320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldist ja omapärast inglise jalgpallis

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    CM legend Cherno Samba räägib elust ja asjadest "I’ve heard that my US equivalent, Freddy Adu, hates it and feels that the game has messed him up. But it’s just a game. You’ve got to have your own mentality.”

    Kommentaar


      Millal viimati mõni inglane mandri tippklubis niimoodi möllas nagu Jadon Sancho praegu? Tuleb vist Macca päevi Madriidis meenutada.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Vaatan siin ilma kommentaarita Crystal Palace-Arsenal mängu ja tekkis küsimus, et keda teie, kes te ilmselt fännate miskit suurest kuuikust, ülejäänud meeskondadest toetate?

        Minu jaoks on need Lester ja siis Crystal Palace. Aga kas keegi toetab mingit kuradi West Hami ka?

        Kommentaar


          Mõned siin ju toetavad Manu ka.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            Mõned siin ju toetavad Manu ka.
            Nice one

            Kommentaar


              Newcastle tõusis ka eile koha võrra!
              Invest In Africa

              Kommentaar


                Minu toetatavad hetkel Premierist väljas, aga sisemistest sümpaatsed Everton, Bournemouth, kuuikust ka Spurs.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Vaatan siin ilma kommentaarita Crystal Palace-Arsenal mängu ja tekkis küsimus, et keda teie, kes te ilmselt fännate miskit suurest kuuikust, ülejäänud meeskondadest toetate?

                  Minu jaoks on need Lester ja siis Crystal Palace. Aga kas keegi toetab mingit kuradi West Hami ka?
                  Spurs on ammusest ajast lemmik olnud, siis kui nad top 6 veel polnud, Everton ka sümpaatne olnud.
                  Nõrgematest on Southampton, QPR, Nottingham Forest ja Derby ühel või teisel hetkel meeldinud. Ah jah Barnet, mu lemmik FM tiim.

                  Kommentaar


                    Kõik tiimid on sümpaatsed. Eriti veel siis kui mõne tiimi mängija mul fäntasis on ja punne toob!

                    Kommentaar


                      Wolves, Crystal Palace, Newcastle.

                      Kommentaar


                        Kuna mu hea sõber jälgib oma local teami tegemisi (fännamiseks on seda raske kutsuda) milleks on Watford, siis elan ka mina vaikselt nende tegemistele kaasa.

                        Kommentaar


                          Newcastle. Bournemouth ja Huddersfield ka sümpaatsed.
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Vaatan siin ilma kommentaarita Crystal Palace-Arsenal mängu ja tekkis küsimus, et keda teie, kes te ilmselt fännate miskit suurest kuuikust, ülejäänud meeskondadest toetate?

                            Minu jaoks on need Lester ja siis Crystal Palace. Aga kas keegi toetab mingit kuradi West Hami ka?
                            Bournemouth on äge.
                            Aga praegu muidugi nad "kuuikus" iseasi kui suures.

                            Lisaks veel juurde Evertoni ja Brightoni. Ja mis siin salata, nüüdseks League One'i taandunud Sunderland ka mingil tasemel sümpatiseeris vaatamata kehvale juhtimisele.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Vaatan siin ilma kommentaarita Crystal Palace-Arsenal mängu ja tekkis küsimus, et keda teie, kes te ilmselt fännate miskit suurest kuuikust, ülejäänud meeskondadest toetate?

                              Minu jaoks on need Lester ja siis Crystal Palace. Aga kas keegi toetab mingit kuradi West Hami ka?
                              No Leeds on ju ikka lahe olnud, kui neil kunagi oli noori koondislasi palju.
                              Ja natuke see West Ham ka meeldib, kuna kui ma 00ndate alguses UKs üks suvi olin, siis seal pärapõrgus, Cornwallis (Hayle's) oli üks baar, mille omanik/baarman oli West Hami fänn. Ju siis Londonist millegi tõttu lõunasse pagenud.
                              Ja WH harrastas suht robustset jalgpalli tollel ajal. Nii et iga kord, kui mingi Bowyer jõhkralt vikatit lasi, siis baarman laulis seda "This is a man's world" väga originaali lähedaselt.

                              Siis oli seal täitsa korralik CM00/01 nimede koosseis: David James, Repka, Carrick Winterburn, Bowyer, Di Canio, Defoe, Sinclair, Titi Camara, ja no muidugi Joe Cole. A la Inglismaa koondise tulevik. Ja kogu see tähtede plejaad sai korralikult tala ja kukkus alla muidugi hiljem.

                              E: aa, seda "Blowing bubbles't" laulis ka.

                              Kommentaar


                                Ah põhjendan siis kah. Njuuka alati olnud seepärast et nagu Liverpooli puhul, on nende fännid ühed kirglikumad, häälekamad ja kokku hoidvamad. Tuletab seda ühtsust meelde, mis lemmikute puhul. Ja mingi mikea$hley taolist sittumist selline klubi ei väärinud. Ja kui nüüd Rafa ka veel appi tuli, nomissiisveelrääkida.
                                Bournemouthile hoidsin kõvasti põialt, et nad püsima jääksid. Igasugu mõõtmete järgi peaksid nad kolistama tase allpool, aga neid juhtiv noor inglise treener on omamaaliste seas värske hingeõhk. Igasuguste Brucede-Samide-Warnockite taoliste dinosauruste asemel, kelle miljonite kogumise erioskuseks on kivipallida viigipunktide eest, et jõuda kuhugi 40 punni lähedale, tuleb noor Howe, kes tahab jalgpalli mängida, kellel on pikem nägemus kui pool hooaega ja kes on igati austusväärne oma vastaste, omaste ja kohtunike suhtes. Ja vaat kuis nüüd lippab.
                                Huddersfield on rohkem selline hipsterchoice et nad ka nagu väga ei pidanuks isegi ühte hooaega vastu pidama, aga näe kuidagi punnivad ära ja Kloppi sõber on norm.
                                ★★★★★★

                                Kommentaar

                                Working...
                                X