320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui £24 miljonit makstakse, siis ta peab ju ikka jõhkralt hea olema. Peab ju?
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      Kui £24 miljonit makstakse, siis ta peab ju ikka jõhkralt hea olema. Peab ju?
      Küll sinine kuu touseb ära sellepärast muretse. Muidu mida on teie Berbaflop teinud nüüd aasta jooksul mis ta teil on olnud? Maksite ju sama palju kui meie Robinho eest. Pidi ju nagu Premiership proven mees olema ega muidu teda kidnapitud :P


      Algselt postitas Stok
      Otsusta siis ära ükskord. Ennist oli Teh Sun ju piisavalt autentne, et link panna ja lõik kopida.
      Kus ma sul Suni lingi panin nüüd?

      Kommentaar


        Algselt postitas karl54 Vaata postitust
        Lescott ja Toure on väga kena keskkaitse paar, koosseisu poolest võiks juba esineliku kohtade peale mõelda aga selleks oleks vaja uut treenerit.
        oot-oot kas mitte ei ole dunne klubi kapten? kas valitakse nüüd teine CB toure-lescott hulgast või valitakse uus kapten? huvitav.

        Kommentaar


          Nii palju kui ma City teemat lugenud olen, siis Dunne'i on tema aegluse poolest ennegi kritiseeritud.

          Kommentaar


            Algselt postitas Nohik Vaata postitust
            Moneybayor ... on suurepärased olnud see aasta
            Ära hõiska enne õhtut. Ma olen üpriski kindel, et kui ta on löönud enam-vähm 15 väravat ära, käib ta sehikide ukse taga halamas, et tema on parem, kui Kristiina ja Kaka kokku ning ta tahab saada 4kordset palgatõusu. Ja kui ta seda ei saa, siis juhtub see, mis eelmine hooaeg Arsenalis.

            Kommentaar


              ma niisama norin, et keeig ütles et city kaitse pask...
              hetkel ainuke tiim, kellele pole kolli löödud

              ja see dunne. ta on tõesti kohmakas ja aeglane. manchester city pole hull city, kus peab ashbee kindlalt sees olema

              Kommentaar


                Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
                hetkel ainuke tiim, kellele pole kolli löödud
                Vastased pole ka teab mis tugevad olnud. Räägime sellest asjast uuesti 12. septembril peale kelle seitset.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                  Vastased pole ka teab mis tugevad olnud. Räägime sellest asjast uuesti 12. septembril peale kelle seitset.
                  Oi kui hea see praegu oli

                  Kommentaar


                    jajah, tõuseb-tõuseb.
                    The term "blue moon" is commonly used metaphorically to describe the rarity of an event, as in the idiomatic expression "once in a blue moon."
                    Aa ja et mis Berba on teind vä? sama palju väravaid löönud kui Robinho, näiteks. Mõlemad flopid, järelikult? Või ei, oota, Berba on parem ikka, ühe väravasöödu on rohkem andnud. I win.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                      Vastased pole ka teab mis tugevad olnud. Räägime sellest asjast uuesti 12. septembril peale kelle seitset.
                      no kolli võite lüüa, see jääb lohutusauhinnaks teile

                      Kommentaar


                        Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
                        no kolli võite lüüa, see jääb lohutusauhinnaks teile
                        Arvestades, et ex-gunner on Shittyl kaitseliinis, siis on vähemalt 4 väravat soolas. Selle ühe lohutusauhinna jätame seekord lahkelt kodumeeskonnale.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          jajah, tõuseb-tõuseb.


                          Aa ja et mis Berba on teind vä? sama palju väravaid löönud kui Robinho, näiteks. Mõlemad flopid, järelikult? Või ei, oota, Berba on parem ikka, ühe väravasöödu on rohkem andnud. I win.
                          Berba liigas 9 Robi 14 ja iga mäng on tal 2 voi rohkem meest peal, seda näeksid isegi highlightse vaadates.

                          Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                          Ära hõiska enne õhtut. Ma olen üpriski kindel, et kui ta on löönud enam-vähm 15 väravat ära, käib ta sehikide ukse taga halamas, et tema on parem, kui Kristiina ja Kaka kokku ning ta tahab saada 4kordset palgatõusu. Ja kui ta seda ei saa, siis juhtub see, mis eelmine hooaeg Arsenalis.
                          Ei hoiskagi enne ohtud lihtsalt ütlesin, et ta on siiamaani suurepärane olnud ja tundub, et on väga rahul meeskonnas alati on suur naeratus näol ja tööd teeb päris palju ja mitte ainult ründes.


                          Kui keegi sky newsi näeb siis seal aeti juttu, et Aston Villa ja Everton tahavad Dunne´i.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                            on väga rahul meeskonnas alati on suur naeratus näol ja tööd teeb päris palju ja mitte ainult ründes.
                            Arvestades seda, millise palgatõusu osaliseks ta suvel sai, siis oleks natukene imelik ka kui ta juba nüüd vinguks. Kurvastusega peab tõdema, et see rõõm on üürike.

                            Moneybayor lisas: "Tahame domineerida tänavu nii Inglismaal kui ka Euroopas, olla paremad nii Chelseast kui ka Unitedist, nii Realist kui ka Milanist."
                            FAIL ütleks sellepeale. Unustas vist ära, et 10. koht ei taga eurokohtumisi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                              Robi 14 ja iga mäng on tal 2 voi rohkem meest peal, seda näeksid isegi highlightse vaadates.
                              Me vintsuga oleme lihtsad poisid ja eelistame mees-naine videosid.

                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nohik
                                Kust sa selle leidsid? Originaalis ütles ta midagi natuke erinevat ja see on nüüd pandud tsitaadina?
                                Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X