320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Money Can Buy anything!

    Kommentaar


      Kahe finaali (FA ja CL) xG City 2,17 (3) vs 3,96 (1).
      Siia sobib ainult üks lege tsitaat. "Peded" - plastic 2023.

      Kommentaar


        Puhas kadedus vaatab siit vastu, muud midagi.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Ühelgi mängijal pole eales nii edukat hooaega olnud.
          Manchester City's Julian Alvarez becomes the first player to win the Champions League, league title and domestic cup and a World Cup in the same season.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas TSA Vaata postitust
            Money Can Buy anything!
            See on t2iesti ebap2dev v2ide, Chelsea n2ide t6stab ilusti, et megarahadega ainuyksi tiitlit ei osta ja ManU megaspend viimastel aastatel kokku ei ole neid ka k6ige olulistemate karikateni viinud. Seega selle nutuga v6id sa yksi nurka minna.


            Kevin v22ris seda karikat juba ammu. Selle masinav2rgi syda.

            Kommentaar


              Algselt postitas Wingback Vaata postitust

              See on t2iesti ebap2dev v2ide, Chelsea n2ide t6stab ilusti, et megarahadega ainuyksi tiitlit ei osta ja ManU megaspend viimastel aastatel kokku ei ole neid ka k6ige olulistemate karikateni viinud. Seega selle nutuga v6id sa yksi nurka minna.


              Kevin v22ris seda karikat juba ammu. Selle masinav2rgi syda.
              piinlik lugeda
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust

                piinlik lugeda
                Mille poolest? Selle poolest, et tiitli v6itmiseks on ka suurep2rast peatreenerit tarvis, kogu rahalajaka juures! Terve jalgpallikommuun r22gib ja kirjutab sellest, aga kus kivi all te elate?

                Kommentaar


                  City on meie konkurent/vaenlane olnud korduv arv hooaegi ja mulle tundub kummaline, et ma pean siin justkui 'kaitsma' nende edu v2ljakul. M2ngijad ei ole syydi et neid on sinna ma-ei-tea-mis-p2ritolu rahade eest toodud ja veel v2hem syydi ka aastatepikkune peatreeneri t66 kogu see asi ruthlessly k2ima panna ja j2rjepidevalt k2imas hoida.
                  Ma olen esimene kes 6lled avab, kui kunagi Citylt reeglite rikkumisega mingit eelmised tiitlid 2ra v6etakse ja need hoopis meile kukuvad, aga s6brad - seda ei juhtu, sest esiteks FA on saamatu s***hakatis (seda t6estavad ka muud feilid ja m66davaatamised nende poolt) ja Prem'i juhtkonna loomuses ei ole ausus ja l2bipaistvus mingil k6rgel kohal, vaid hoopis no mather what vahenditega k6ige suurem vaadavus yle maailma ehitada.

                  Kommentaar


                    Mis jama te ajate? Real ostis omale mingi 4,5 cli tiitlit ja polnud midagi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Wingback Vaata postitust

                      Mille poolest? Selle poolest, et tiitli v6itmiseks on ka suurep2rast peatreenerit tarvis, kogu rahalajaka juures! Terve jalgpallikommuun r22gib ja kirjutab sellest, aga kus kivi all te elate?
                      Liverpooli avatariga venda käitumas nagu cuck on piinlik vaadata lihtsalt, muud miskit. Carry on, i guess.
                      You do not have permission to view this gallery.
                      This gallery has 1 photos.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        Liverpooli avatariga venda käitumas nagu cuck on piinlik vaadata lihtsalt, muud miskit. Carry on, i guess.
                        Siinjuures j2tad hoopis sina tyhipaukuja rolli. Ma selgitasin. Sul tuleb vaid ila/tolmu suust.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                          Siinjuures j2tad hoopis sina tyhipaukuja rolli. Ma selgitasin. Sul tuleb vaid ila/tolmu suust.
                          Ahsoo, "selgitasid" no siis on selge ja eriarvamust ei tohi olla!
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            “arsenal sõimab liverpooli, ühed peded mõlemad” -Ain 2023

                            Kommentaar


                              Graelish küll augustiks kaineks ei saa. Päris meeleolukat materjali liigub tema kohta. Piisab kui Twitterisse ta nimi sisse lüüa.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                                .
                                Ma olen esimene kes 6lled avab, kui kunagi Citylt reeglite rikkumisega mingit eelmised tiitlid 2ra v6etakse ja need hoopis meile kukuvad, aga s6brad - seda ei juhtu, sest esiteks FA on saamatu s***hakatis (seda t6estavad ka muud feilid ja m66davaatamised nende poolt) ja Prem'i juhtkonna loomuses ei ole ausus ja l2bipaistvus mingil k6rgel kohal, vaid hoopis no mather what vahenditega k6ige suurem vaadavus yle maailma ehitada.
                                Money Can Buy Anything!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X