320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
    Tema äraolekuajal on arvatavasti City keskkaitsjad Lescott ning Onuoha.
    Kas Lescott pole mingi jaanuari lõpuni või nii vigastusega eemal?

    Kommentaar


      Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
      Kas Lescott pole mingi jaanuari lõpuni või nii vigastusega eemal?
      Nii see on, samuti on vigastatud ka Onuoha, kuigi tema vigastuspaus peaks Lescotti omast vast lühemaks jääma, kui ma ei eksi.

      See tähendab, et kui Toure, Lescott ja Onuoha kõik eemal on, võib keskkaitsepaariks saada Kompany ja Richards. Muidugi on üks võimalus Richardsi asemel ka Boyata, kuid see on ebatõeäolisem. Samas on tõenäoline variant, et Mancini toob jaanuaris juurde uue keskkaitsja, mainitud nimed on Cordoba ning Chiellini.

      Kommentaar


        Algselt postitas Nohik Vaata postitust
        Väga väga pervo on mängu ajal tööl olla üksi kui koik just City mängu vaatavad, olled ja praed ees ,kui ma samal ajal olin ainult natuke weetabixe hommikul söönud ja mängust nägin ainult väravaid korra(sest vaja ringi joosta...) ja seega on väga jura tervet mängu vaadata nüüd. Keegi teab kust saab sikutada?

        Miks Santa voi Ade väljakul ei olnud?


        fbtz.com tatoveeri omale silmalaule

        Kommentaar


          Jaanuaris Chiellini ja Maicon palun! Unistada ju voib :P

          Algselt postitas PraS Vaata postitust
          fbtz.com tatoveeri omale silmalaule
          Ma ei näe seal midagi ja registreerida ei saa. Mingisugust kutset voi asja saad jagada?

          Kommentaar


            1.osa
            2.osa
            3.osa
            4.osa

            või

            1.osa
            2.osa

            Kommentaar


              Man City 2:0 Stoke City

              Algselt postitas MCFC Vaata postitust
              Mäng iseenesest väga positiivne täna, võiks mitmeid ja mitmeid ridu kirjutada, aga ei ole tuju sama teksti, sama mängu kohta, kaks korda kirjutada. Vabandan.
              Sorry, aga ma olen ilmselt ainus, kes mängus midagi ülipositiivset ei leidnud. Tulemuse osas pole midagi ette heita, ka clean sheet on super, aga mäng ise oli minu meelest üks paras õudus kuubis.

              Sellist pusimist ja punnitamist pole ammu näinud. Kui mõned üksikud helgemad hetked kõrvale jätta, siis tõi kole jalgpall tulemuse, mis on lõppude lõpuks kõige tähtsam. Samas ei tasu unustada, et vastas oli Stoke, kes oli värava ees õnneks üsna mannetu. Clean sheet oli minu meelest suuresti Given'i teene.

              Ülemäära kriitiline muidugi pole mõtet olla, sest tegemist oli siiski ManCini esimese mänguga, aga mulle jäi paraku mulje, et algab kolejalgpalli võidukäik...

              Kommentaar


                Algselt postitas Grinch Vaata postitust
                Sorry, aga ma olen ilmselt ainus, kes mängus midagi ülipositiivset ei leidnud. Tulemuse osas pole midagi ette heita, ka clean sheet on super, aga mäng ise oli minu meelest üks paras õudus kuubis.

                Sellist pusimist ja punnitamist pole ammu näinud. Kui mõned üksikud helgemad hetked kõrvale jätta, siis tõi kole jalgpall tulemuse, mis on lõppude lõpuks kõige tähtsam. Samas ei tasu unustada, et vastas oli Stoke, kes oli värava ees õnneks üsna mannetu. Clean sheet oli minu meelest suuresti Given'i teene.

                Ülemäära kriitiline muidugi pole mõtet olla, sest tegemist oli siiski ManCini esimese mänguga, aga mulle jäi paraku mulje, et algab kolejalgpalli võidukäik...
                Midagi üleliia põnevat või ilusat mäng kindlasti ei olnud, selles pole kahtlust, nii et väga positiivne on võib-olla tõesti palju öeldud. Samas, õudus kuubis see minu enda arvates kindlasti ei olnud, minu jaoks võib õudus kuubis mänguks sel hooajal lugeda 0-3 kaotust Tottenhamile. Sellesse ei soovi pikemalt üldse süvenedagi.

                Tõsi, kui Tuncay oleks oma võimaluse ära kasutanud ja Huth'i pealöök tee väravasse oleks leidnud, oleks mäng võinud pigem osutuda sarnaseks Hughes'i viimastele mängudele, kuid see kord oli õnn tõesti meie pool. About time. Samas, kas alljärgneva põhjuseks oli Stoke'i mäng, Mancini ja co või mängijad, pole ma kindel, aga kui aus olla, siis kaitsemäng paistis mulle endale kindlamana ja pisutki rohkem organiseeritumana.

                Ma olen kindel, et pole põhjust arvata, et nüüd peaks algama kolejalgpalli võidukäik. Kui seda ei juhtunud Hughes'i käe all (mõningate mööndustega), kes peaks mainitud jalgpallistiiliga üsnagi tuttav olema, siis kahtlen, et see juhtub Mancini käe all.

                Elame ja näeme.

                Kommentaar


                  Täna mängime siis Wolvesiga.Mäng hakkab eesti ajajärgi kell 21.45.Ise vaatan kindlasti.
                  CTID!

                  Kommentaar


                    Man City vs Stoke highlightid:

                    Kommentaar


                      Roberto kasutab täna 4-2-3-1 formatsiooni.
                      Algkoosseis on järgmine:
                      Given, Richards, Toure, Kompany, Zabaleta, de Jong, Barry, Bellamy, Ireland, Petrov ning Tevez.

                      Pingil istuvad:
                      Taylor, Garrido, Sylvinho, Boyata, Vidal, Weiss ja Robinho.

                      Viimati võitis City võõrsil Augustis.

                      Kommentaar


                        miks Robinho pingli on?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          miks Robinho pingli on?
                          Stoke mängus alustas algkoosseisus Robinho selle koha peal, teisel poolajal vahetas Bellamy ta välja. Täna alustas Bellamy algkoosseisus selle koha peal, arvatavasti tuleb Robinho millalgi Bellamy asemele. Arvatavasti jättis Bellamy Stoke mängus Mancinile parema mulje, kui Robinho.

                          Kommentaar


                            Robinho oli Stoke mängis ikka väga sitt,aga Cityst ta ära ei lähe nagunii seda kinnitas Mancini isiklikult.

                            Kommentaar


                              Ja Tevez 0:1 omad juhtima.

                              Kommentaar


                                Robinho lõi 2-0 ning mõni minut enne seda saadeti Given punasega nokut pesema.
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X