320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldist ja omapärast inglise jalgpallis

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sai klubi enne Romani juba toetama hakatud kuid lihtsalt soccernet foorumisse asja ei olnud.
    Pigem kui Roman klubi omanikuks sai siis tekkis paljudel ka huvi seda rohkem välja näidata ja seetõttu ka suurem huvi eesti jalgpalli foorumis
    PES.PLANET

    Kommentaar


      Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
      Lihtsalt naljakas tõik jäi silma, et umbes täpselt sellel ajajärgul, kui Roman ostis Chelsea, hakkas siia riiki ka sellenimelise tiimi toetajaskonda tekkima.
      Ennem seda oli Chelsea teemal siin ca 20 lehekülge juttu, pärast seda aga lähes 670.
      Huvitav, milline see statistika City kohta on.
      Noh, et kus need fännid enne olid, kui klubi väga midagi ei võitnud, ma mõtlen.
      Samas selle loogika järgi ei tohiks Arsenali teemas juba seitse aastat midagi toimuda.
      Ilmselt võitudel siiski pole fännide hulgaga otsest seost.
      Häid jõule.
      Kahtlemata on Romani teene, et just siis, kui 2006. MMi järel täiesti juhuslikult tekkis mu huvide hulka ka inglise klubijalgpall (tekkis võimalus vaadata, enne piirdusin suurvõistluste ja koondisemängudega), oli Chelsea üldse pildis. Aga ainult võitmisega seda kindlasti seostada ei saa. Sest noh, sel hooajal oli Manu tuugalt parem ja Ronaldo ja Ruuni ja numps ja Viasat Sport edastas neid ka päris usinalt. Aga no üldse ei erutand.

      Keegi kunagi ütles ja mulle on see alati meeldinud, et ega lemmikvõistkonda ei valitagi, lemmikvõistkond valib sinu. Lihtsalt see, mis su valib, kipub raskelt enamusel juhtudel võitev (momendil või lähiminevikus) olema
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
        Lihtsalt naljakas tõik jäi silma, et umbes täpselt sellel ajajärgul, kui Roman ostis Chelsea, hakkas siia riiki ka sellenimelise tiimi toetajaskonda tekkima.
        Ennem seda oli Chelsea teemal siin ca 20 lehekülge juttu, pärast seda aga lähes 670.

        Noh, et kus need fännid enne olid, kui klubi väga midagi ei võitnud, ma mõtlen.
        Häid jõule.
        Täpsemalt küll 2 ja 348, kui kasutada max postituste arvu lk kohta. Aga kuna on tõepoolest jõulude aeg, siis lahendan su jaoks müsteeriumi. Teema loomisest klubi omanikuvahetuseni läks ca pool aastat, praeguse hetkeni aga 10 a. Võiks ju teha meelevaldse arvutuse, kus aastas postitataksegi 4 lk. Selle järgi peaks peaks olema praeguseks vaid 40 lk. Kuid kümne aasta jooksul on ka Soccerneti foorumi kasutajate arv tohutult kasvanud, nii Chelsea kui teiste klubide toetajate näol, kes siia kõvasti sisu ja "sisu" andnud.

        Ja siis lisandub see väike Abra ja tema mängukanni eduloo faktor.

        Häid jõule!
        Supplies!

        Kommentaar


          Siit on puudu veel protsentarvutus aastate lõikes. Küta sell!
          Häid pühi!

          Kommentaar


            tselsi võitis aastal 2000 fa karika. siis olid zola, babajaro, le beof... kurat, rohkem ei tule meelde
            a mulle meelib tselsi ainult football factory pärast.
            tell your mother, we are hooligans!

            Kommentaar




              veel sellest ajastust
              Lisatud failid
              1979,2004...Have you ever seen Tottenham win the league?

              Kommentaar


                Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                hoopis vastupidine uudis (vaimu)pimeduse kantsist.

