320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ei väsi kordamast. See on hullem koletis kui Barca oli oma kuldajal. Kuigi see Messi tundmatu kordaja võib alati valemit muuta.
    "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

    Kommentaar


      Haalandi kasutegurit ei märganudki.

      Kommentaar


        Algselt postitas -21- Vaata postitust
        Ma ei väsi kordamast. See on hullem koletis kui Barca oli oma kuldajal. Kuigi see Messi tundmatu kordaja võib alati valemit muuta.
        Minu jaoks on täna esimene kord, kui Pepi City toonase Barcaga võrdluse välja kannatab. Aga see on lihtsalt isiklik arvamus, võimatu öelda, mis siin objektiivne tõde on.

        Kommentaar


          Pep on geenius. Ilus oli vaadata. Alvarezi & Fodeni üle hea meel, et lühikese ajaga ka ühe ära vormistasid Realile.
          Finaaliks võiks Haalandi pingile jätta.

          Kommentaar


            See kuidas Real Madrid annuleeriti amatöörideks, tundub, et kolmik tuleb ära. Kes peatab Masina?

            Kommentaar


              Algselt postitas TSA Vaata postitust
              Kes peatab Masina?
              Maguire

              Kommentaar


                Super. Real niimoodi maatasa teha nagu neid polekski väljakul. Lihtsalt vau.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Algaja õnn.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas TSA Vaata postitust
                    See kuidas Real Madrid annuleeriti amatöörideks, tundub, et kolmik tuleb ära. Kes peatab Masina?
                    Pep ise ehk kui ta enam rohkem ei viitsi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas TSA Vaata postitust
                      See kuidas Real Madrid annuleeriti amatöörideks, tundub, et kolmik tuleb ära. Kes peatab Masina?
                      2 finaali on ees mis on neutraalsel väljakul ja kus on kogu maailm kes parasjagu City't ei toeta või nende vastast meeletult ei vihka - nende vastu. Ega need ei saa sugugi kerged olema neile.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                        2 finaali on ees mis on neutraalsel väljakul ja kus on kogu maailm kes parasjagu City't ei toeta või nende vastast meeletult ei vihka - nende vastu. Ega need ei saa sugugi kerged olema neile.
                        Ma ei tea nüüd küll, miks peaks mõni neutraalne vaataja City’le Unitedit eelistama.

                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                          2 finaali on ees mis on neutraalsel väljakul ja kus on kogu maailm kes parasjagu City't ei toeta või nende vastast meeletult ei vihka - nende vastu. Ega need ei saa sugugi kerged olema neile.
                          Vaadates kuidas Arsenal ja Real rida saavad, siis treble on jalutuskäik pargis. Üsna igav CL finaal tuleb. FA tuleb ka raske vaatamine.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rudy Vaata postitust

                            Vaadates kuidas Arsenal ja Real rida saavad, siis treble on jalutuskäik pargis. Üsna igav CL finaal tuleb. FA tuleb ka raske vaatamine.
                            No sorry ma pole nii masendunud, ma loodan mõlemast mängust ikka täisväärtuslikku etendust näha.

                            Kommentaar


                              Inter on väga hea olnud kevadel, neid alahinnata küll ei tasu. Nad võivad olla City'le päris ebamugav vastane. City on küll ilmne favoriit, kuid kerget ülesõitu hetkel finaalist neile kindlasti ei eelda.

                              Kommentaar


                                Gunnarid mängisid ise kõik maha. Õnne järjekordse tiitli puhul.
                                Nüüd siis saab keskenduda vaid järgijäänud finaalidele.

                                Inter on piisavalt ebamugav vastane finaaliks. Meeskonnas kvaliteeti on piisavalt ja kindlasti tullakse peale suure tahtmisega. Usinad bussi parkima ja nõelana. Reali mäng Bernabeul näitas, et kui teatud mehed lukku saada, on võimalik Pep&Co vastu mängida küll.
                                Hea uudis on see, et Interi väravas ei ole vähemalt Thibauti…

                                Kommentaar

                                Working...
                                X