320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldist ja omapärast inglise jalgpallis

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Objektiivsuse huvides tuleks muidugi märkida ka seda, et Erikssoni mõte panna teda mööda vasakut äärt edasi-tagasi jooksma oli samuti võrdlemisi saast.

    Kommentaar


      Barry nüüd Erikssoni ajal küll eriti väljakul ei lipanud.
      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

      Kommentaar


        Äkki mõeldi siinkohal Hargreavesi?

        P.S. Millest juurte juurde tagasitulemine, avatari mõtlen.
        Supplies!

        Kommentaar


          kukekesed on paar võitu saavutanud

          Kommentaar


            Jajaa, sama teema nagu mul.
            Supplies!

            Kommentaar


              Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
              kukekesed on paar võitu saavutanud
              Just... Champions League here we come....
              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

              Kommentaar


                Billy Daviese tänane päevakava:

                10.00 AM - Getting sacked from Derby County
                10.00 PM - Receiving the East Midlands "Manager of the Year" Award

                Et jah, objektiivselt võttes on 14 mängust üks võit, väravate vahe 5-33, septembrist saadik kuival püsimine ja klubi omanike avalik täissõimamine peatreeneri vallandamiseks igati piisavad põhjused. Aga subjektiivselt tuleb muidugi küsida, et kes see loll divari meeskonnaga üldse Premis hakkama lootis saada. Julgeks väita, et nii vabatahtlikult pole viimastel aastatel ükski klubi endale promotsiooni järel ise jalga tulistanud kui Derby sel hooajal. Ince saab ilmselt järgmisena kätt proovida, aga mis temalgi teha, kui omaniku seni parimaks saavutuseks klubisse investorite toomisel on läbirääkimised Walt Disney sugulastega. Kurb.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  Aga subjektiivselt tuleb muidugi küsida, et kes see loll divari meeskonnaga üldse Premis hakkama lootis saada. Julgeks väita, et nii vabatahtlikult pole viimastel aastatel ükski klubi endale promotsiooni järel ise jalga tulistanud kui Derby sel hooajal. Ince saab ilmselt järgmisena kätt proovida, aga mis temalgi teha, kui omaniku seni parimaks saavutuseks klubisse investorite toomisel on läbirääkimised Walt Disney sugulastega. Kurb.
                  Tjah, igaühele rikast onu sämmi või onkel mishat ei leidu. Kuigi kõik otsivad ja anuvad nagu jaksavad.
                  Nii et üldiselt on ülalolev muidugi selline jumalapositsioonilt tehtud tühi kriitika.
                  Divar on juba aastaid Premierist kordi meeldivam mängumaa.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Tjah, igaühele rikast onu sämmi või onkel mishat ei leidu. Kuigi kõik otsivad ja anuvad nagu jaksavad.
                    Nii et üldiselt on ülalolev muidugi selline jumalapositsioonilt tehtud tühi kriitika.
                    Divar on juba aastaid Premierist kordi meeldivam mängumaa.
                    Huvitav, miks ma üldse ei imesta, et see püha puhta divari ja paha kapitalistliku Premi vastandamine kohe jälle täiesti tühja koha pealt üles tõmmati... Pakutud positsioon on iseenesest muidugi meeldiv, selle võtan hea meelega vastu ja ütlen siit kõrgustest veel niipalju, et jutt ei ole onu Tomist või George'ist või mõnest polooniumimiljonärist, vaid sellest, et kui juba Premi tõustakse, siis võiks püüelda ka seal väärika esinemise poole ja siis sellele vastavalt enne hooaega meeskonda täiendada. Sisuliselt sai Davies praegu aga jalaga selle eest, et viis keskpärase meeskonna Premi ning ei suutnud seal ülepaisutatud lootusi täita. Mida tema vallandamine praegu muuta võiks - ma ei kujuta küll ausalt öeldes ette.
                    Ning mis sinu viimast lauset puudutab, siis kahjuks, jah, on Derbyt õnnistatud juhmide mängijatega, kes võtsid mingil põhjusel nõuks play-offis ilmaasjata rabeleda, samas kui rahulikum esitus oleks võimaldanud kenasti marjamaale püsima jääda. No mis sa teed ära, kui ei osata head asja hinnata.

                    PS - märgin nüüd siia lõppu eraldi selgelt ära, et mulle meeldib divar oma tasavägisuse ja võitluslikkusega väga, hoolimata sellest, et ma juba üle kümne aasta ühe Premi tippmeeskonna toetaja olen. Ma lihtsalt vaatan ja vahel ka kritiseerin meeskondade tegutsemist lähtuvalt praegusest ajast, mitte mingist aastatetagusest ideaalmaailmast.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Skeem "käime korra ära, ärme liigselt priiskame, kogume raha, kogeme asja, proovime pärast aastat divardamist ja uut rahasüsti uuesti" tundub hetkel olevat üks moodsamaid. Eriti play-offi tiimide jaoks. Muu ju ei tasu niikuinii ära. Või noh.

                      Ah ei midagi.

                      Kommentaar


                        nagu skint ütles. aga saab ka teisiti, nagu watford seda eelmine aasta tegi boothroydile saabast andmata, sest eesmärk ja lõpptulemus oli ette teada. ja nüüd kogemuse võrra rikkama paugutatakse aste madalamal.

                        a noh, tegelikult on mul pohhui. mingid mõtetud väikeklubid

                        Kommentaar



                          korruptsiooni kahtlused
                          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                          My spell checking is second to nine!

                          Kommentaar


                            Jee kõik vangi !

                            Kommentaar


                              HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHA...

                              Karma is a bitch...
                              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                              Kommentaar


                                Praegu Manu-Pool u-18 ja mu kaasvaatajal tekkis küsimus, et mis liigad ja millistel alustel mängivad reservid (regiooniti?) ja mismoodi akadeemiad.
                                Ja seda mina seletada ei osanud talle, andke abi
                                INTER ARMA CARITAS

                                Kommentaar

                                Working...
                                X