                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Gibsoni ja Carlton Cole'i mängukeelud tühistatud.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    nendin fakti inglise meedia kohta: mõnusalt kahepalgeline kadjakate kari on küll ja seekord seoses harti selle hooaja kobistamistega. mõtlesin juba eelmine kord (kui ta jällekord miskit sisse imes), et tulistan puusalt paar pauku, aga nüüd, peale kuti errorit, mis neile kaotuse tõi, sai minu mõõt täis ning sellest johtuvalt ka siinne rant.
                    kui umbkeelne uluk nimega david de gea (või minevikust mõni muu välka mees), kes ei teadnud eelmise hooaja lõpuni, mis positsiooni pooled (need väheglamuursed) mehed mankus mängivad ja kes kurat nad sellised on, sitta keeras, tõmmati siuke saag käima, et husqvarna pidi enda patendid üle vaatama, aga kui hart martinkaalma pohmellipäevade sooritusi teeb, ollakse nagu kolm ahvi: silmad-kõrvad-suu kinni ja mitte mingit reaktsiooni.
                    mis ma siis tahan? et meedia liiva ka joe vahinjase puistaks? või et nad nüüdsest kõiki ühe (vaikuse)puuga lööks? teades, et viimane variant on tore, ent ilmvõimatu, siis jah, ma tahan, et valataks kasvõi pool pitsi verd iga kord kui mõni pallur - kodakondsusest ja koondisemängudest sõltumata - lihtsalt öeldes pask on. ei mingit topeltstandardit ega kaksikmoraali ning ainult ühepikkuseid laudu beowulfile kõikide sortside sugemisel.

                    ps. see on mul selle (pool?)aasta teine rant uk meedia aadressil. ei looda sellega miskit muuta, vaid eelkõige endast musta energiat väljutada, et uuel aastal muretult, võilillepärgi peas, paljajalu ja kilavate silmadega mööda puisniite ringi kekselda.

                    tsiteerida või diskussiooni arendada pole siin millegi pealt.
                    aitähh.
                    buy the ticket, take the ride.

                    Kommentaar


                      Hart on ju ainuke normaalne väravavaht Inglismaal. Teda peabki hoidma

                      Kommentaar


                        See on ju Inglismaal/Briti saartel alati nii olnud igas mängu osas, omasid lihtsalt kukupaitatakse samas kui kõik ülejäänud võivad nende arust põrgusse minna.
                        Divemisel Suarez on maailma jubedaim diving wanker samas kui nt Bale, Young võivad dive'da nii kuidas hing ihkab ilma suurema meedia kärata. Minevikus oli CR7 vahepeal suht samas seisus nagu Suarez praegu, meedia ainult ilkus tema kallal (eks muidugi aitas juurde ka suurturniiril Rooney punase kaardi olukord). Gerrard ja ka Rooney on korralike vetthüppeid lasknud ning nende kohta pole mingit halba sõna tulnud.
                        Aga noh sama kehtib ka Hispaania kohta sest olgem ausad nt Iniesta kukub nii mõnigi kord ilma kontaktita kuid meedia kiidab sellegipooles taevani.

                        Toon Arsenalist ka otse ühe teistsuguse näite: Mertesacker on/oli meedia arust paanikaost ning ta ei oska sittagi (pohh et praegu kaitse tugitala). Tema asemel pidanuks Arsenal meedia arust hoopis ostma mõne inglase nagu Roger Johnson, Scott Dann või Gary Cahill (2 neist on lihtsalt sitad ning Cahilli asemel leiti, et BFG oleks parem variant). Nüüd aga meedia võtab alati Per'i teemal sõna kui aega leitakse, et ta ikka ei sobi Inglismaale (ainult kiirus on ju tähtis) ning mõttetu paanikaost. Pigem ikka mõni Inglane..

                        Kommentaar


                          Keegi oskab öelda, mis on olnud kõige väravaterohkem voor Premier League ajaloos?

                          Kommentaar


                            41 done twice 1997 & 2010

                            Algselt postitas mihkel555 Vaata postitust
                            Keegi oskab öelda, mis on olnud kõige väravaterohkem voor Premier League ajaloos?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              41 done twice 1997 & 2010
                              Homme siis kahe mänguga 6 väravat ja korrataks rekordit.

                              Kommentaar


                                Keegi võiks ka uurida, kas on olnud meeskonda, kelle kahes järjestikus mängus on kokku löödud 17 väravat. Ma kahtlen.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X