320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    loodetavasti nüüd see viikide needus murtud (ka Premis) ja saab taas võitude teele asuda

    Kommentaar


      See viikide seeria sai nüüd lõpu ma loodan :P
      CTID!

      Kommentaar


        Algselt postitas Nohik Vaata postitust

        Kas keegi oskab leida Marki lehvitusest video?
        Videot ei ole paraku pakkuda, aga eile õnnestus Sky Newsi kaudu ära näha. Oli teine selline klassikaline prantsuse geimehe stiilis "tataaa" lehvitus. Noh, tead küll, selline, kus kõrva ääres käelaba vasakult paremale kallutad. Ei midagi erilist ühesõnaga
        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

        Kommentaar


          Algselt postitas Nohik Vaata postitust
          CC poolfinaalis saime siis viskinina poisid.

          Neljandal jaanuaril mängime kodus ja kaheksateistkümnendal Salfordis.


          Surprised



          Kas keegi oskab leida Marki lehvitusest video?
          Vaata City kodulehelt City v Arsenal extended highlights. Seal lõpus on näha, kuidas Hughes lehvitab Wengerile järele

          Igatahes täna tuleb külla Chelsea. Chelsea on hetkel üsna heas hoos ning väga raskeks läheb.

          Kommentaar


            Täna on teil ilmselt kellad jaah , shitty poiskad.
            Algselt postitas rainis007
            Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

            Kommentaar


              City algkoosseis:
              Given, Richards, Toure, Lescott, Bridge, de Jong, Barry, Wright-Phillips, Robinho, Tevez, Adebayor.

              Pingil on:
              Taylor, Onuoha, Zabaleta, Johnson, Santa Cruz, Petrov ja Kompany.

              Kommentaar


                Richardsile nõuan karmi karistust- pikaajalist bänni käega söödu eest! või noh vähemalt samasuurt karistust kui seda võib Henry saada
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Algselt postitas eston maravilha
                  aitäh, et meid toimuvaga kursis hoiate.
                  Ma usun, et nii mõnigi jalgpallifänn vaatab hetkel seda kusagilt ise. Aga tahan jagada ikkagi oma heameelt Tevezi värava üle Ainukene asi, mis mulle Chelski juures peaks kunagi meeldima hakkama, oleks see, kui Ribery sinna peaks kunagi minema... Mitte miski disrespect või midagi, aga igale ühel oma maitse ja lihtsalt hea meel, et City teeb asja huvitavamaks.

                  Kommentaar


                    Fantastiline mäng! Viikide seeria on samuti lõppenud. Täiesti teenitud võit.

                    Kommentaar


                      Võimas.Mäng oli hea,Chelsea omad läksid närvi kui taha jäid ja hakkasid natuke toorutsema.

                      CTID!

                      Kommentaar


                        Kujutan ette , mis atmosfäär seal olla võis kui Given tõrjus Lampardi penalti. Aga jah , meil see eest ei õnnestunud midagi täna.

                        Kommentaar


                          Vahel võib shitty võidu üle õnnelik ka olla, meil nüüd tabeliseis märksa parem
                          Algselt postitas rainis007
                          Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas aron8888 Vaata postitust
                            Täna on teil ilmselt kellad jaah , shitty poiskad.


                            Igatahes City on nüüd 6. kohal ning 1 mäng on veel varuks.

                            Kommentaar


                              Kahju on Micahst ja Wayne´ist kes molemad olid päris heas hoos.

                              LB kohal vist hakkab nüüd mängima meie Champions League´i voitja sest ei usu, et Vinniet seal palju mängitama hakatakse. Bridge kohta on nii palju teada, et tal läksid polve sidemed. Homme ilmselt saab täpsemalt teada. Selle vigastusega voib minna paar nädalat voi hullemal juhul üle 3 kuu...

                              De Jong on MOTM minu jaoks ja enam vähem igas mängus on ta olnud ülioluline. Nuud voib kull oelda, et Hughes tegi oigesti raha kulutades ootamise asemel. See kuidas ta Chelsea mängu lohkus iga kord kui nad hakkasid ehitama oli fantast.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust


                                Igatahes City on nüüd 6. kohal ning 1 mäng on veel varuks.
                                "Varuks" on ka Arsenalil ja Tottingtonil.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X