320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldist ja omapärast inglise jalgpallis

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Premier - üldist ja omapärast\'

    Algselt postitas rohelineKonn

    viimase tegevuse korral tuleks küll ära bännida.
    no \"kellegi gaasikambrisse saatmise\" ehk tapmise eest saab näit.Eestis max 15a (millest hea käitumise korral tuleb ära kanda vist 1/3 ),

    bänni saab ka palju süütuma tegutsemise eest, vastase seljatagant mahatõmbamise eest näiteks
    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
    (Seinfeld, The Pitch)

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Premier - üldist ja omapärast\'

      Algselt postitas SleepWalking
      Algselt postitas rohelineKonn
      kui see tõesti oli mõeldud fashistliku zestina, siis on paolo lihtsalt idioot.
      kui ma nüüd väga ei eksi (kunagi oli sellest juttu), siis pühendas paolo oma mälestusteraamatus terve osa mussolinile, sealjuures tõdedes, et temameelest hindab ajalugu mussolinit valesti ning tegemist on suure riigimehega.
      Kuulujutud räägivad, et tal olla keha peale kuhugi isegi Mussoka portree tatoveeritud. Lapsena oli DiCanio ju fanaatiline Lazio toetaja, sealt siis ka sidemed.

      Mehe enda versioon
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Premier - üldist ja omapärast\'

        Come on Martin... Roman salute, Bellamy salute... Sa tõesti usud, et di Canio kätt üles ajades Lazio fännide suunas (kust tõenäoliselt talle tuhandeid samasuguseid käeviipeid vastu suunati) mõtles ta oma kodulinna kuulsusrikkast ajaloost? Ja kui isegi mõtles, kas antud hetke kontekstis oleks pidanud hakkama jalgpalluri peas natuke kellad ka helisema ...

        Nagu sinu poolt viidatud artiklis on mainitud, ei kasutata Bellamy saluuti USAs enam alates 42-st. Ja miks? Sest see sarnaneb fashistliku saluudiga. Kas jalgpalluril peaks olema õigus \"eneseväljenduseks\" läbi fashistliku saluudi? Eks igal ühel on selle kohta oma arvamus. Isiklik arvamus on, et see on otse persest ning sellist jalgpallurit peab oma laksu ära saama, sõltumata kas ta on idioot või mitte.
        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Premier - üldist ja omapärast\'

          kui paolo bänni saab peaks põhimõtteliselt ära bännima kõik need sajad vutistaarid, kes peale väravat näiteks palvetavad ja risti ette löövad. katoliku kirik ju läbi ajaloo üks suuremaid mõrtsukaid.

          ja muide big al oli ka esimene, kes mulle meelde tuli seda uudist paar päeva tagasi lugedes..

          -6

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Premier - üldist ja omapärast\'

            Algselt postitas SleepWalking


            Algselt postitas rohelineKonn
            kui see tõesti oli mõeldud fashistliku zestina, siis on paolo lihtsalt idioot.
            kui ma nüüd väga ei eksi (kunagi oli sellest juttu), siis pühendas paolo oma mälestusteraamatus terve osa mussolinile, sealjuures tõdedes, et temameelest hindab ajalugu mussolinit valesti ning tegemist on suure riigimehega.
            no mõnes mõttes on tal kahtlemata õigus. ilmselt mäletaks ajalugu benitot hoopis teisiti, kui ta \"õige\" poole valinud oleks.

            kui mina oleks mussolini austaja, siis jätaks ma sellise zesti ikkagi tegemata. meie tsivilisatsiooni ülitundlikus selle sõja kaotajate sümboolika osas on ju siiski teada.

            ja umbes samal põhjusel jätaks ma ka \"kõik ahju\" plagu koju.
            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Premier - üldist ja omapärast\'

              Algselt postitas vello99
              Come on Martin... Roman salute, Bellamy salute... Sa tõesti usud, et di Canio kätt üles ajades Lazio fännide suunas (kust tõenäoliselt talle tuhandeid samasuguseid käeviipeid vastu suunati) mõtles ta oma kodulinna kuulsusrikkast ajaloost? Ja kui isegi mõtles, kas antud hetke kontekstis oleks pidanud hakkama jalgpalluri peas natuke kellad ka helisema ...
              Mind ausalt öeldes ei huvita, mis ta mõtles või mis veendumustega ta on. Et ta on lapsest peale Lazio toetaja olnud, siis on ta maailmapilt arvatavasti sinna kallutatud, kuid mis siis? Miks peaks teda selle eest karistama? Seetõttu, et ta on jalgpallur?
              Sama loogika alusel peaks karistama igat jalgpallurist homot, sest nood ärgitavad kah ehk lapsi homoks hakkama. Või siis keelustada Beckhami ja Freddy õudsed soengud, mille eest neid peaks tegelikult muidugi vangi panema, moeõudused.
              Tuues võrdlusi Liverpoolist, siis Fowleri narkootikumide goal celebration oli selgelt liiast, kuid Lazio fännidele nende keeles suhelda, kui oled ise selles üles kasvanud. No ma ei tea. Muidugi tõstatab see küsimuse, et kui Pooli fännid oleks kõik crackheadid, kas siis Fowleri celebration olnuks lubatav. Samas ei pea me õnneks sellele mõtlema, sest sealkandis varastarakse pigem siiski ilukilpe.
              Aga muidu - suht suva.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Premier - üldist ja omapärast\'

