320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nohik Vaata postitust

    Top 6 meeskonnad värisegu kui koik need veel juurde saame.
    Jajah

    Kommentaar


      Hea algus uuel saidil:

      Kommentaar


        Täpselt kell 17.00 avati. Üsna lahe koduleht on

        Kommentaar


          Algselt postitas Mask Vaata postitust
          Jajah

          Man City want more strikers.

          Kommentaar


            True, true

            Kui tehnilised viperused ja sellest tingitud hilinemine kõrvale jätta, siis on uus veeb igati uhke. Minu meelest väga sümpaatne.

            Hilinemist kompenseerib tõsiasi, et uue veebi testversioon oli teisel aadressil juba hommikul nähtav ja reaalsus sellest sisuliselt ei erine.

            Kvaliteetset videosisu on juba praegu palju ja asi täieneb. Minu jaoks ülioluline wap-lehekülg on samuti saadaval.

            Kolme uut nägu loomulikult polnud (), küll aga avaldati intervjuu suure šeigi endaga, milles viimane veelkord kinnitab oma pikaajalisi huvisid (10+ aastat) ning tõsiasja, et kiiret edu keegi ei ootagi.

            Ja veel. Meeskonna liikmete hulgast on juba puudu Sturridge, Michael Johnson on aga vigastustega võideldes kõvasti pirukaid nosinud.

            Kommentaar


              Algselt postitas Grinch Vaata postitust
              Kui tehnilised viperused ja sellest tingitud hilinemine kõrvale jätta, siis on uus veeb igati uhke. Minu meelest väga sümpaatne.

              Hilinemist kompenseerib tõsiasi, et uue veebi testversioon oli teisel aadressil juba hommikul nähtav ja reaalsus sellest sisuliselt ei erine.

              Kvaliteetset videosisu on juba praegu palju ja asi täieneb. Minu jaoks ülioluline wap-lehekülg on samuti saadaval.

              Kolme uut nägu loomulikult polnud (), küll aga avaldati intervjuu suure šeigi endaga, milles viimane veelkord kinnitab oma pikaajalisi huvisid (10+ aastat) ning tõsiasja, et kiiret edu keegi ei ootagi.

              Ja veel. Meeskonna liikmete hulgast on juba puudu Sturridge, Michael Johnson on aga vigastustega võideldes kõvasti pirukaid nosinud.
              Heh tüüpiline city ju, et ei toiminud?

              Kommentaar


                Liitusin ka viimaks, tundub mõneti imelik Cityst eesti keeles rääkida.

                Uus koduleht avaldab ka mulle väga muljet, igatahes on see kõvasti parem vanast. Loodame, et jutud sellest, et esimest Lõuna-Aafrika pre-season mängu ka kodulehel streamitakse, osutuvad tõeks. Need viperused, mis esinesid olid tõesti typical city .

                Tundub, et Vassell on esimene mängija, (kelle lepingut ei pikendatud) kes omale uue klubi on leidnud. Tema vastuvõtt Ankaragücü-s oli igatahes võimas. Legendile kohane

                Kas keegi teist uue ja seksika vormi ka endale tellida plaanib?

                Kommentaar


                  Täiesti hullud on need türgi fännid! Loodetavasti mängib ta Türgis sama hästi kui fännid arvavad, et ta suudab.









                  Kommentaar


                    Otsustastud! Minu uus lemmik inglismaal on man chest hair city

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                      Otsustastud! Minu uus lemmik inglismaal on man chest hair city
                      Uus lemmik? Mõttetu gloryhunter oled...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nani Vaata postitust
                        Uus lemmik? Mõttetu gloryhunter oled...
                        Räägib City fänn nimega Nani...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                          Räägib City fänn nimega Nani...

                          See et ma Portugali fänn olen ja mu lemmikmängija sealt Nani on, ei tähenda, et ma mingi unitedi fänn oleksin. Üldiselt on mul kahju Nanist, et ta talenti raisatakse mingis pasas unitedis.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nani Vaata postitust
                            See et ma Portugali fänn olen ja mu lemmikmängija sealt Nani on, ei tähenda, et ma mingi unitedi fänn oleksin. Üldiselt on mul kahju Nanist, et ta talenti raisatakse mingis pasas unitedis.
                            veits kõvemas klubis citys lööks kõva talent välja ?
                            Algselt postitas Tofoa
                            Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                            Kommentaar


                              Roque Santa Cruz oli siis juba kaks nädalat enne tähtaega klubis kohal treenimas enne teisi. Tundub, et ta toesti tahab mängida meie eest.

                              Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


                              http://www.mcfc.co.uk/Video Intekas ja pressikas ning intekas Supermaniga.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nani Vaata postitust
                                Uus lemmik? Mõttetu gloryhunter oled...
                                MISK GLORiHUNTER!!!`???

                                Mulle meeldivad 2sed klubid kaaa juuu

                                ntx: chesle, man utd, leeds, aston villa(parim klubi), newcastel, livrepool, arsenal, vigan, stoke, liverpool jne

                                Kommentaar

                                Working...
                                X