320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldist ja omapärast inglise jalgpallis

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ning mis mõte selliste faktide väljatoomisel on? Ühed on valged, teised mustad ja kolmandad kollased, mida te sellega tõestada tahate? Inimesed on nad kõik.

    Duubeldaks vincenti postitust, väga hästi öeldud.

    Kommentaar


      vincent võib veel kaks korda sama pika posti kirjutada mis on veel kaks korda parem, aga ega sa selliste tegelaste mõttemaailma ilmselt ei avarda
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Algselt postitas zip Vaata postitust
        Ning mis mõte selliste faktide väljatoomisel on? Ühed on valged, teised mustad ja kolmandad kollased, mida te sellega tõestada tahate? Inimesed on nad kõik.
        Kuulge liberastid, rahunege maha. Kesa jutt oli märksa laiem kui sinu primitiivne lähenemine, et miks te üldse arutama peate ning mis seal vahet kes platsil. Mulle näiteks ei meeldi ka see kui mõnes Premieri satsis jookseks kümne neegri asemel platsile kümme taanlast või norrakat. Samamoodi ei meeldi mulle mingite oligarhite miljarditega upitatud satsid vaatamata sellele kas tegemist vene juudi või araablasega.
        Aga kui siin kesa kottides tuuakse muudkui argumente et las mehed mängivad vutti ja jätke oma ideoloogilised teemad, siis miks te ei ütle seda nende tontide kohta kes just mingit ideoloogiarida ajavad - kes sunnivad mingeid käepaelu kandma, asutavad neegertreenerite ühinguid, võideldes justkui diskrimineerimise vastu jne? Põlisinglaste treenerite organisatsiooni ka sama breznevlikult tervitaksite, seltsimehed?

        Kommentaar


          iu, rõvedad (reverse) gloorihunterid, minge minema siit :/
          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar


            Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
            Mulle näiteks ei meeldi ka see kui mõnes Premieri satsis jookseks kümne neegri asemel platsile kümme taanlast või norrakat.
            Aga laienda seda seisukohta. Miks peaks jalgpall klubitasandil olema natsionalistliku maailmavaate manifestatsioon?

            Edit: ja kui mõttelõng kipub jalgpallist kaugemale kerima, siis vt. paar postitust kõrgemal olevat vincenti kokkuvõtet ja koli maailmaparandamiseks mõnesse sobivamasse teemasse
            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              Millest on vähe järel? Jalgpallist kui mängust? Ole nüüd ikka.
              Kultuur. Regress.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                Kultuur. Regress.
                Sellega olen nõus, teatud määrani. Aga nagu ikka, peegeldab muutusi ühiskonnas, mitte vastupidi.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Ja kohtunikud jätkavad oma selle hooaja liini olles sama kohutavad edasi. Mis toimub inglismaal nendega? Vanasti nüüd nii palju küll selliseid möödapanekuid ei olnud.

                  EDIT : Ja seda kirjutades löödi suluseisust värav, mis loeti ära.

                  Kommentaar


                    Arsenal - QPR, loeti ära ilmselgest suluseisust löödud värav
                    Everton - Liverpool, jäeti lugemata määrustepärane värav, olevat olnud suluseisus - ilmselgelt ei olnud
                    Chelsea - ManU, loeti ära ilmselgest suluseisust löödud värav, kahtlase väärtusega teine kollane kaart Torresele jättes Chelseale 9 meest platsile.

                    Kõik see ühel nädalavahetusel. Mis toimub? Kohtunikud see hooaeg reeglid üldse ära unustanud?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zip Vaata postitust
                      Mis toimub?
                      blame suarez
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Ballon d'Or shortlist announced.
                        The full shortlist:

                        Sergio Agüero (Argentina & Manchester City)
                        Mario Balotelli (Italy & Manchester City)
                        Karim Benzema (France & Real Madrid)
                        Gianluigi Buffon (Italy & Juventus)
                        Sergio Busquets (Spain & Barcelona)
                        Iker Casillas (Spain & Real Madrid)
                        Didier Drogba (Ivory Coast, Chelsea & Shanghai Shenhua)
                        Radamel Falcao (Colombia & Atlético Madrid)
                        Zlatan Ibrahimovic (Sweden, AC Milan & Paris St Germain)
                        Andrés Iniesta (Spain & Barcelona)
                        Lionel Messi (Argentina & Barcelona)
                        Manuel Neuer (Germany & Bayern Munich)
                        Neymar (Brazil & Santos)
                        Mesut Özil (Germany & Real Madrid)
                        Gerard Piqué (Spain & Barcelona)
                        Andrea Pirlo (Italy & Juventus)
                        Sergio Ramos (Spain & Real Madrid)
                        Cristiano Ronaldo (Portugal & Real Madrid)
                        Wayne Rooney (England & Manchester United)
                        Yaya Toure (Ivory Coast & Manchester City)
                        Robin van Persie (Holland, Arsenal & Manchester United)
                        Xabi Alonso (Spain & Real Madrid)
                        Xavi Hernández (Spain & Barcelona)

                        5 meest EPL klubidest (kuidagi vähe tundub)
                        Minu jaoks mõistmatu kuidas nt Balotelli, Bisquits, Pique on listis sees samas kui Silva, Kompany (olgugi, et hetkel sitas vormis), Cavani seal ei ole.

                        Kommentaar


                          Kompany puudumine on imelik. Busquets peab olema. Samas väga vahet ei ole, kes nimekirjas on/ei ole, sest kui asjapulkadel vähekenegi oidu on, siis osutub valituks Iniesta (või Xavi).
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            jouuuuuu

                            Blues' chief exec, manager, assistant coach and John Obi Mikel stormed in to grill the official, followed by security staff and even skipper John Terry

                            A foul-mouthed threat of violence was overheard as a band of Blues confronted the referee in his changing room after stormy loss to Manchester United
                            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                              jouuuuuu

                              Blues' chief exec, manager, assistant coach and John Obi Mikel stormed in to grill the official, followed by security staff and even skipper John Terry

                              http://www.mirror.co.uk/news/mark-cl...s-like-1407220
                              Parim osa:
                              Terry raced from the other end of the tunnel area – around 15 yards – to join the melee

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                                jouuuuuu

                                Blues' chief exec, manager, assistant coach and John Obi Mikel stormed in to grill the official, followed by security staff and even skipper John Terry

                                http://www.mirror.co.uk/news/mark-cl...s-like-1407220
                                lol@Terry. leader, legend, igas pulmas peigmees.

                                a noh mis rikkurite klubist rääkida, kui raha on paremale ja vasakule loopida. kas siis tõesti Romka pole õpetanud, et kes kopikat ei korja ja need teised jutud. näiteks Suarez oli hoopis targem, see nokkis kohe penni maast üles ja pani saapasäärde.

                                ahjaa, palun tooge see asi tagasi:

                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X