320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
    Vaatasin ka rahulikult selle olukorra uuesti üle ja.....wow

    Põhimõtteliselt topeltviga - Sane polnud sulus ja söötu ei andnud City mängija.
    Oleks pall tulnud City mängijal, siis oleks suluseis korrektne otsus olnud.
    FC Flora

    Kommentaar


      Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
      Oleks pall tulnud City mängijal, siis oleks suluseis korrektne otsus olnud.
      Jep, õigus, siis oleks tõesti.
      Inter - ausaim klubi Itaalias.

      Kommentaar


        Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
        Tundus kaitsjaga samal joonel olevat, või millimeetrite mäng.
        Kaks mängijat peab taga pool olema. Karius on väravast väljas. Seega kui oleks Jesus palli Sanele toimetanud oleks ka sulg olnud.
        FC Flora

        Kommentaar


          Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
          Kaks mängijat peab taga pool olema. Karius on väravast väljas. Seega kui oleks Jesus palli Sanele toimetanud oleks ka sulg olnud.
          Just, minu paha.
          Äärekohtunikel on sellised olukorrad väga lihtsad ära vilistada, ise alati ei tule selle peale.

          PS. Saan aru, et ääre- ja peakohtunik ehk ei näinud, et pall tuli Milnerist, aga (kasutu) otsakohtunik pidi seda nägema.
          Inter - ausaim klubi Itaalias.

          Kommentaar


            Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
            Just, minu paha.
            Äärekohtunikel on sellised olukorrad väga lihtsad ära vilistada, ise alati ei tule selle peale.

            PS. Saan aru, et ääre- ja peakohtunik ehk ei näinud, et pall tuli Milnerist, aga (kasutu) otsakohtunik pidi seda nägema.
            Just. Nagu pildilt ka näha, siis otsakohtunikul on hea vaade olukorrale.
            FC Flora

            Kommentaar


              Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
              Just. Nagu pildilt ka näha, siis otsakohtunikul on hea vaade olukorrale.
              Tegelikult ei sega ka äärekohtunikku ega peakohtunikku midagi.

              Kommentaar


                Ma äärekohtunikku väga ei süüdistaks, tema peab suluseisu fikseerima, mida ta antud olukorras tegi.
                "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                Kommentaar


                  Algselt postitas -21- Vaata postitust
                  Ma äärekohtunikku väga ei süüdistaks, tema peab suluseisu fikseerima, mida ta antud olukorras tegi.
                  Ee, ta peab seda õigesti tegema, mitte nii.

                  Kommentaar


                    Mis asi on õigesti tegemine? Kas see, kui teed nii nagu näed? Või teed nii nagu teiste arvates peaksid tegema?
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Mis asi on õigesti tegemine? Kas see, kui teed nii nagu näed? Või teed nii nagu teiste arvates peaksid tegema?
                      No ikka nii on õige nagu kümme videokordust iga nurga alt näitavad. Sellel, mida kohtunik mänguhetkel näeb, pole siinsete arutlejate jaoks mingit tähtsust.
                      Nii et lepime heaga kokku, et Citylt varastasid kohtunikud edasipääsu.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Mida m-i te ajate? Mis alusel te saate valeotsust õigustada? Olge nüüd väärikad võitjad ja tunnistage, et teil oli õnne, mitte ärge kiitke kohtunikku, kes suudab vaid oma ninaesist näha.

                        Kommentaar


                          Lollakas.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Ta käituski õigesti eeldates, et söödu andis city mängija. Peakohtunikul oli peale väravat aega rääkida ka kastikohtunikuga. See, et nad 3 peale ebaõiglase otsuse vastu võtsid on jah kahetsusväärne. Kastikohtunikul oli muidugi kõige parem vaade, aga ta jäi ilmselt kokkupõrget jälgima.
                            "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                            Kommentaar


                              Varastatud edasipääsu jutuga mehed võiksid metsa jalutama ja värsket kevadist õhku hingama minna...ilmselgelt on ajuhapnikus puudujäägid.

                              Kommentaar


                                1. Mis kuradi eeldamine see on? Visaati vennad kah jahusid tagasisöödust 5 minutit, aga tra, need CL'i kohtunikud võiksid olla veidi kõrgema tasemega, kui jalgpallivõõras telekommentaator.
                                2. 2-0 pealt jõudis Juventus 3-0ini ja jõudis ka Roma.
                                3. Aga kui sind nussitakse igast otsast, siis vaid Zlatan suudab sellisele asjade käigule selja prügiseks teha.
                                4. Tagajärg on 1-2.
                                5. Gerrard suudab küll öelda, et Poolil oli õnne, aga terve foorumitäis kohalikke basseinipoisse on täiesti manubarcarealistunud. Ei näinud seda tulemas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X