320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Manchester Unitedi koef hetkel 1:20le - minu rahad läksid teele.
    unibetis sain 21ga kätte. long shot ole, aga tottenham 12 ja MU 21? lol ... mängigu kuidas tahes, arsenali ikka ei biidi.

    Kommentaar


      Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
      Ma arvan, et karlingu kaotust ei saa väga tõsiselt võtta. Tuleks siiski arvesse võtta, et me läksime peale varumeestega, samas kui need kurikuulsad ja ainult ajaloos elavad punased kuradid olid peal põhiga.
      räägituna kellegi poolt kelle klubi on oma 2008. aastal alguse saanud "ajaloo" jooksul saavutanud vähem kui United.

      sama retoorikat kasutades - "ajaloos" elav klubi on viimasel ajal võitnud tähtsamaid tiitleid kui "reaalsuses opereeriv" klubi.

      Kommentaar


        Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
        Ma arvan, et karlingu kaotust ei saa väga tõsiselt võtta. Tuleks siiski arvesse võtta, et me läksime peale varumeestega, samas kui need kurikuulsad ja ainult ajaloos elavad punased kuradid olid peal põhiga. Ja mäng toimus veel vanas peldikus. Nii et kokkuvõttes loogiline tulemus. Mina mingit suurt katastroofi ei näe. Küll näen ma seda, et manu hooaeg lõppeb ühe suure suure katastroofiga. Ma ennustan 8. kohta ja Pogba müüki. Ja mis te ise arvate, kes ostjaks on??? Jah ei pea ilmselt kaua arvama. Mees jääb samasse linna. Ammugi teada, et Guardiola on Pogba iidol ning lisaks tahaks ta mängida koos Griezmanniga, kelle me peale selle hooaja lõppu ostame.
        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        räägituna kellegi poolt kelle klubi on oma 2008. aastal alguse saanud "ajaloo" jooksul saavutanud vähem kui United.

        sama retoorikat kasutades - "ajaloos" elav klubi on viimasel ajal võitnud tähtsamaid tiitleid kui "reaalsuses opereeriv" klubi.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          meme
          420 oli just

          Kommentaar


            Otamendi vist veidi liiga palju max payne'i mänginud ja Barca mängijatel tasus aint oodata kuni ta pikali viskub et siis mööda joosta. Kõik see kõrvale jättes, siis kiitus soliidse tiimitöö ja hea mängu eest. Eraldi shokolaadist kuldmedali saavad Willy, Kolarov ja Zabba

            Kommentaar


              Barca vastu peale tahajäämist nii julge ründemänguga välja tulla - muljetavaldav. Võib-olla hakatakse euroõpipoisi staatusest vaikselt välja kasvama.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Barca vastu peale tahajäämist nii julge ründemänguga välja tulla - muljetavaldav. Võib-olla hakatakse euroõpipoisi staatusest vaikselt välja kasvama.
                Parandaks- pärast viigiväravat. Peale esimest Barca väravat ei suudetud suurt midagi, eduseisu oleks pidanud pigem suurendama. Üks loll sööt aga muutis kõik, peale seda oli tõesti tegemist, et mitte päris piinlikult tala saada. Ma ei usu, et tegu oli mingi taktikalise muudatusega per se, pigem psühholoogia hakkas mängima, duhh vs kaotusehirm.
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Barca vastu peale tahajäämist nii julge ründemänguga välja tulla - muljetavaldav. Võib-olla hakatakse euroõpipoisi staatusest vaikselt välja kasvama.
                  Nii julget steitmenti ei söendaks küll veel välja visata. On CLis varemgi eeskujulikke esitlusi tehtud (Sevilla ja that German team eelmine aasta), et siis pärast Aston Villaga 1-1 viiki mängida.

                  Kommentaar


                    City poolt väga kõva esitus, mäng oleks võinud ka vabalt 8:2 seisuga lõppeda. Puht füüsiliselt tambiti Barca kinni. Kivi tõestas muidugi jälle oma hinnalipikut Kui mu mälu ei peta, siis Chelsea ajas meest 2 aastat taga ... kui õnnelikud nad praegu on.
                    Benitez: "In football, everything is a lie".

                    Kommentaar


                      City oli juba eelmises omavahelises mängus Barcelonast parem kuni Bravo brainfartini. Oldi ka seal 0:1 taga, kuid olukordi loodi rohkem ning pallivaldamine ka parem. City eilne võit ei tule selle tõttu eriti üllatusena. Positiivne muidugi, et kaotusseisust suudeti välja tulla.

                      Kommentaar


                        Sterlingu kollane oli hea. Umtiti astub jala peale kastis ning pendla asemel anti talle hoopis kollane. Vana hea Viktor.

                        Kas selliseid kollaseid vaidlustada ei anna CL'is mis ilmselgelt on valed otsused?

                        Kommentaar


                          City edu taga on korralik treener. Kaitsesse tuleks aga ikkagi 50m eest uued mehed osta ASAP.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            John osteti ju
                            Gunner since 97

                            Kommentaar


                              Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                              On CLis varemgi eeskujulikke esitlusi tehtud (Sevilla ja that German team eelmine aasta), et siis pärast Aston Villaga 1-1 viiki mängida.
                              põmst panin täppi

                              Kommentaar


                                kehv mängupilt, vigane Kompany, napp pääsemine lõpuminutitel ning Yaya päästis päeva. vanahea

                                Kommentaar

                                Working...
                                X