320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldist ja omapärast inglise jalgpallis

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    lõbus lugemine the guardian'ist. ärge kommentaare tähelepanuta jätke.

    Kommentaar


      43 kaotuseta liigamängu järjest. Uus rekord, räägitakse. Kergelt uskumatu, et sellise vormi pealt eelmisel hooajal üles ei tuldud.
      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

      Kommentaar


        Ma ei tea kuhu teemasse seda kirjutada, aga Gary Neville on väga hea valik Sky poolt. Väga erapooletu profesionaalne kommentaar ning palju teadlikum ning huvitavam kui see pask mida enamasti suust välja ajatakse BBCs ja Skys. Kindlasti parem kui Hansen, Shearer, Redknapp voi Wilkins.

        Kommentaar


          "väga valik"? Kui sa sa mõtled "väga hea valik", siis jah - olen nõus. Ning samas tunnistan ka oma viga, sai liiga tehtud talle kriitikaga eelmine aasta kui ta külalisena stuudios oli mõned korrad. Monday Night Football meeldib see aasta palju rohkem kui vanasti Grayga.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            sorri, et veidi läbustan, aga ei saanud seda soccernetcomi artiklit tähelepanuta jätta.
            Jesus: Prem not the best in the world

            artikkel ise - ülla, ülla - üpris labine.
            jesus said.
            buy the ticket, take the ride.

            Kommentaar


              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              "väga valik"? Kui sa sa mõtled "väga hea valik", siis jah - olen nõus. Ning samas tunnistan ka oma viga, sai liiga tehtud talle kriitikaga eelmine aasta kui ta külalisena stuudios oli mõned korrad. Monday Night Football meeldib see aasta palju rohkem kui vanasti Grayga.
              aga danny murphy kreemitas oma kommentaariga kukekesi ikka mõnusalt.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                Gary Neville on väga hea valik Sky poolt
                indeed


                06:55
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Olen ka Neville'i kommentaaridega väga rahul olnud seni. Manu mängude kohta ma ei oska erapooletuid kommentaare anda, aga mulle on väga meeldinud kui ta vahel SAFi treeningmeetoditest pajatab.

                  Aga eile Tottenham - Villa mängu vaadetes leidsin väga end mõttelt, et Gary võiks samas vaimus jätkata! (Y)

                  Kommentaar


                    Neville saab hästi hakkama tõesti, olen isegi rahul. Aga minule siiani meeldib kõige rohkem Alan Smithi kommentaar. Korralik konstruktiivne kriitika ja huvitav jutt ning selline mahe hääl ka veel juurde

                    Kommentaar


                      Kolliliinitehnoloogia sammukese lähemal.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        pealiskaudse inimesena ma kirjatükki ei loe, vaid pakun, et treenerid ütlevad edaspidi mängijatele, et pall on vaja võrku lüüa?
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Kõik niikuinii jälgivad you are the reffi, aga harva olen kohanud nii lõbusat osa kui see.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Kõik niikuinii jälgivad you are the reffi, aga harva olen kohanud nii lõbusat osa kui see.
                            see teine on tõesti nagu 'kust kohast see nüüd tuli' "but if she catches up with you before that point, stop play"
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              Ma ei oska seda kuhugi kirjutada, aga täna suri Gary Speed, legend. RIP

                              Kommentaar


                                YoungGunsBlog Jamie Sanderson
                                Gary Speed's tragic death confirmed as suicide, something becoming all too common within our game. RIP.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X