320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    City kaotas uute omanikega esimese aastaga 92.6 miljnit naela.

    Minu jaoks väga üllatav, peale kogu seda raha mis kulutati nii mängijatele, nende palkadele, staadioni renoveerimisele ja paljudele muudele asjadele.

    Vordluseks siis, et esimese aastaga oli Chelsea 132 miljonit naela miinuses ja nad olid juba siis esimese 6 hulgas...

    Paistab, et kui City saab meistrite liiga koha ja ülemaailmselt populaarsemaks siis peaks päris kindlalt korralikult plussi jääma, kui iga aasta ei kuluta 100 milli uute meeste ostmiseks.

    Kommentaar


      Algselt postitas Nohik Vaata postitust
      Paistab, et kui City saab meistrite liiga koha ja ülemaailmselt populaarsemaks siis peaks päris kindlalt korralikult plussis jääma, kui iga aasta ei kuluta 100 milli uute meeste ostmiseks.
      Mida sa sööd huvitav? Ja vaheta need sinakad prilliklaasid tavaliste vastu. Sa ei näe vist nendega väga hästi.
      City ja korralikult plussi? in your wet dreams.

      edit: kui nüüd järgi mõelda.... siis seal ka ilmselt mitte.
      How does Freddy Kruger wipe his butt?

      Kommentaar


        Algselt postitas Roosaelevant Vaata postitust
        Mida sa sööd huvitav? Ja vaheta need sinakad prilliklaasid tavaliste vastu. Sa ei näe vist nendega väga hästi.
        City ja korralikult plussi? in your wet dreams.

        edit: kui nüüd järgi mõelda.... siis seal ka ilmselt mitte.
        Vaata kui populaarne on Chelsea igal pool. Enne Romani oli Chelsea palju väiksem klubi vorreldes Leedsi, Unitedi, Arsenali ja Liverpooliga.

        Nüüd vaata palun seda:

        A statically generated blog example using Next.js and Roy Morgan.


        see uuring pole jumal teab kui täpne, aga aastal 2006 pannakse City seal esikümnesse ja mitte just väga kaugele Chelseast, kes tulid meistriks ja IMHO pole Chelsea nii popp ja äge enam kui siis. Praegu on City muideks pealtvaatajate arvult kolmas Arsenali ja Unitedi järel.

        Mida sa arvad juhtub siis kui City hakkab stabiilselt voitma? Arvad, et fänne ei tule juurde? Raha ei hakata rohkem teenima? Lisa juurde veel telerahad meistrite liigast ning ekstra piletite tulu suurtest mängudest jne. Enam ei hakata jubedalt üle turuhinna mängijate eest maksma sest pole seda vajadust. Seda tehti selleks, et kiirelt kokku ajada meeskond, mis on voimeline esineliku koha eest voitlema. Nüüd kui kulutatakse siis ainult siis, kui moni väga suur nimi saadavale tuleks, mis klubi tuntust tostaks ja rohkem raha tulevikus sisse tooks.

        Lisaks veel simese aastaga kaotati üle 90 milli, aga kui sealt maha votta raha mis uutele mängijatele kulutati ning see mis investeeriti uutesse treeningkompleksidesse ja staadioni renoveerimisele?

        Voi sa naljatilk arvad, et klubi osteti selleks, et iga aasta 100 milli peale maksta? Mitte, et see Sheikh Mansourile kuidagi üle jou käiks...

        Tulevik on meie

        Kommentaar


          Algselt postitas Nohik Vaata postitust
          Voi sa naljatilk arvad, et klubi osteti selleks, et iga aasta 100 milli peale maksta?
          kas see siis polegi see, mida venelane on oma klubis üldjoontes viimased 6-7 aastat teinud? alles siin ju lasti saluuti rõõmustamaks, et aastakahjum on lõppeks langenud alla 50 miljoni naela. seda vaatamata aktseptaablile särgimüügile aasias ning euroopa sarjas pildil olemisele. ja venelase klubi ja kinnisvara asub lisaks seal, kus on ja kus käib rohkem raha. ja kenyon lubas ju 2004 klubi juhtimist üle võttes jõuda mõne aastaga nulli. edu lihtsalt ei osteta tänapäeval odavalt.

          Kommentaar


            Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
            kas see siis polegi see, mida venelane on oma klubis üldjoontes viimased 6-7 aastat teinud? alles siin ju lasti saluuti rõõmustamaks, et aastakahjum on lõppeks langenud alla 50 miljoni naela. seda vaatamata aktseptaablile särgimüügile aasias ning euroopa sarjas pildil olemisele. ja venelase klubi ja kinnisvara asub lisaks seal, kus on ja kus käib rohkem raha. ja kenyon lubas ju 2004 klubi juhtimist üle võttes jõuda mõne aastaga nulli. edu lihtsalt ei osteta tänapäeval odavalt.
            City projekt pidi 10 aastane olema. Peale seda peaks klubi "iseseisev" olema.

            Kommentaar


              Algselt postitas Nohik Vaata postitust
              City projekt pidi 10 aastane olema. Peale seda peaks klubi "iseseisev" olema.
              imetlen kõiki, kes teevad 10-aastaseid prognoose ja kujutavad ette, et need täituvad. ma vaimse tervise mõttes enda 2000nda aasta omi üles ei otsi.

