi ehk tema kogemuste üle. Peab lootma, et näppu sellega ei lõiganud. Igatahes väga kindlust ei tekita, arvestades Mangala praegust head tegutsemist. Sterlingu oleks võinud ka Silva asemel vasakule äärele suruda, aga oh well, Pellegrini teab paremini ja võiks tulla normaalne etteaste täna.

        Kommentaar


          Vähemalt ei tule Ronaldoga pead murda.

          Kommentaar


            Keegi head linki oskab anda, kus mobiiliga võiks mängu vaadata.
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              Ma siiralt usun, et Real tõmbab City esimese mänguga juba pilbasteks ära (3:0 City kodus or smth like it - see hooaeg on näidanud, et kui lööd kiire juhtvärava nende vastu ära, milleks Ronnie / Bale suutelised on, siis on mast maas ja edasi on väravad vastastele valla).
              Pean ausalt tunnistama, et eksisin.
              Ma ei tea, kas asi on Ronaldo puudumises või mis, aga ülehindasin Mardidi kõvasti. Nii keskpärast Reali satsi mina oma jalka vaatamise ajast ei mäleta (ütleme since 2008).

              Seega võib vist öelda, et mõlemal vedas, et nr 1 ja nr 2 soosikud CLis teise paari kokku loositi.

              Kommentaar


                Kui keegi siin ennist kommenteeris, et Aguerol hea võimalus oma aktsiaid tõsta Reali silmis potetsiaalset üleminekut silmas pidades, siis on ilmselt näha kui väga talle Manchesteris meeldib, et siit mitte ära minna. Ehk teisisõnu üksjagu meh.
                Pellegrini kaotas mängu kui Silva asemel Nacho mängu tõi ning oma lemmiku 442 peale läks, kuna peale seda kadus pea igasugune teravus keskväljas. Kuni selle vahetuseni oldi suht hästi mängus sees ning suudeti keskel konkurentsi pakkuda. Peale seda vahetust muutus City mäng millekski, mida kõige paremini iseloomustaks ingliskeelne sõna endurance.
                Aga ega's midagi, tehti oma elu raskeks lihtsalt ning Hispaanias, kui BBC peaks olema tagasi ja vormis, nii lihtsalt enam ei pääseks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                  Kui keegi siin ennist kommenteeris, et Aguerol hea võimalus oma aktsiaid tõsta Reali silmis potetsiaalset üleminekut silmas pidades, siis on ilmselt näha kui väga talle Manchesteris meeldib, et siit mitte ära minna. Ehk teisisõnu üksjagu meh.
                  Pellegrini kaotas mängu kui Silva asemel Nacho mängu tõi ning oma lemmiku 442 peale läks, kuna peale seda kadus pea igasugune teravus keskväljas. Kuni selle vahetuseni oldi suht hästi mängus sees ning suudeti keskel konkurentsi pakkuda. Peale seda vahetust muutus City mäng millekski, mida kõige paremini iseloomustaks ingliskeelne sõna endurance.
                  Aga ega's midagi, tehti oma elu raskeks lihtsalt ning Hispaanias, kui BBC peaks olema tagasi ja vormis, nii lihtsalt enam ei pääseks.
                  Aguero on minu teada öelnud, et City on ta viimane klubi Euroopas ja peale lepingu lõppemist läheb ta Argentiinasse tagasi karjääri lõpetama.

                  Kommentaar


                    Eks ma pole neid kõlakaid väga tõsiselt nagunii võtnud, pigem oli see kommentaar teatud tögamine Aguero tänase (ning üldse viimaseaja) suht keskpärase esitluse peale.

                    Kommentaar


                      Kelechi oli parim variant asendamaks Silvat. Pigem tundus, et ta oleks Aguero all rohkem. Küll aga pidanuks kindlasti võidu võtma, sest Real oli halb ja küll Madridis Cristiano tagasi.

                      Kommentaar


                        Reali kaitsemäng oli väga kõrgel tasemel. Võimalusi peaaegu polnudki. Eks nad Madriidis peavad avatumalt mängima, siis tekib ka šansse nõelata.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          mina isiklikult arvan, et siit paarist peaksime me edasi minema. kuni silva väljavahetamiseni domineerisime mängu kulgu täielikult ja ma ei lihtsalt ei taha teada, mis realist koos silvaga saanud oleks. see oleks olnud võigas lammutustöö. kuid mis seal ikka. jäime 0:0 viiki ja peab saatusega leppima. peab ka realist olema (no pun intended) ja möönma, et ka real omas paari suhteliselt head väravavõimalust, aga heart oli õnneks tasemel. kordusmäng tuleb muidugi raske, sest bernabeul ei ole kunagi kerge mängida, aga ma olen veendunud, et me suudame vähemalt 2 väravat lüüa ja sellega reali suure surve alla panna. finaalis tuleb vastu ilmselt atletico, kes osutab küll suurt vastupanu nagu surev koer, aga kelle me lõpuks ikkagi magama paneme. ja nii ongi. vamos, city!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
                            mina isiklikult arvan, et siit paarist peaksime me edasi minema. kuni silva väljavahetamiseni domineerisime mängu kulgu täielikult ja ma ei lihtsalt ei taha teada, mis realist koos silvaga saanud oleks. see oleks olnud võigas lammutustöö. kuid mis seal ikka. jäime 0:0 viiki ja peab saatusega leppima. peab ka realist olema (no pun intended) ja möönma, et ka real omas paari suhteliselt head väravavõimalust, aga heart oli õnneks tasemel. kordusmäng tuleb muidugi raske, sest bernabeul ei ole kunagi kerge mängida, aga ma olen veendunud, et me suudame vähemalt 2 väravat lüüa ja sellega reali suure surve alla panna. finaalis tuleb vastu ilmselt atletico, kes osutab küll suurt vastupanu nagu surev koer, aga kelle me lõpuks ikkagi magama paneme. ja nii ongi. vamos, city!
                            fishful thinking. atletico vs city pole kahtluski, et v6idab atletico. madridis saadakse ilmselt tappa. poolfinaal l2bi. next year uuesti.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JohnnyRicca Vaata postitust
                              fishful thinking. atletico vs city pole kahtluski, et v6idab atletico. madridis saadakse ilmselt tappa. poolfinaal l2bi. next year uuesti.
                              No eks me seda veel näe. Nagu Stalin armastas öelda- pole inimest, pole probleemi. Ehk pole Ronaldot, pole meil probleem Reali ka Bernabeul kottida. Next year ongi uuesti, aga ainult särgil ilutseva cl võitja logoga

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X