320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Iheanacho, Nasri ning mingi määrani Mangala suht ainsad kes else eest pai väärivad ning ülejäänud olid ilmselgelt mõtetega mitte inglismaal.
    Kolarovi reiting mingi portaali järgi oli 2 ning ausalt öeldes peab ütlema, et isegi hästi sai. Aga oh well, jääb loota, et vähemalt CL mängudes näidatakse kõvemat vormi.

    Kommentaar


      Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
      heart oli õnneks tasemel.
      Algselt postitas JohnnyRicca Vaata postitust
      fishful thinking.

      Kommentaar


        4:2 southamptonilt tappa saada pole minu meelest normaalne. Väike kahtlus on, et see mäng võidi meelega kaotada, et Manchesteri vaesemat poolt lihtsalt õrritada, aga see oleks juba liiga labane. Sellegipoolest jääb mõru maik sellest kindlasti suhu. Tundub, et Pep peab kõvasti meeskonda õgvendama hakkama, sest pooled mängijad tuleks maha müüa alustades mõlemast eile mänginud keskkaitsest. Esimese värava puhul jääb eriti hästi silma Otamendi kuldaväärt tegutsemine. Ega siin saaks iga värava puhul neid vigu loetlama hakata, aga lihtsalt ei ole jõudu ja jaksu enam selleks. Lihtsalt tuleb võtta nende meeste eest see viimanegi raha, mis veel võimalik. Asemele tooks ma Hummelsi, kellel klassi on rohkem kui Kompanyl laupa ja see oleks ühtlasi ka hea ninanips Bayernile, kes mõtleb, et ta saab kõik saksa mängijad, keda nad tahavad. Või teine variant oleks Piqué Barcast ära tuua, ta ilmselt tahaks ka ühe kena reunioni Pepiga teha ning lisaks on linn ka ammusest ajast tuttav.

        Ründe poole pealt on positiivne Iheanacho, kes ilmselgelt on 1996 sündinud poiss, kuigi see ei ole siin määrava tähtsusega. Ma tõstaks ta palga hoobilt 150 tonni peale, et mees kenasti klubis hoida. Lisaks on tegu oma kasvandikuga. On selgelt näha, et City noortetöö hakkab juba vilja kandma. Ma ei imesta, et Phil Neville oma lapse City akadeemiasse pani. Järgmist hooaega silmas pidades ja veel täiendustest rääkides, siis Messit ilmselt Barca ei anna, kuna on oma kasvandik jne, aga Neymar võiks tulla. Kõik teavad, et tegu on rahaahne tõpraga, aga kuna raha meil on, siis miks mitte teha mingi 150 milline pakkumine ja oodata Barca reaktsiooni. Üle 200 sa pole mõtet pakkuda väga, sest siis oleks tegu ilmselgelt ülemaksmisega, kuigi šeigid oleks selleks võimelised. Nende rahakotile see ilmselt põntsu ei paneks.

        Nüüd jääb veel üle loota, et Cl-is tehakse ikka normaalne mäng ja võetakse Reali vastu jõuga oma.

        Kommentaar


          tartanjan, kus sa vahepeal olid?
          slimm.ee

          Kommentaar


            Haha @ Iheanacho on omakasvandik.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Haha @ Iheanacho on omakasvandik.
              Liitus City akadeemiaga 10. jaanuar 2014 olles kõigest 17 aastane. Mina loen ta omakasvandikuks. Kõik, kes on akadeemias mänginud, on omakasvandikud.

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Kuidas tartanjan96 mu igno listist välja pääses? Lugesin ja imestasin, mis krdi sitta ma loen, aga siis vaatasin kasutajanime.
                Soccernetis on suht mõttetu käia, kui tartanjan ignooris on. Loe näiteks prohveti ennustusi Dzeko kohta.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Kuidas tartanjan96 mu igno listist välja pääses? Lugesin ja imestasin, mis krdi sitta ma loen, aga siis vaatasin kasutajanime.
                  Ma tahaks teada, et mida sa heidid? Mis ma valesti üldse kunagi öelnud olen? Kas ma mitte ei öelnud juba aastal 2010, et City tuleb meistriks? Jah, ütlesin ja kõik naersid ja arvasid, et ma olen mingi suvaline troll. Mis ma ütlesin Džeko kohta? Et mees hakkab lammutama ja mida ta tegigi esimestel hooaegadel. Praeguseks on ta tõesti klubist läinud, aga loogiline, et millalgi tuleb ka vajumine ja ühes maailma parimas klubis mängimine polegi vaimule kerge tegevus. Džeko olevatki lahkunud, kuna vaimne pinge käis üle jõu. Lisaks sellele oleme praegu lähedal champions league'i võidule ja kui me seda karikat see aasta ära ei võta, siis lähiaastatel kindlasti. Sa toeta edasi oma Looserfooli ja pea meeles ühte ainumast ja kõige õigemat inglise vanasõna: Which ship never lands in Liverpool? Premiership.

                  Nii et puhka jalga rahulikult eks.

                  Kommentaar


                    Igatahes oleks etem, kui inglased tänase ära võtaks. Inglise jalgpall vajab seda!

                    Aga ennem oleks vaja kaitse pidama saada.
                    YNWA

                    Kommentaar


                      Algselt postitas sp3ts Vaata postitust
                      Igatahes oleks etem, kui inglased tänase ära võtaks. Inglise jalgpall vajab seda!

                      Aga ennem oleks vaja kaitse pidama saada.
                      Sa võid Harti poole nime pidi ka pöörduda, mis siin nüüd ikka ümber palava pudru joosta

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                        Sa võid Harti poole nime pidi ka pöörduda, mis siin nüüd ikka ümber palava pudru joosta
                        Sterling ja Delph on rootslased vä?

                        Kommentaar


                          Jamaika ning Guyana võimalused olid neil kahel olemas Wiki andmetel. Pole "puhast tõugu" täkud.

                          Küll aga oleks tore küll kui City finaali ennast venitaks

                          Kommentaar


                            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                            Sterling ja Delph on rootslased vä?
                            Suht lamp ju, kes seal pingiotsal istub.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                              Suht lamp ju, kes seal pingiotsal istub.
                              tumedad ka veel..

                              Kommentaar

                              Working...
                              X