320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ega see siin on ammu selge, et enamik foorumlasi on kari lambaid.

    Jah, Guardiola ei saavutanud Bayerniga mitte midagi, miks teda lahti ei lastud kui suurte klubidega nii juhtub? Bayern oli enne Guardiolat olnud 2 aastat järjest CLi finaalis ja ühe korra võitnud. Liiga võeti nagunii tuimalt, sest ainukene konkurent ostetakse nagunii iga aasta tühjaks. Mis tuli guardiolaga? Mitte essugi.

    Guardiola tuli ja võitis Portot ning Donetski - VAU SUPER MILLINE KANGELASTEGU ! IMELINE SUURKLUBI ! Seejärel sai barcalt 3:0 esimeses legis kotte ja langes välja. Debiilikute loogika järgi on hooaeg päästetud, sest ei saadud donetskilt kotte. Kui oleks Donetski asemel Real Madrid vastas olnud ja pähe saadud, oleks pidanud kinga saama - sest siis oleks ju hooaeg täiesti mõttetu olnud!

    Eelmine aasta läbi ussi** saadi juventusest nibin nabin jagu ja siis võideti tänu guardiola geniaalsusele suurt klubi Benfica! Siis saadi jälle kotte seekord Atleticolt. Taaskord! HOOAEG PÄÄSTETUD, sest CLis tuli Atletico vastaseks alles poolfinaalis! HURRAAAA!!!!!!

    imho kõik inimesed kes ei ole jalgpalli võõrad ja arvavad, et bayern sõidaks premis tuimalt üle on DEBIILIKUD.

    Nagu kombeks, siis lambad ei saa nagunii ühestki asjast aru, minu mõte oli see, et olgu see klubi väike või sitt ja mis iganes, aga peatreener ei tohiks sellist asja ikkagi öelda eriti arvestades city eesmärke.


    Edit: Jah minu isiklik arvamus on see, et oleks ükskõik kes olnud barca eesotsas guardiola asemel oleks tulemused olnud enam vähem samad. Imeline generatsioon lihtsalt.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      noh papakarlole ulatati ka tšelskist suusad pihku, kui saadi liigas teine koht manku järel ja CLis mankult veerandfinaalis hambasse. et ses mõttes vahel on siiski ka albionil mõni füürer pahandanud, kui võitu ei tule.

      teine väike konks on seal, et kui sa oled viis-kuus aastat järjest koduse liiga kinni pannud, siis ei saagi nagu eriti muud juttu eesmärkide kohta ajada, kui et see peab CL kopsik olema. kõik muu oleks ju a) enesestmõistetav või b) tagasiminek. premmi viimasest tiitlikaitsmisest saab õigevarsti kümmekond aastat, seega pole ka ime, et sealtkandist nii kõlavaid steitmente pole viimasel ajal kosta olnud. ambitsiooni puudumisega mu meelest sellel ei ole liiga palju pistmist, üldiselt kui osaletakse CLis, tahetakse ikka võita ka (v.a kui oled peast brendanrodgers).

      muus osas olen seda meelt, et pepi esimene aasta on materjali arvestades siiski umbes selline kolm pluss ja kaugeltki mitte viis miinus nagu mõni väidab. iseasi kui oleks napilt ilma jäädud, aga pigem tuleb praegu õnnelik olla, et esinelikusse mahutakse.

      *disclaimer: edasine mõõtmine võtmes "kes keda kümme-kaks võidaks" ei paku huvi.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Tottenham oli eelmise aasta teine. Poogen see lõppkoht, nad vähemalt võitlesid ainsana tiitli pärast... See, et kevadel Arsenal kottis kotikuid, ei mängi rolli!

        Kommentaar


          Pep on minuteada alles siin liigas välja öelnud, mida ta arvab kaitsemängust ja üldse kaitsemängule rõhumisest...see on äärmiselt teisejärguline tema jaoks, kui mitte kolmanda. Sedapuhku natuke silmad avardusid kõigil ja ennäe Pep - ei tule ka tulemusi ainult kiigutamistele rõhudes. Heaks tema hooaega küll lugeda ei tahaks, aga pask ka pole, sest justkui päris below bar performance ka pole olnud. Suvel saab sobivamad mängijad ning siis on asi konkreetne järgmisel hooajal kui tulemusi ei tule.
          Aguero'na ma läheks prooviks mujal ka jalga nüüd vahelduseks - KunExit!

