320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldist ja omapärast inglise jalgpallis

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Seda kui vana ma tegelikult olen, saan aru sellest, et Blackburni noortemeeskonna eest skooris äsja üks D'Margio Wright-Phillips, 18. Tema isa on Shaun Wright-Phillips. Tema vanaisa on Ian Wright. Vanaisa!
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Premier League, EFL and WSL and FAW football is suspended until April.

      Kommentaar


        Mis on teile kõige meeldivam briti jalkasatsi nimi?

        Mulle meeldib Swansea City. Sounds like it's a lovely place.

        Kommentaar


          Ainult nime kõla poolest - Chelsea

          Kommentaar


            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
            Mis on teile kõige meeldivam briti jalkasatsi nimi?

            Mulle meeldib Swansea City. Sounds like it's a lovely place.
            See on ju umbes kõige suurem urruauk kogu GB-s.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              See on ju umbes kõige suurem urruauk kogu GB-s.
              Ära riku mulle seda luikede paradiisi! Swansea Bay näeb päris tuus välja.

              Kommentaar


                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                Mis on teile kõige meeldivam briti jalkasatsi nimi?

                Mulle meeldib Swansea City. Sounds like it's a lovely place.
                Crystal Palace. Ma kunagi ei vaevunud selle nime järgi huvi tunda, aga tuli välja, et seal päriselt oligi sisuliselt klaasist palee.
                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                My spell checking is second to nine!

                Kommentaar


                  Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                  Ära riku mulle seda luikede paradiisi! Swansea Bay näeb päris tuus välja.
                  VICE Video features the best original videos, documentaries, and underground news from around the world.

                  Kommentaar


                    Plymouth Argyle - CM 00/01

                    Edit: 01/02 ikka vist
                    "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                    Kommentaar


                      Bergenis on ka oma kontingent neid süstlanarkomaane kes tänavapildi tülgastavaks teevad, kuid kui nende reaalsusest eemale hoiduda, siis on linn iseenesest päris kobe ju.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                        Bergenis on ka oma kontingent neid süstlanarkomaane kes tänavapildi tülgastavaks teevad, kuid kui nende reaalsusest eemale hoiduda, siis on linn iseenesest päris kobe ju.
                        igas linnas on paar süstlasõpra ju? aga pole bergenis kordagi kedagi sellist kohanud..

                        linn iseenesest f amazing. esimest korda kui seal käidud sai siis läksin suvalisse baari jalkat vaatama ja ukse lahti teed oli suur manchesteri silt seal ja kõigil särgid seljas no igakord tuleb see meelde kui eestis midagi vaatama kuhugi minna, sest siin on see sellega võrreldes jamh..
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                          igas linnas on paar süstlasõpra ju? aga pole bergenis kordagi kedagi sellist kohanud..
                          Noh. Ilmselt sa silla all ja mäki taga olevatel tänavatel ei käinud.

                          Kuu alguses kui sotsiaaltoed arvele tulevad on nendes kohtades ca 50 inimest uut shipmenti ootamas. Nasty-nasty.



                          Kommentaar


                            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                            Noh. Ilmselt sa silla all ja mäki taga olevatel tänavatel ei käinud.

                            Kuu alguses kui sotsiaaltoed arvele tulevad on nendes kohtades ca 50 inimest uut shipmenti ootamas. Nasty-nasty.
                            nojah, ma satun bergenisse väga-väga tihti, aga pole veel näinud sellist asja, ei ela seal kahjuks/õnneks.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Mul üks teles töötav tuttav, Madis Kimmel nimeks, elas seal mõne aja. Ütles, et 4real, see jalkaklubi oli ainus enamvähem midagigi rõõmu pakkuv asi kogu täiesti persses linnas. Kui paned sisse Swansea ja drugs, siis sealt väljuv on ikka väga kurb.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Mul üks teles töötav tuttav, Madis Kimmel nimeks, elas seal mõne aja. Ütles, et 4real, see jalkaklubi oli ainus enamvähem midagigi rõõmu pakkuv asi kogu täiesti persses linnas. Kui paned sisse Swansea ja drugs, siis sealt väljuv on ikka väga kurb.
                                See on sinu seos nimega. Teisel see seos nimega puudub.
                                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                                My spell checking is second to nine!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X