320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marconius Vaata postitust
    Postist tagasipõrganud palli tühja väravasse pole raske lüüa või?
    Eeltöö mis ta tegi oli suurepärane ning löögihetkel oli teda mees segamas ka. Just eeltööd mõtles ta. Igatahes, poolajaga võib rahule jääda küll. Keskkaitsepaar Kompany-Richards töötab üsna hästi. Vieira on vigane, sellepärast me täna teda ei näe.

    Kommentaar


      Algselt postitas hos7age Vaata postitust
      Ja sa oled absoluutselt kindel et Ashley Cole ja Evra on kiiremad kui Micah Richards? Ma küll nii väga ei oleks.
      Ma olen kindel, et Ashley ja Patrice on mõlemad äkilisemad ja kiiremad... Richards on ka kiire kuid mitte nii kiire ja äkilisust ei ole tänu sellele nii palju, et ta on suhteliselt suur ja kapp
      PES.PLANET

      Kommentaar




        Tiitlivoitluses osalemine ei tundu enam isegi nii voimatu. Vahe Chelseaga on 7 punkti Kui voidame ka Evertoni vastu siis vist hakkaks isegi uskuma...

        Kommentaar


          Algselt postitas marconius Vaata postitust
          Postist tagasipõrganud palli tühja väravasse pole raske lüüa või?

          http://videos.sapo.pt/z3ZUmg9rhgU5BkCmW277

          Kommentaar


            Teveze viimane oli kena.
            Maailmameistrid!!

            Kommentaar


              Nagu te siin ennist rääkisite siis tõepoolest. On näha, et Richards on ikka tõsiselt "aeglane" kuna pidi mõned vasakule paremale liigutused ka tegema.
              lol

              Kommentaar


                Algselt postitas Katk Vaata postitust
                Nagu te siin ennist rääkisite siis tõepoolest. On näha, et Richards on ikka tõsiselt "aeglane" kuna pidi mõned vasakule paremale liigutused ka tegema.
                lol
                Kindlasti ta pole aeglane... aga siiski on EPL'is päris mitu tüüpi kes on kiiremad..
                PES.PLANET

                Kommentaar




                  Kokkuvote

                  Kommentaar


                    Tevez Show! Maasikad reas!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Heku Vaata postitust
                      Ma olen kindel, et Ashley ja Patrice on mõlemad äkilisemad ja kiiremad... Richards on ka kiire kuid mitte nii kiire ja äkilisust ei ole tänu sellele nii palju, et ta on suhteliselt suur ja kapp
                      Minu arust on nad kõik enam-vähem sama kiired, Richardil on rohkem massi lihtsalt.

                      Kommentaar


                        Vieral on/oli vigastus

                        Kommentaar


                          Roberto Mancini Tactics And Coaching

                          Kommentaar


                            Algselt postitas MatiLume Vaata postitust
                            Vieral on/oli vigastus
                            Radikuliit?
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar




                              Roberto Mancini uncorks the red wine to shake up Manchester City diet

                              • Manchester City manager adds alcohol to the mix
                              • Italian-style diet can perk up team's performance

                              Kommentaar


                                Täna tuleb siis arvatavasti üsna raske mäng Evertoniga.

                                City tänane koosseis on järgmine:
                                Taktika 4-4-2
                                Given, Zabaleta, Richards, Kompany, Garrido, Tevez, Barry, de Jong, Petrov, Bellamy, Santa Cruz

                                Pingil:
                                Taylor, Sylvinho, Boyata, Onuoha, Benjani, SWP, Robinho,

                                Kommentaar

                                Working...
                                X