320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldist ja omapärast inglise jalgpallis

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sügisel tuleb raporti teine osa, mis keskendub rohujuure probleemidele, treeneritele ja treeningutingimustele. Olen nõus, et sellest oleks võinud alustada.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Toredaid pilte
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Economist on teinud ilusa pildi palgafondi ja kogutud punktide korrelatsiooni jõulisemaks muutumise kohta.

        Kommentaar


          Samas Man Utd lõppenud hooajal Community Shieldi võitis, aga see vist on rohkem selline diplomi peale mängimine.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Inglismaa kõige m*nnim jalgpallur tegutseb jälle:

            Marlon King has been jailed for 18 months for dangerous driving after a crash which left a motorist with a broken arm
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Selliste "eeskujude" endale palkamine pole klubide poolt just kõige mõistlikum otsus. Uskumatu, et kutt on 2x vangis istunud juba ja ikka ei õpi. Eks on teisigi jalgpallureid, kes pole just kõige kirkamad kriidid.

              Kommentaar


                Võttes arvesse tulemusi, vastaste tugevust ja igast muud jurri, siis on 2006. aasta Chelsea parim inglise tiim läbi aegade.

                Seal on lisaks 'single season' variandile välja toodud ka vastavad tiimid 10 aastase perioodi jooksul, siis on vastused loomulikult sootuks teised
                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                Kommentaar


                  Tehakse tõesti igasugu totrust. Et on olemas võrreldavad statistilised algandmed 1888. aasta Prestoni ja 2006. aasta Chelsea kohta? Vaevalt küll.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Tehakse tõesti igasugu totrust. Et on olemas võrreldavad statistilised algandmed 1888. aasta Prestoni ja 2006. aasta Chelsea kohta? Vaevalt küll.
                    Just, kõik teavad, et parim meeskond läbi aegade on Arsenali 'Invincibles', onju?
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                      Just, kõik teavad, et parim meeskond läbi aegade on Arsenali 'Invincibles', onju?
                      Maitse asi. Mulle meeldib 2005, 95, 29, 15, 25.
                      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        Just, kõik teavad, et parim meeskond läbi aegade on Arsenali 'Invincibles', onju?
                        2005 - 2014 ?
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Domestic Violence in the UK raises 25% after an England Match.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Robert Farquharson was attacked in the Arena Corinthians stadium after England's 2-1 defeat to Uruguay - five days before Luis Suarez bit Italy's Giorgio Chiellini

                            Kommentaar


                              Muhedat lugemist:
                              Was English Football Really Better in the 90s? Let's Decide

                              Kommentaar


                                Ted Lasso taas oma mõtteid jagamas:

                                Kommentaar

                                Working...
                                X