          Kommentaar


            See on küll mõneti linnalegend, kuid vast esimest korda oma pealiku karjääri jooksul ütles Pep mängu ajal, et pange pikka.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              teine väike konks on seal, et kui sa oled viis-kuus aastat järjest koduse liiga kinni pannud, siis ei saagi nagu eriti muud juttu eesmärkide kohta ajada, kui et see peab CL kopsik olema. kõik muu oleks ju a) enesestmõistetav või b) tagasiminek. premmi viimasest tiitlikaitsmisest saab õigevarsti kümmekond aastat, seega pole ka ime, et sealtkandist nii kõlavaid steitmente pole viimasel ajal kosta olnud. ambitsiooni puudumisega mu meelest sellel ei ole liiga palju pistmist, üldiselt kui osaletakse CLis, tahetakse ikka võita ka (v.a kui oled peast brendanrodgers).
              Kõrvaltvaatajana on lihtsalt kummaline näha, et ükski Inglismaa klubi pole näiteks ostupoliitikas ambitsiooniga "võidame kohe". Võtame näiteks Manchesteri klubide, kes oma rahakoti poolest peaksid ja võiksid olla Euroopa top4, viimase kahe aasta suurimad ostud
              City: Stones 22, Sane 20, Jesus 19, Gündogan 25, Bruyne 24, Sterling 20
              Unitede: Pogba 23, Bailly 22, Miki 27, Martial 19, Depay 21, Schneiderlin 27 ja, okei, Zlatan tuli ka

              Sisuliselt ostetakse ju peamiselt lapsi kokku või saan ma millestki valesti aru?

              Võtame samal ajal näiteks kuidas on ennast ehitanud üleminekuturul viimastel aastatel:
              Bayern: Hummels 27, Vidal 28, Costa 24, Benatia 27, Xabi 32, Lewandowski 25 ja okei Renato oli 18
              Või Juventus: Higuain 28, Pjanic 26, Cuadrado 28, Dani Alves 33, Mandzukic 29, Alex Sandro 24 ja Dybala 21

              Minu meelest on asjades ilmselge vahe sees ja ma täpselt ei saagi aru, et miks ükski Premmi rahabossklubi pole öelnud "ostame kokku ennast aastaid tõestanud tegijaid ja paneme selle faking liiga ja CLi kinni". Ma selles valguses näiteks ka ei imesta, et rahad Pedro-Luizi-Kante-Alonso peale pannud Chelsea tänavu lammutab. Need on jalgpallis ikka väga harvad erandid, kui varajases kahekümnedates olevate poistega mehitatud meeskond edukas on.

              Kommentaar


                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                Ega see siin on ammu selge, et enamik foorumlasi on kari lambaid.

                Jah, Guardiola ei saavutanud Bayerniga mitte midagi, miks teda lahti ei lastud kui suurte klubidega nii juhtub? Bayern oli enne Guardiolat olnud 2 aastat järjest CLi finaalis ja ühe korra võitnud. Liiga võeti nagunii tuimalt, sest ainukene konkurent ostetakse nagunii iga aasta tühjaks. Mis tuli guardiolaga? Mitte essugi
                Never go full retard

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Kõrvaltvaatajana on lihtslat kummaline näha, et ükski Inglismaa klubi pole ka näiteks ostupoliitikas ambitsiooniga "võidame kohe". Võtame näiteks Manchesteri klubide, kes oma rahakoti poolest peaksid ja võiksid olla Euroopa top4, viimase kahe aasta suurimad ostud
                  City: Stones 22, Sane 20, Jesus 19, Gündogan 25, Bruyne 24, Sterling 20
                  Unitede: Pogba 23, Bailly 22, Miki 27, Martial 19, Depay 21, Schneiderlin 27 ja, okei, Zlatan tuli ka

                  Sisuliselt ostetakse ju peamiselt lapsi kokku või saan ma millestki valesti aru?

                  Võtame samal ajal näiteks kuidas on ennast ehitanud üleminekuturul viimastel aastatel:
                  Bayern: Hummels 27, Vidal 28, Costa 24, Benatia 27, Xabi 32, Lewandowski 25 ja okei Renato oli 18
                  Või Juventus: Higuain 28, Pjanic 26, Cuadrado 28, Dani Alves 33, Mandzukic 29, Alex Sandro 24 ja Dybala 21

