320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Katk Vaata postitust
    Katsu natukenegi olla ja prille eest võtta...
    Walker tahtis meest nö katma minna mida tehakse kogu aeg, ja tavaliselt just samamoodi minnakse esimese hooga väikse nõksuga sisse. Vea võib isegi anda aga kollast polnud never ever väärt.
    Agüero dive'i jutud kastis ... Sa muidu ise oled üldse jalgpalli mänginud ikka? Et tead kui vähe on teinekord vaja tasakaalu kaotamiseks? Või sa ise pole kordagi kukkunud palli järgi hüpates? Ega ta ju otsinudki sealt mingit viga. Jah ta on varem divenud, ilmselt teeb seda veel. Eilses mängus aga ei olnud midagi hullu. Ja Morgani kollane oli minu jaoks kollane, jalga mängis ning suht ohtlikult ja halva nurga alt tuli sisse, hea et kontakt suurem polnud.

    PS Muidu tore et City ei võitnud
    Just sellepärast, et ma mänginud olen teangi, et palli katmisel ei pea tegema mingit nõksu. Ma ei ole siin kordagi kollase üle ka vaielnud. Loll on lihtsalt. Vaatas selja taha ja tegi "nõksu", seda kordust mängu ajal ei mäleta, aga see näitab kohtuniku vaate päris hästi ära.

    Sellest hüppamisest ma kergesti videot ei leidnud, aga ei nii sa ikka ei lenda.
    Morgani kollast ma teist korda ka ei maininud, nüüd juba kordus nähtud. Tundub ikka rohkem kohtuniku poolt "võrdseks tegemine" kui midagi muud, aga daivi seal tõesti ei olnud.

    Mõlemad pääsesid muide karistusest. Mida nad siis lubavad kui sittagi nagu nii ei tee?

    Kommentaar


      Ukraina, Itaalia ja Hollandi tripid. Emotsioone? Ahjaa, City ja Euroopa, suva vist ..

      Kommentaar


        Algselt postitas Wingback Vaata postitust
        Ukraina, Itaalia ja Hollandi tripid. Emotsioone? Ahjaa, City ja Euroopa, suva vist ..
        City teema ja emotsioonid? Mõned asjad lihtsalt ei käi kokku.
        Algselt postitas Stok
        Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

        Kommentaar


          CLi grupifaasist peaks iga kell edasi saama, kui just totaalne kollaps pole ja eriti emotsiooni ei tekita küll kes seal vastas on. Juve ja Reali sugused oleks vähemalt lahe olnud, oleks vaja varakult jalad liikuma ajada. Kui tahta finaali jõuda, on nagunii vaja parimaid kottida ja might as well sellega vara alustada.

          Way suuremaid emotsioone tekitab Jonny Evansi eeldatav ületulek. Alvesi troll ja Kolarovi lahkumine lõi ilmselgelt sellesuvised plaanid segamini ja raha mille eest Danilo toodi, oleks saanud Bertrandi ja brassi, aga oh well. West Brom küsib 30 milli ja ilmselt ka välja makstakse, kuna kiirekiire ja pink on lühike.

          Kommentaar


            Kommentaar






              Kommentaar


                Oot, seletage mulle selle kõlaka loogika ära, et Man City tahab endale Jonny Evansit? Nagu päriselt Jonny Evansit??

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Oot, seletage mulle selle kõlaka loogika ära, et Man City tahab endale Jonny Evansit? Nagu päriselt Jonny Evansit??
                  Homegrown, keegi ei müü oma pädevat inglast Cityle.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Oot, seletage mulle selle kõlaka loogika ära, et Man City tahab endale Jonny Evansit? Nagu päriselt Jonny Evansit??
                    + tegelikult teinud korralikud mängud WBA eest, sobiks ka kolmesesse süsteemi ja on home grown.

                    Kommentaar


                      See Alexise teema täna oli päris popkorni väärt. Tuleb-eitule-tuleb-ikkaeitule. Lõppkokkuvõttes lõunaameeriklane kõige suurem kaotaja kogu selles ja Arsenal jäi persetäie rahast ilma. City poole pealt ütleks suuresti, et meeskonna sügavuse ja stiili mõttes oleks päris ok olnud, aga nutma ei jää.

                      Rahul võib olla aga sellega, et Mangala ja Palace omavahel diilile ei saanud, mis omakorda tõmbas kriipsu Evansi ostule. 30 millli selle eest oleks way palju olnud.

                      Kuna pink väga pikk pole, siis võib eeldada, et jaanuaris tuleb tehinguid.

                      Kommentaar


                        City publik küll natuke imelik. Ainule laul mida lauldakse, on Gerrardist ning pealekauba vilistatakse Milner välja. Miks?
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                          City publik küll natuke imelik. Ainule laul mida lauldakse, on Gerrardist ning pealekauba vilistatakse Milner välja. Miks?
                          City ju, tavaline taks.
                          Algselt postitas Stok
                          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                            City publik küll natuke imelik. Ainule laul mida lauldakse, on Gerrardist ning pealekauba vilistatakse Milner välja. Miks?
                            fännikultuur on emptyhadil totaalselt surnud
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              fännid? Sellel klubil pole fänne, suvalised joodikud kellele on peale makstud, et statale tulla.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Manchesteri ja Liverpooli linnad on ju vanad sõpsid ning miks peakski Milneri lahkumine sinna meelepärane olema.

                                Raske on muidugi aru saada teie vingumisest siin, täis teete ju vaid iseennast ja näitate oma lemmikklubide fännide esinduslikku taset.

                                Flora ja Infonet ei suutnud samuti hiljuti iseendaga hakkama saada, kas nad on siis lihtsalt degenereerunud joodikud?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X