320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Var Vaata postitust
    Jose, ma soovitaks sul selle aadressi nüüd küll kohe kiiresti maha võtta, et endast mitte lolli muljet kuvada ja jätta edasised vaidlused sel teemal. Seal lehel on küll kõik absoluutselt õiged andmed, aga hoolikamal vaatlemisel on seal kaasatud kõik mängud mis Gerrard eelmine hooaeg tegi (kaasa arvatud isegi rahvuskoondise eest).
    Kas sa oskad lahutada?

    Kommentaar


      Algselt postitas Jose Vaata postitust
      Kas sa oskad lahutada?
      No mida me küll usume... Kas ametlikku liiga lehekülge või siis seda statistika bunkrit.

      Man City'l siis Lescott ja Sylvinho juures. Ma ei kujuta tõesti ette kuidas te hakkate seal kõiki neid mehi mängitama. Usun, et juba talvel on suur rahvaränne City'st välja.

      PS Miks Bellamy teil mängida saab? Või veel parem küsimus: Miks ta üldse osteti?

      Kommentaar


        Mis küsimus see nüüd oli, et kas ma oskan lahutada ? Äkki seletad natukene laiemalt.
        Ma viskasin saidile pilgu peale ja kui nägin, et see statistika on koostatud lisaks EPL mängudele ka kõiksugustest muudest hooaja mängudest, siis mulle oli vähemalt asi selge, kust see erinevus meil tuli. Kas ma jätsin midagi tõesti siis märkamata ?

        Kommentaar


          Algselt postitas Plague89 Vaata postitust
          Ma ei kujuta tõesti ette kuidas te hakkate seal kõiki neid mehi mängitama.
          Vot selle pärast polegi Sa Manchester City peatreener.

          Äkki aitaks nüüd City ostude tüüpkommentaaridest?
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas Plague89 Vaata postitust
            Ma ei kujuta tõesti ette kuidas te hakkate seal kõiki neid mehi mängitama.
            kord on häda et pink liiga lühike, kord liiga pikk.
            Otsustage ära siis.
            cityl on hetkel 26 mängijat
            manul 35 mängijat.
            wtf nagu

            Kommentaar


              Algselt postitas Plague89 Vaata postitust
              Man City'l siis Lescott ja Sylvinho juures. Ma ei kujuta tõesti ette kuidas te hakkate seal kõiki neid mehi mängitama. Usun, et juba talvel on suur rahvaränne City'st välja.

              PS Miks Bellamy teil mängida saab? Või veel parem küsimus: Miks ta üldse osteti?
              1. Cityl on üks väiksemaid koosseise Premieris.

              Lisaks:

              Müüdud:

              Kasper Schmeichel - (Notts County)

              Gelson Fernandes - (St Etienne)

              Ched Evans - (Sheff Utd)

              Elano - (Galatasaray)

              Välja laenatud:

              Joe Hart - (Birmingham City)

              Jo - (Everton)

              Felipe Caicedo - (Sporting Lisbon)

              Shaleum Logan - (Tranmere Rovers)

              Valeri Bojinov - (Parma)

              Donal McDermott - (Chesterfield)

              Kelvin Etuhu - (Cardiff)

              Minema lastud:

              Danny Mills, Daniel Sturridge, Darius Vassell, Glauber Berti, Didi Hamann, Michael Ball, Richard Martin, Matthew Brown, Ian Daly, Gregor Hartley, Ben Morris, Curtis Obeng, Chris Ramsey ja Angelos Tsiaklis.


              Voimalikud lahkujad:

              Dunne - ei usu eriti

              Javier Garrido - Väga voimalik, et laenatakse välja voi müüakse.

              Martin Petrov - on kuulukad, aga ei usu ja Hughes ütles vist, et ta jääb.




              2. Eelmine aasta loi Bellamy 5 mängus 3 väravat Premieris ja euroopas kahest kaks. Kulub ära katteks ja tegelikult on ta väga hästi hakkama saanud. Viimane mäng polnud jah nii hea aga näiteks Blackburni vastu tegi väga palju head tööd.

              RSC on praegu vigastatud ja Tevez oli varem kah ning ta ei ole vist isegi praegugi piisavas vormis, et korralikult 90 minutit järjest panna.

              Ta on ise juba mitu korda oelnud seda, et iga mäng ta pohis ei ole, kuid et ta annab endast meeskonna jaoks parima jne... Mis tal siis nagu viga on?



