320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Käisime Vintsuga Man City mängu vaatamas.

    - läksime mingi kaks tundi varem teele, aga statka juures olime juba 1,5 tundi enne.
    - ma ostsin coca-cola putkast, mis pakkus tööd endistele kurjategijatele.
    - staadionile sai sisuliselt "kõnni, korra näita taskud ette, kõnni edasi".
    - istusime kolmandas reas ehk pmst 50 cmi üle murupinna.
    - ees istusid kaks djüüdi, kes üürgasid mingeid asju, mis vajasid subtiitreid. Olid kohalikud.
    - esimesel poolajal ründas City teise värava poole ja minu kohalt ei näinud midagi.
    - kui värav löödi, siis hüppasid kõik püsti. Me siiski juba keskealised mehed ja meil läks veits rohkem aega.
    - kui teine värav löödi, siis saime veidi kiiremini püsti, aga ikka viimastena.
    - meie ümber olid lapsed siltidega, et anna särk. Kõige popim poiss oli Jack Grealish. Lapsed kandsid pea ümber kummipaelu.
    - Shay Givenit nägime viie meetri pealt. Temaga rääkis üks must mees, arvutasime välja, et see on Onuoha.
    - poole mängu pealt saime aru, et oleks pidanud võtma sildi "Justice for Andri Kiige".
    - teine poolaeg rünnati juba õigele poole ja tegin pilti Grealishi musklis jalgadest ja tagapoolest.
    - ees istus ka Belgia lipuga jaapanlanna. Ta oli väga ilus.
    - statkalt sai ära suht kiirelt, aga esimese trammi peale ei hakanud trügima. Teise peale sai.
    - sest seal olid ka mingid daamid, kellel polnud rinnahoidjat. Nende ümber trügiti eriti tihedalt.
    - mingi aeg hakkas veits igav, aga ilm oli soe.
    no pic no proof

    Kommentaar


      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust

      no pic no proof
      Oleks pannud, aga Vints ei lubanud, kuna tahab poliitikasse minna.

      Kommentaar


        said siis tööle?

        Kommentaar


          Manchester on mingi Tallinna-suurune küla, 2h varem teele... Mis te hakkasite liverpoolist häälega tulema, et aega varusite või

          Kommentaar


            Erling ametlikult käes.

            Kommentaar


              Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
              Erling ametlikult käes.
              Seda piinlikumaks saab järgmise hooaja CLi fopaa

              Kogukulu ligemale veerand miljardit. But hey, Pep on geenius ja värki.

              Kuigi ma usun, et igaüks siit foorumist võiks üles ehitada miljardi-dollari äri kui vahetaks 1 EUR'i 98 eurosendi vastu pidevalt

              Kommentaar


                Ega ei tea veel, kas sobib ansamblisse või on rohkem trofeeost. City’t palju tugevamaks ei saa, aga ega ta neid nõrgemaks ka ei tee. Kes ohverdatakse? Sterling?
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Ega ei tea veel, kas sobib ansamblisse või on rohkem trofeeost. City’t palju tugevamaks ei saa, aga ega ta neid nõrgemaks ka ei tee. Kes ohverdatakse? Sterling?
                  Jesus ilmselt.

                  Kommentaar


                    mjah, samas premmi fännid siin mõned aastad tagasi irvitasid kui igav on juve domineerimine itaalias, psg prantsusmaal, või kahehobuse ralli 'spaanias, aga vaadakem tõele näkku, abu dhabi valitseb inglismaad
                    ★★★★★★

                    Kommentaar


                      Haaland on ju täiesti keskpärane mängija.

                      Nüüd on aga City'l viimaks hea võimalus CL ka kotti panna - saavad võitja mentaliteediga tõutäku endale lisaks. Raske näha, et Haaland liigas ja CLis asju ei suuda teha - kandikuga tüüpe jagub.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                        mjah, samas premmi fännid siin mõned aastad tagasi irvitasid kui igav on juve domineerimine itaalias, psg prantsusmaal, või kahehobuse ralli 'spaanias, aga vaadakem tõele näkku, abu dhabi valitseb inglismaad
                        Ma küll pole nõus, et City domineerib. Praegune edu Liverpooli ees on täpselt selline ühe-kahe mängu õnneliku/õnnetu rikošeti või kellegi kasuks kaldunud kohtuniku vaieldava otsuse veamarginaal. Jalka poolest ollakse ikka väga võrdsed ja see konkurents on minu meelest kogu liiga tasemele kasuks tulnud.

                        Kommentaar


                          Haalandiga peab see CL ära tulema ka lõpuks. Kui ei siis noh, palju sa veel Pep staare ja miljoneid vajad?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                            Jesus ilmselt.
                            Lüüakse risti?

                            Kommentaar


                              Ot, kui Cityl fänne pole, siis kes need platsil on?

                              Kommentaar


                                Unitedi omad, üks küla ju, läksid appi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X