320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Enda meelest ma juba ütlesin, et I win, ära hakka jälle seletama.

    ja no konstantselt kahe-kolme mehega võetav Robinho, wtf. blue moon oli vist kõigil neil hetkedel pilve taga, kuid tõesti ei ole näinud.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Ei tohiks jätta märkimata ka asjaolu, et Robinho oli meeskonna liider ja sai palli millal aga tahtis. Lisaks lõi Robinho minu mäletamist mööda ka penalteid (millest tuleb märkimisväärne kogus väravaid lisaks) ja osasid karistuslööke. Berbatov seevastu oli lihtsalt üks kolmest ründajast isetseva Ronaldo meelevallas.
      Kahtlemata on Nohikul õigus, et Berbatovi eest maksti liiga suurt raha ja ta ei mänginud just kogu aeg oma võimete piiril. Aeg ajalt näitab ta aga lausa geniaalsust ja just söötmise osas, mida tõestab ka tema 10 assisti EPLis (sama palju kui Lampard ja Gerrard, rohkem sai ainult RVP - 11).
      Kõik ei ole nii must-valge kui algul näib...

      Kommentaar


        Algselt postitas Var Vaata postitust
        Ei tohiks jätta märkimata ka asjaolu, et Robinho oli meeskonna liider ja sai palli millal aga tahtis. Lisaks lõi Robinho minu mäletamist mööda ka penalteid (millest tuleb märkimisväärne kogus väravaid lisaks) ja osasid karistuslööke. Berbatov seevastu oli lihtsalt üks kolmest ründajast isetseva Ronaldo meelevallas.
        Kahtlemata on Nohikul õigus, et Berbatovi eest maksti liiga suurt raha ja ta ei mänginud just kogu aeg oma võimete piiril. Aeg ajalt näitab ta aga lausa geniaalsust ja just söötmise osas, mida tõestab ka tema 10 assisti EPLis (sama palju kui Lampard ja Gerrard, rohkem sai ainult RVP - 11).
        Kõik ei ole nii must-valge kui algul näib...
        Gerrard tegi EPL-is 12 assisti.

        Kommentaar


          Ma pole küll enda faktis 100% kindel, aga võin tuua andmed, millele ma tuginen. http://www.premierleague.com/page/St...,12306,00.html ja vastavalt valin assists. Actim Stats tavaliselt valetanud mulle pole.

          Kommentaar


            Ma arvan, et see on lihtsalt Pooli fänni soov, et Gerrard oleks seal parim.
            premierleague annab 10, soccernet andis 9. Tundub, et see 12 ei saa kohe kuidagi seal olla.

            Kommentaar


              Algselt postitas Plague89 Vaata postitust
              Ma arvan, et see on lihtsalt Pooli fänni soov, et Gerrard oleks seal parim.
              premierleague annab 10, soccernet andis 9. Tundub, et see 12 ei saa kohe kuidagi seal olla.

              Kommentaar


                Jose, ma soovitaks sul selle aadressi nüüd küll kohe kiiresti maha võtta, et endast mitte lolli muljet kuvada ja jätta edasised vaidlused sel teemal. Seal lehel on küll kõik absoluutselt õiged andmed, aga hoolikamal vaatlemisel on seal kaasatud kõik mängud mis Gerrard eelmine hooaeg tegi (kaasa arvatud isegi rahvuskoondise eest).

                Kommentaar


                  Ma arvan ,et PL-i ametlik kodulehekülg ei valeta.

                  Kommentaar


                    Sky: Former Arsenal and Barcelona defender Sylvinho is weighing up a move to Manchester City, skysports.com understands.

                    Palju pole enam vaja, et ex-Arsenali XI kokku saada.

                    Kommentaar


                      wiki arust on done deal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                        Sky: Former Arsenal and Barcelona defender Sylvinho is weighing up a move to Manchester City, skysports.com understands.

                        Palju pole enam vaja, et ex-Arsenali XI kokku saada.
                        Ta saaks praegu muidu tasuta ja noorematel poistel oleks temalt päris palju oppida. Kuluks ära äärekaitsesse katteks sest Lescott ei taha seal eriti mängida. Nüüd on hoopis nomme kaljus ta wiki järgi

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                          Nüüd on hoopis nomme kaljus ta wiki järgi
                          keegi teinud mõnusa nalja

                          Kommentaar


                            Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
                            keegi teinud mõnusa nalja
                            ... no arva ära kes seda tegi.

                            anway:


                            City are delighted to announce that Brazilian left back Sylvinho has joined the club on a year-long contract.

                            The highly experienced, highly-rated 35-year-old international defender was released at the end of last season by the European Champions.

                            He has plenty of Premier League experience having made 55 appearances for Arsenal during a two-year stint at Highbury from 1999-2001.

                            Sylvinho, who will wear the number 16 shirt vacated by Kasper Schmeichel, is seen as the perfect complement to England left back Wayne Bridge.

                            Twice a Champions League winner, including last season when he played the entire 90 minutes of the 2-0 victory over Manchester United, and the collector of three La Liga titles whilst in Spain, Sylvinho has also played for Celta Vigo and Corinthians in a career that has seen him win six caps for Brazil.

                            Boss Mark Hughes is hoping that international clearance will arrive in time for his seventh summer signing to be included in the squad for the Carling Cup tie at Crystal Palace on Thursday night.

                            “Sylvinho has a wealth of experience at the very top level, having represented Brazil and played for some of the very top clubs in Europe,” declared the boss.

                            “When the chance presented itself to bring him to Manchester City as a free agent I saw it as representing excellent business for us. Sylvinho won the European Cup last season at Barcelona and he will strengthen our defensive options.”

                            Kommentaar


                              Palju teil neid mängijaid ka on nüüd, huvipärast küsin, kui Lescott ja Sylvinho juurde kaasata?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas AaviK Vaata postitust
                                Palju teil neid mängijaid ka on nüüd, huvipärast küsin, kui Lescott ja Sylvinho juurde kaasata?
                                Selle hooaja first team koosneb kahe nimetatud härrasmehe lisandumise järel 26-st mängijast. Loomulikult ei ole sinna sisse arvatud kuus laenule antud meest.

                                Idee järgi peaksid enne akna sulgumist lahkuma Benjani, Ben-Haim ja võib-olla nüüd ka Garrido ja Dunne.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X