              Kommentaar


                Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                kas see siis polegi see, mida venelane on oma klubis üldjoontes viimased 6-7 aastat teinud? alles siin ju lasti saluuti rõõmustamaks, et aastakahjum on lõppeks langenud alla 50 miljoni naela. seda vaatamata aktseptaablile särgimüügile aasias ning euroopa sarjas pildil olemisele. ja venelase klubi ja kinnisvara asub lisaks seal, kus on ja kus käib rohkem raha. ja kenyon lubas ju 2004 klubi juhtimist üle võttes jõuda mõne aastaga nulli. edu lihtsalt ei osteta tänapäeval odavalt.
                Tegu on siiski juudiga. See muidugi on vähetähtis.
                Muus osas on sul õigus.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Ma ei mõista kuidas City peaks saama kasumisse isegi kui edu tuleb, neil on palgad 30% üle makstud.

                  Nüüd tahavad Vierat £150k nädalas 33a best before läbi , kus kurat on loogika £ 50k nädalas oleks norm mitte £150k

                  Kommentaar


                    võidetakse veel rohkem, kui äriplaan ette näeb.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                      imetlen kõiki, kes teevad 10-aastaseid prognoose ja kujutavad ette, et need täituvad. ma vaimse tervise mõttes enda 2000nda aasta omi üles ei otsi.
                      siit järeldub, et oled eneseimetleja

                      Kommentaar


                        Mis krdi äriplaan ???

                        See puhas CM mäng koos koodidega, nafta raha on nii palju et midagi muud pole teha.

                        Mõtlesid et teevad ühest klubist samasse linna suurema clubi kui ManU sest see on fun ja meil on raha et teha mida tahame. PS ma ei salli ka ManUt

                        See veitsa paha ikka rikkub jalkat aga ma tagaks näha mis siis saab kui neil huvi kaob ja City jääb oma ulme palkade mängijatega oma pead.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                          City kaotas uute omanikega esimese aastaga 92.6 miljnit naela.

                          Minu jaoks väga üllatav, peale kogu seda raha mis kulutati nii mängijatele, nende palkadele, staadioni renoveerimisele ja paljudele muudele asjadele.

                          Vordluseks siis, et esimese aastaga oli Chelsea 132 miljonit naela miinuses ja nad olid juba siis esimese 6 hulgas...

                          Paistab, et kui City saab meistrite liiga koha ja ülemaailmselt populaarsemaks siis peaks päris kindlalt korralikult plussi jääma, kui iga aasta ei kuluta 100 milli uute meeste ostmiseks.
                          imelik.. sky's on pealkiri "City post record losses"...

                          Need kahjud jooksevad ainult märtsini seega Tevez, Barry, Santa Cruz, Adebayor, Lescott ja Toure, kes kõik on keskmiselt 130k p/w rääkimata üleminekutasudest on arvestamata ja ma siiralt kahtlen, et Manicini suvel või isegi jaanuaris sama palju raha põlema ei pane.
                          Little things worry little minds.

                          Carlo Ancelotti, 2009

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Heh Vaata postitust
                            Mis krdi äriplaan ???

                            See puhas CM mäng koos koodidega, nafta raha on nii palju et midagi muud pole teha.

                            Mõtlesid et teevad ühest klubist samasse linna suurema clubi kui ManU sest see on fun ja meil on raha et teha mida tahame. PS ma ei salli ka ManUt

                            See veitsa paha ikka rikkub jalkat aga ma tagaks näha mis siis saab kui neil huvi kaob ja City jääb oma ulme palkade mängijatega oma pead.
                            Klubil on 0 naela volgu. Romanile on Chelsea see eest volgu, aga intressi vabalt. Seega ükski pank ei hakkaks meilt sentigi noudma, mitte nagu mones teises klubis. Hullemal juhul teeme ühe Leedsi, mis oleks jällegi vaga "typical City" muidugi.

                            Kui nii juhtub, et omanikud lahkuvad siis, kas müüakse koik kiirelt maha voi lastakse lepingu lopuni mängida, sest koik palgad on juba ette kingitud klubi jaoks eraldi fondi, kui ma oigesti olen aru saanud. Aga jah jube kui premieri tekib rohkem konkurentsi ja raha jne. Palju parem on ju kui klubid ennast täiega volgadesse tombavad... Naiteks see raha, mis Bellamy eest maksti aitas West Hami rahalist seisu. Barry eest makstu kasutas Villa muude kulutuste jaoks ja nii läks see raha edasi madalamale jne.

                            Kommentaar


                              mida sa jahud Chelseast kui midagi ei tea - Roman kirjutas alles hiljuti ülejäänud võlad maha.
                              Little things worry little minds.

                              Carlo Ancelotti, 2009

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                                Aga jah jube kui premieri tekib rohkem konkurentsi ja raha jne. Palju parem on ju kui klubid ennast täiega volgadesse tombavad... Naiteks see raha, mis Bellamy eest maksti aitas West Hami rahalist seisu. Barry eest makstu kasutas Villa muude kulutuste jaoks ja nii läks see raha edasi madalamale jne.
                                nii on. ja need, kes rahasaju ajal võiduga lotopiletit ei oma (nagu näiteks omas arsenal adebayori näol jt), maksavad saasta eest endisest kõrgemat hinda. sest rohkem raha tekitab ju ometi kogu süsteemis hinnatõusu. mõned võivad seda ka turu solkimiseks nimetada ja kes saab neid selles süüdistada? ühesõnaga raske on uskuda, et kõik õnnetunnet jagavad, mistõttu vast ei tasu väga suureks samariitluseks seda rahaloopimist pidada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X