                Algselt postitas Martin
                Sama loogika alusel peaks karistama igat jalgpallurist homot, sest nood ärgitavad kah ehk lapsi homoks hakkama.
                Nii huvitav - piisab ühest lausest, et mul oleks inimese kohta pilt selge. Jah Martin, mul kadus soov sinuga kohtuda.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Premier - üldist ja omap

                  Algselt postitas mcnamara
                  Algselt postitas Martin
                  Sama loogika alusel peaks karistama igat jalgpallurist homot, sest nood ärgitavad kah ehk lapsi homoks hakkama.
                  Nii huvitav - piisab ühest lausest, et mul oleks inimese kohta pilt selge. Jah Martin, mul kadus soov sinuga kohtuda.
                  Vähemalt ei suutnud sa solvuda Liverpooli näite peale. Või polnud sa veel siis selleni jõudnud.
                  Üldiselt on ikkagi soovitav kogu teksti tervikuna võtta, mitte lauseid meelevaldselt välja kiskuma ja siis kuidagi veidralt veel tõlgendada.

                  Ja ääremärkusena: ma olen maailma peaaegu liberaalseim inimene ja manki joked banaanidega (nagu Teiselpool piiri filmis, väga hea kusjuures oli imho) nt. mulle ei meeldi. Muidu ei tea veel, mis McN kokku nuputab Nii. Lähen ja kirjutan nüüd seksist, see vähemalt müüb.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Premier - üldist ja omapärast\'

                    Muig, ära võta Martini priitpulleritsulikke võrdlusi tõsiselt. Samas on kõik tõesti tõlgendamise ja konteksti küsimus. Kui Shearer käsi üleval mööda platsi ringi laseb, ei seosta keegi seda millegi kahtlasega. Aga kui Fowler põlvili audijoont nuusib, on vihje ilmselge. Sama ka di Canioga. Antud kontekstis oli tõlgendus nii ilmne, kui vähegi olla saab. Kuivõrd see aktsepteeritav on, jääb iga indiviidi enda otsustada.
                    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Premier - üldist ja omapärast\'

                      Algselt postitas Martin
                      Üldiselt on ikkagi soovitav kogu teksti tervikuna võtta, mitte lauseid meelevaldselt välja kiskuma ja siis kuidagi veidralt veel tõlgendada.
                      Antud juhul pole võimalik midagi tervikuna võtta. Mul on võimatu mõista inimest, kes on arvamusel, et toimub \"homoks hakkamine\".
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Premier - üldist ja omapärast\'

                        Algselt postitas mcnamara
                        Algselt postitas Martin
                        Üldiselt on ikkagi soovitav kogu teksti tervikuna võtta, mitte lauseid meelevaldselt välja kiskuma ja siis kuidagi veidralt veel tõlgendada.
                        Antud juhul pole võimalik midagi tervikuna võtta. Mul on võimatu mõista inimest, kes on arvamusel, et toimub \"homoks hakkamine\".
                        Sellisel juhul - kuidas mõjutab üldse kedagi DiCanio käeviibe? Kui keegi juba on mingite hinnangute-olekuga, nagu sina nähtavasti väidad, siis pole ju kellegi teise tegumood üldse oluline. Kui aga muudad seisukohta ja tunnistad, et see on mõjutamine - nt. noorte, kes vaatasid mängu, siis tuleks kaaluda ja üldse kõike, mis kuidagi mõjutada võib, keelustamist. Kuid see tundub küll päris libe tee olevat.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Premier - üldist ja omapärast\'

                          Minu ainus väide ja veendumus on see, et inimese teatud seksuaalne orientatsioon on midagi sellist, mida ei ole võimalik ärgitada ega tekitada. See kas on sündides või seda ei ole.
                          Kommenteerisin üksnes väikest osa sinu postitusest, sest sinu poolt kirjutatud lause on mulle põhimõtteliselt vastuvõtmatu.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Premier - üldist ja omapärast\'

                            bozzie stiilinäide..

                            In 1996, the Sydney-born player caused an uproar by mimicking a Nazi-style salute and Adolf Hitler\'s moustache when playing for Aston Villa against Tottenham Hotspur. He was fined 1,000 pounds ($1,600) by the English Football Association.

                            in comical faulty towers style loomulikult. peale seda kui juudiklubi fännid laulsid ülistusi sukeldumiskunn frits jürgenile

                            -1

                            next one is the big one

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Premier - üldist ja omapärast\'

                              Algselt postitas mcnamara
                              See kas on sündides või seda ei ole.
                              See on huvitav väide muidugi. Soodumus okei, täiesti reaalselt võimalik. Kuid tean enda tuttavate hulgas ka näiteid, kus suht noored on alguses täielikult naisi jahtinud, kuid siis kas pettumusest vms meeste juurde suundunud. Bi? Võimalik. Kuid ikka väga vaieldav territoorium. Selline pendeldus pole aga kindlasti kooskõlas - sündides on või ei ole. Siin on minu arvates küsimus ikka kasvatuses, vanemate mõjus ja väga paljudes teistes tegurites, millest üks on täiesti kindlasti ka soodumus, kuid mitte ainult. Kuid kui mitte ainult, siis pole ka võimalik väide \"sündides on seda või ei ole\".
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Premier - üldist ja omapärast\'

                                Premier - üldist ja omapärast. Tõlgendamise küsimus
                                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X