              Teretulemast tagasi Grinch siis

              Kommentaar


                Ma küsiksin (ja üldse mitte irooniliselt, lihtsalt puhtast huvist) Nohikult kui inimeselt, kes on City asjadega kursis, et miks te Elano maha müüsite ? Sellest lükkest ma nüüd küll kohe üldse sotti ei saa. Vikipedia andmetel 8m € eest ka veel...müstika hetkel ilma selgitamiseta, sest eelmine hooaeg 42 appearances total näitab, et tegu oli ikka vajaliku mehega, mitte pingipoisiga ja ka 14 väravat keskväljalt on korralik tulemus. Ootan huviga vastust

                Kommentaar


                  Algselt postitas Var Vaata postitust
                  Ma küsiksin (ja üldse mitte irooniliselt, lihtsalt puhtast huvist) Nohikult kui inimeselt, kes on City asjadega kursis, et miks te Elano maha müüsite ? Sellest lükkest ma nüüd küll kohe üldse sotti ei saa. Vikipedia andmetel 8m € eest ka veel...müstika hetkel ilma selgitamiseta, sest eelmine hooaeg 42 appearances total näitab, et tegu oli ikka vajaliku mehega, mitte pingipoisiga ja ka 14 väravat keskväljalt on korralik tulemus. Ootan huviga vastust
                  Steven Ireland...
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Var Vaata postitust
                    Mis küsimus see nüüd oli, et kas ma oskan lahutada ? Äkki seletad natukene laiemalt.
                    Ma viskasin saidile pilgu peale ja kui nägin, et see statistika on koostatud lisaks EPL mängudele ka kõiksugustest muudest hooaja mängudest, siis mulle oli vähemalt asi selge, kust see erinevus meil tuli. Kas ma jätsin midagi tõesti siis märkamata ?
                    Seal kokku on 14 Assists,nii võtad ühe FA Cupi oma maha saad 13 assiste,sealt võtad veel ühe maha ,kui Gerrard mängis Slovakia vastu andis ta söödu, saad kokku 12 assiste.

                    Kommentaar


                      Džiisõs küll, kui kõik teised allikad annavad talle 10 väravasöötu, siis mida sa jaurad? Lähemalt vaadates on seal punkris talle mõlema Newcastle'i mängu eest üks sööt lisaks pandud, mitte ühestki mänguraportist need samas välja ei tule. Ongi kogu müstika.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Mnjah... sellist detailset tööd ma ennem ei viitsinud tegema hakkata, aga õigus sul on, et seal on millegipärast valesti. Kui sa mingi natukene usaldusväärsema saidile oleksid viidanud, hakkaks ma ehk isegi Actim Statsis kahtlema, aga selline sait... sorry aga ma jään endale siiski kindlaks. Mitte et need kaks assisti oluliselt vähendaksid nüüd Gerrardi taset, ta on väga hea mängija. Ma soovitan sul lihtsalt tulevikus vahetada statistika uurimis saite

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Var Vaata postitust
                          Mnjah... sellist detailset tööd ma ennem ei viitsinud tegema hakkata, aga õigus sul on, et seal on millegipärast valesti. Kui sa mingi natukene usaldusväärsema saidile oleksid viidanud, hakkaks ma ehk isegi Actim Statsis kahtlema, aga selline sait... sorry aga ma jään endale siiski kindlaks. Mitte et need kaks assisti oluliselt vähendaksid nüüd Gerrardi taset, ta on väga hea mängija. Ma soovitan sul lihtsalt tulevikus vahetada statistika uurimis saite

                          Mhm ,my bad.Sorry ,et hakkasin vaidlema.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                            Teretulemast tagasi Grinch siis
                            mismõttesnagu? grinch on siin teemas juba pikalt üksi toksinud, kuid sinu poolt on esimene postitus on 29. juunist käesoleval aastal.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                              mismõttesnagu? grinch on siin teemas juba pikalt üksi toksinud, kuid sinu poolt on esimene postitus on 29. juunist käesoleval aastal.
                              selles mottes, et ta on nagu natuke aega vaikne olnud.

                              Kommentaar


                                Mul on küll Hughesi suhtes retsept, aga no päris hülgemöla võiks mitte ajada:


                                No kui ta parim on, siis miks Terry-t nilliti ja miks Lescotti eest "nii vähe maksti"?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X