                  Minu meelest on asjades ilmselge vahe sees ja ma täpselt ei saagi aru, et miks ükski Premmi rahabossklubi pole öelnud "ostame kokku ennast aastaid tõestanud tegijaid ja paneme selle faking liiga ja CLi kinni". Ma selles valguses näiteks ka ei imesta, et rahad Pedro-Luizi-Kante-Alonso peale pannud Chelsea tänavu lammutab. Need on jalgpallis ikka väga harvad erandid, kui varajases kahekümnedates olevate poistega mehitatud meeskond edukas on.
                  City eelmistel hooaegadel nii tegigi, sellega tuli 2 tiitlit.. nüüd oli kari vanureid koos ja see suvi toodi ilmselgelt noor liha juurde.
                  Meie ostupoliitika oli 3 hooaega, Moyes + 2x VanGaal, väga kaootiline, suured flopid, Memphis, Di Maria, Sweini? jne on teinud ehk natukene korrektuure, lisaks need 2 treenerit omasid väga imelikku mängijate pooldamist/ostu eelistusi.

                  Sisuliselt eelmine suvi oli alles natukene korrektne värk.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Tottenham oli eelmise aasta teine. Poogen see lõppkoht, nad vähemalt võitlesid ainsana tiitli pärast... See, et kevadel Arsenal kottis kotikuid, ei mängi rolli!
                    Sellise argumentatsiooniga võiks proua Clinton minna ka Valge Maja võtmeid nõutama.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Pints Vaata postitust
                      Never go full retard
                      2015/16 Hummels
                      2014/15 Lewandoski
                      2013/14 Götze
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                        2015/16 Hummels
                        2014/15 Lewandoski
                        2013/14 Götze
                        Dortmundi ostud:
                        Mainz 05: Park Joo-ho, Neven Subotić, Erik Durm.
                        1. FC Nürnberg: İlkay Gündoğan, Roman Weidenfeller.
                        Borussia Mönchengladbach: Marco Reus, Mahmoud Dahoud.
                        Hertha BSC: Adrián Ramos, Łukasz Piszczek.
                        Werder Bremen: Sokratis Papastathopoulos.
                        Bayer Leverkusen: Gonzalo Castro, Ömer Toprak.
                        SC Freiburg: Matthias Ginter, Roman Bürki.
                        1860 München: Sven Bender, Moritz Leitner, Julian Weigl.
                        Bayern Munchen: Sebastian Rode, Mario Götze
                        Wolfsburg: André Horst Schürrle

                        Ja ma ei väida, et mesilased kedagi tahtlikult nõrgestavad aga endal võiks ka piisavalt nutti olla, et mitte seda vana trummi taguda, mis pole kunagi pädenud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Pints Vaata postitust
                          Dortmundi ostud:
                          Mainz 05: Park Joo-ho, Neven Subotić, Erik Durm.
                          1. FC Nürnberg: İlkay Gündoğan, Roman Weidenfeller.
                          Borussia Mönchengladbach: Marco Reus, Mahmoud Dahoud.
                          Hertha BSC: Adrián Ramos, Łukasz Piszczek.
                          Werder Bremen: Sokratis Papastathopoulos.
                          Bayer Leverkusen: Gonzalo Castro, Ömer Toprak.
                          SC Freiburg: Matthias Ginter, Roman Bürki.
                          1860 München: Sven Bender, Moritz Leitner, Julian Weigl.
                          Bayern Munchen: Sebastian Rode, Mario Götze
                          Wolfsburg: André Horst Schürrle

                          Ja ma ei väida, et mesilased kedagi tahtlikult nõrgestavad aga endal võiks ka piisavalt nutti olla, et mitte seda vana trummi taguda, mis pole kunagi pädenud.
                          Sa oled ikka lootusetult loll.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                            Sa oled ikka lootusetult loll.
                            Well played, great argument, much wow

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Pints Vaata postitust
                              Well played, great argument, much wow
                              Lolliga ei ole mõtet vaielda. Terve see list on lihtsalt fantastiline, seal on isegi götze are you fucking serious?

                              Mitu sellist staari on seal listis kelle oleks endale ostnud peaaegu KÕIK klubid maailmas kui vaid müüdud oleks.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Mul on isiklikult heameel, et Pepi kui nö imetreeneri tiitel kadus aastaga ajalukku. Enamus barca fänne enda tutvusringkonnast kiitsid teda taevani, samuti Sky mehed inglismaalt. Aga mis juhtus? Toodi ta maapeale tagasi ja lõpus tuli võidelda üldse CL koha pärast.
                                Nii Barcelona kui ka Bayern olid omadega tipus ja liidreid täis, et seda edu poleks Brendan Rogers ka suutnud maha mängida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X