320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eelmine hooaeg ei jäänud palju puudu, et pep isegi top4 ei saaks, miks selline kindlus, et järgmine aasta ka tiitel ära tuuakse?
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
      Eelmine hooaeg ei jäänud palju puudu, et pep isegi top4 ei saaks, miks selline kindlus, et järgmine aasta ka tiitel ära tuuakse?
      Ma ka aru ei saa.
      Chelsea toob.

      Kommentaar


        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
        Ma ka aru ei saa.
        Chelsea toob.
        Kuhu? Goodisonile?
        FC Flora

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Üldise laiamise taustal ütleks järgnevat:
          - De Bruyne on aasta mängija, kuna ta on vedanud meeskonna tiitlile.
          - kui meeskond on terve hooaja nii rängalt üle olnud ja võidult võidule sammunud, siis ongi sellised mängud meeletult rasked. Vastasmeeskonna treeneril pole raske nende vastu enda mängijaid motiveerida, aga Pepil on väga keeruline. Mehed on kõigist üle sõitnud ja alati enda tahtmise saanud, aga karikamängus, kus määrab ka lihtne motiveeritus, võib selliseid hetki vahele tulla. Üks meeskond pani kogu enda selle hooaja frustratsiooni mängu, teine lootis, et saab niisama kuidagi. Ei saanud. (sama juhtus ka Wigani vastu ja oleks peaaegu juhtunud ka liigakapis Lesteri vastu).
          - kaitsesse 300 milli ei lükata. Meeskond võidab ilmselt ka järgmisel aastal liiga, kuid Euroopas mängivad pahatihti muud asjad. (vaata ka Real võidab Meistrite Liiga, aga jääb samal ajal koduliigas viiendaks. Liverpool võidab Meistrite Liiga, aga jääb samal ajal koduliigas viiendaks jne)

          Ehk suurepärane, et City kaotas, aga ei maksa üle ka mõelda.
          I beg your pardon.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            I beg your pardon.
            Vupiduu, neli viiki, üks kaotus liigas. Sisuliselt on see totaalne ülesõit väikeste käiguvahetusprobleemidega.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Tuleb vist suvel jälle 300m kaitsesse investeerida. Muud moodi ju ei osata.
              Jah, sest Liverpool on näidanud teed, tuleb osta sajamilliseid kaitsjaid.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Vupiduu, neli viiki, üks kaotus liigas. Sisuliselt on see totaalne ülesõit väikeste käiguvahetusprobleemidega.
                Kümme Coca-Colat, viis Hubba Bubbat, nõka-nõka. Muidugi ma sain aru, mida sa mõtlesid, kuid kaks korda ühe kivi otsa komistada... . Olgugi, et antud kivi on neil identifitseeritud ja suur tõenäousus sellest mööda kimada, siis kerge reservatsioon antud avalduse osas võiks ikka olla.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  Olgugi, et antud kivi on neil identifitseeritud ja suur tõenäousus sellest mööda kimada
                  Anfield või? Sellest kivist ei paista kuidagi olema võimalik mööda kimada.

                  Kommentaar


                    Post-Messi meistrite liiga on kujunenud Guardiolale tõsiseks proovikiviks. Etihadil peaks muidugi Kariusele ka tööd andma ja kuigi seis võiks rääkida teist keelt on see paar endiselt väga lahtise saatusega.
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Kümme Coca-Colat, viis Hubba Bubbat, nõka-nõka. Muidugi ma sain aru, mida sa mõtlesid, kuid kaks korda ühe kivi otsa komistada... . Olgugi, et antud kivi on neil identifitseeritud ja suur tõenäousus sellest mööda kimada, siis kerge reservatsioon antud avalduse osas võiks ikka olla.
                      Ehk siis hooaja lõpus saab Man City ühe mõttetu karika, aga Liverpool saab neljandal kohal selle suurema karika, sest oli omavahelistes mängudes parem?

                      Kommentaar


                        Ära ole rumal.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Ehk siis hooaja lõpus saab Man City ühe mõttetu karika, aga Liverpool saab neljandal kohal selle suurema karika, sest oli omavahelistes mängudes parem?
                          Loomulikult, lõpuks on Liverpoolil lootust mingilegi karikale. Ja kui ise saad tellida, siis saad suurust valida .

                          Kommentaar


                            Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                            Anfield või? Sellest kivist ei paista kuidagi olema võimalik mööda kimada.
                            Kaks mängu. Teine mäng. Kivi koosneb kahest osast.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Sel juhul küll. Ma ise muidu mõtsin üleüldist City esitust Anfieldil, mis legendaarselt kehva.

                              Kommentaar


                                Vähe kinni kiilus jah teil see esitlus.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X