320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Eelmine hooaeg ei jäänud palju puudu, et pep isegi top4 ei saaks, miks selline kindlus, et järgmine aasta ka tiitel ära tuuakse?
    Ma ka aru ei saa.
    Chelsea toob.

    Kommentaar


      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
      Ma ka aru ei saa.
      Chelsea toob.
      Kuhu? Goodisonile?
      FC Flora

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Üldise laiamise taustal ütleks järgnevat:
        - De Bruyne on aasta mängija, kuna ta on vedanud meeskonna tiitlile.
        - kui meeskond on terve hooaja nii rängalt üle olnud ja võidult võidule sammunud, siis ongi sellised mängud meeletult rasked. Vastasmeeskonna treeneril pole raske nende vastu enda mängijaid motiveerida, aga Pepil on väga keeruline. Mehed on kõigist üle sõitnud ja alati enda tahtmise saanud, aga karikamängus, kus määrab ka lihtne motiveeritus, võib selliseid hetki vahele tulla. Üks meeskond pani kogu enda selle hooaja frustratsiooni mängu, teine lootis, et saab niisama kuidagi. Ei saanud. (sama juhtus ka Wigani vastu ja oleks peaaegu juhtunud ka liigakapis Lesteri vastu).
        - kaitsesse 300 milli ei lükata. Meeskond võidab ilmselt ka järgmisel aastal liiga, kuid Euroopas mängivad pahatihti muud asjad. (vaata ka Real võidab Meistrite Liiga, aga jääb samal ajal koduliigas viiendaks. Liverpool võidab Meistrite Liiga, aga jääb samal ajal koduliigas viiendaks jne)

        Ehk suurepärane, et City kaotas, aga ei maksa üle ka mõelda.
        I beg your pardon.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          I beg your pardon.
          Vupiduu, neli viiki, üks kaotus liigas. Sisuliselt on see totaalne ülesõit väikeste käiguvahetusprobleemidega.

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Tuleb vist suvel jälle 300m kaitsesse investeerida. Muud moodi ju ei osata.
            Jah, sest Liverpool on näidanud teed, tuleb osta sajamilliseid kaitsjaid.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Vupiduu, neli viiki, üks kaotus liigas. Sisuliselt on see totaalne ülesõit väikeste käiguvahetusprobleemidega.
              Kümme Coca-Colat, viis Hubba Bubbat, nõka-nõka. Muidugi ma sain aru, mida sa mõtlesid, kuid kaks korda ühe kivi otsa komistada... . Olgugi, et antud kivi on neil identifitseeritud ja suur tõenäousus sellest mööda kimada, siis kerge reservatsioon antud avalduse osas võiks ikka olla.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                Olgugi, et antud kivi on neil identifitseeritud ja suur tõenäousus sellest mööda kimada
                Anfield või? Sellest kivist ei paista kuidagi olema võimalik mööda kimada.

                Kommentaar


                  Post-Messi meistrite liiga on kujunenud Guardiolale tõsiseks proovikiviks. Etihadil peaks muidugi Kariusele ka tööd andma ja kuigi seis võiks rääkida teist keelt on see paar endiselt väga lahtise saatusega.
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    Kümme Coca-Colat, viis Hubba Bubbat, nõka-nõka. Muidugi ma sain aru, mida sa mõtlesid, kuid kaks korda ühe kivi otsa komistada... . Olgugi, et antud kivi on neil identifitseeritud ja suur tõenäousus sellest mööda kimada, siis kerge reservatsioon antud avalduse osas võiks ikka olla.
                    Ehk siis hooaja lõpus saab Man City ühe mõttetu karika, aga Liverpool saab neljandal kohal selle suurema karika, sest oli omavahelistes mängudes parem?

                    Kommentaar


                      Ära ole rumal.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Ehk siis hooaja lõpus saab Man City ühe mõttetu karika, aga Liverpool saab neljandal kohal selle suurema karika, sest oli omavahelistes mängudes parem?
                        Loomulikult, lõpuks on Liverpoolil lootust mingilegi karikale. Ja kui ise saad tellida, siis saad suurust valida .

                        Kommentaar


                          Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                          Anfield või? Sellest kivist ei paista kuidagi olema võimalik mööda kimada.
                          Kaks mängu. Teine mäng. Kivi koosneb kahest osast.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Sel juhul küll. Ma ise muidu mõtsin üleüldist City esitust Anfieldil, mis legendaarselt kehva.

                            Kommentaar


                              Vähe kinni kiilus jah teil see esitlus.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Ehk siis hooaja lõpus saab Man City ühe mõttetu karika, aga Liverpool saab neljandal kohal selle suurema karika, sest oli omavahelistes mängudes parem?


                                Alates hooaja teisest poolest tabel, Cityl mängud ees Unitedi ja Spursiga. (mida helvetit swansea ja newcastle korraldavad) Seda tabelit vaadates on ikka spursi hoogu ka korralikult näha, kuramuse kurb, et juvega niimoodi tehti.

                                Isiklikult arvan, et kui liiga tiitel on juba käes, siis ei tohiks raske olla mehi CLiks motiveerida. FAd ja teised mikid võib tõesti sinna nahka lugeda.
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X