320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldist ja omapärast inglise jalgpallis

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Baines anyone? Miks teda seal ei ole? Inglastest üks parimaid ju.
    Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

    Kommentaar


      sest "keda kotib mingi mõttetu äärekaitsja" mentaliteet on.

      Kommentaar


        Algselt postitas FoxHunter789 Vaata postitust
        Baines anyone? Miks teda seal ei ole? Inglastest üks parimaid ju.
        Algselt postitas Ctulu Vaata postitust
        sest "keda kotib mingi mõttetu äärekaitsja" mentaliteet on.
        Pigem pööraks tähelepanu sellele, et tegu on mehega, kes ei ole kindel algkoosseisu mees mitte just kõige tugevamas koondises. Lisaks asjaolule, et Everton ei ole meeskond, kes Euroopas tegusid teeks. Seega on pigem tegemist tubli väikeklubi mehega. Selliseid on maailmas palju-palju.

        Katku kriitikaga valiku osas kõige enam nõus.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Inglastevaene list tuleb ka ehk sellest, et Meistrite liiga jäi inglastele üürikeseks. Muidu oleks ikka mingi Terry või Rooney ehk sisse lükatud.
          Rooneyt ootaks listi järgmine aasta, kui ta samas hoos jätkab nii koondises kui klubi eest.

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Pigem pööraks tähelepanu sellele, et tegu on mehega, kes ei ole kindel algkoosseisu mees mitte just kõige tugevamas koondises. Lisaks asjaolule, et Everton ei ole meeskond, kes Euroopas tegusid teeks. Seega on pigem tegemist tubli väikeklubi mehega. Selliseid on maailmas palju-palju.
            Mul kama, kes seal listis on ja kes ei ole, aga kamoon, see arvamus on Evertoni ja Baines'i suhtes ülekohtune.

            Kommentaar


              Algselt postitas Yattara Vaata postitust
              Mul kama, kes seal listis on ja kes ei ole, aga kamoon, see arvamus on Evertoni ja Baines'i suhtes ülekohtune.
              Kusjuures ma oponeeriksin. Klubi siiski loeb ka mõneti. Everton ei ole ei liigas ega ammugi Euroopas küsija. Mitu meest seal on selliseid, kes ei mängi CLis ? Praegu täpselt ainult Luiz Suarez. Ja ta on mees, kes (vaatamata oma "geniaalsustele") on vaieldamatult särav mängija, üks parimaid liigas. Baines võib olla oma positsioonis ka liiga parim, aga sellest lihtsalt ei piisa, nagu keegi mainis siis kaitsjate positsioonid ei ole just maailmaseksikad. Ainus äärekaitsja kes seal valikus on - Lahm, kes on kindel Bayerni ja Saksamaa koondise algrivistuse mees, eelmise hooaja trebeli võitja, lisaks veel meeskonna kapten ja andis eelmisel hooajal 19 (!) väravasöötu. Ütle nüüd ausalt, mida Bainesil vastu panna on ?

              Tean, et see on natukene ülepingutatud näide, aga Young oli ka Villas hirmus mees...

              Kommentaar


                Nagu ma ka ütlesin, siis mul sellest nimekirjast savi. Ma ei näe probleemi, et Baines seal ei ole ja ilmselt on ka Lahm parem äärekaitsja. Küll aga ei ole Everton väikeklubi ja kindlasti ei ole Baines'i suguseid mängijaid palju-palju.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                  Nagu ma ka ütlesin, siis mul sellest nimekirjast savi. Ma ei näe probleemi, et Baines seal ei ole ja ilmselt on ka Lahm parem äärekaitsja. Küll aga ei ole Everton väikeklubi ja kindlasti ei ole Baines'i suguseid mängijaid palju-palju.
                  Suurus on suhteline ja subjektiivne. Keegi on oma arvamuse moodustanud nii: http://thechriswhitingshow.wordpress...lubs-revealed/

                  Forbes arvestab asju rahas ja globaalsemalt:


                  Nüüd tuleb ainult kuskile joon tõmmata, kus algab suur, kus keskmine ja kes pole mainimist väärt.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                    Mul kama, kes seal listis on ja kes ei ole, aga kamoon, see arvamus on Evertoni ja Baines'i suhtes ülekohtune.

                    ma ei tea, kas ta on niiväga ülekohtune, ka koondises tuleb Baines ikka selgelt ja teenitult Cole'i järel,
                    oleks ehk veidi ebaõiglane, kui Evertoni mängija oleks nomineeritud ja viimatinimetatu mitte

                    pealegi on Bale kui end. vasakkaitsja ju täitsa olemas
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      Jälle üks veider lugu jalkaärist. Aga palk on poisil hea.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Newton Heath 1878

                        Kommentaar


                          *jääb counti megatrollingut ootama*
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Jälle üks veider lugu jalkaärist. Aga palk on poisil hea.
                            Kurb on see, et Cardiffi on uus omanik suutnud muuta üheks Premier League'i ebasümpaatseimaks moodustiseks.

                            Kommentaar


                              Gary Neville ‏@GNev2 1m
                              This Premier League is the strangest of all I've seen at this point in the season!

                              Tõesti. Täiesti ettearvamatu, põnev ja loogikavastane hooaeg on olnud. Mind tõesti huvitab, kuidas see tihe konkurents ja tase mõjutab inglise klubide tulemusi euroopas... Kas paremuse või halvema poole? Hetkel vähemalt tundub, et kõik 4 klubi on CLis edasipääsu poole liikumas. Aga kui hästi liigutakse sealt edasi?

                              On, mida oodata. Samas on 11 mängu tõesti tohutult väike osa hooajast möödas. Aga võrreldes eelmiste hooaegadega on olnud ootuspärast ikka tohutult vähe... Käes oleks nagu mingi muutuste aeg. Ning see on neutraalsele jälgijale ja üldse inglise liiga austajale kindlasti väga mõnus jälgida!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
                                Samas on 11 mängu tõesti tohutult väike osa hooajast möödas. Aga võrreldes eelmiste hooaegadega on olnud ootuspärast ikka tohutult vähe...
                                Ootamiskurat? Liiga hooajal on kokku 38 vooru. Neist 11 on mängitud. See on juba 29% hooajast.
                                Tohutult väike ? Täitsa arvestatav if you ask me.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X