320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldist ja omapärast inglise jalgpallis

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Kaua ma pean korrutama, et selles küsimuses ei huvita mind Liverpooli huvid üldse. Ainult Inglise jalgpalli omad.
    Tatistikat ka. Kaua sedamoodi jätkata saab?
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      sa bentley arvamust lugesid? tema, kui väidetav välismaalaste "pealetungi" ohver, mingit kvoodijama ei poolda. pigem arvas, et tuleks reguleerida akadeemiate tööd, et kohalikel noortel oleks suurem võimalusi läbilöögiks. see kas nad aga seda teevad, on juba nende enda töös kinni.

      vajuta link alla

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Tatistikat ka. Kaua sedamoodi jätkata saab?
        tra, sellised diagrammid on ülbe vahvad. tundub nagu 07/08 hooajal oleks mänginud 5 korda vähem inglasi kui 00/01 hooajal. tegelt on vähenemine olnud 1.5 mängijat meeskonna kohta

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Tatistikat ka. Kaua sedamoodi jätkata saab?
          nähes seda linki eile õhtul bbc's ootasin suisa põnevusega, kui kaua läheb sul aega, et see siia postitada, ning tavapärane hala üles tõmmata.

          persse, paneme äkki eesti restoranidesse ka kodumaise toidu kvoodid. ühe pasta + veini kohta pead pärast sööma kaks verivorsti mulgi kapsastega, ning jooma kama peale.

          ma olen nimelt pigem seda akadeemiate töö tõhustamise usku.
          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Kaua ma pean korrutama, et selles küsimuses ei huvita mind Liverpooli huvid üldse. Ainult Inglise jalgpalli omad.
            Ja kuidas see Inglismaa jalgpalli aitab? Suur nelik ostab kõik Barryd ja Bentleyd kokku, arendustööga tegelevad ikka West Hami sugused klubid.

            Inglismaa koondises on häid mängijaid küllaga. Capello kusagil väitis, et kvantiteet on väike, kuid kvaliteet väga hea. Kõrgliigas mängib üha vähem keskpäraseid inglasi, nemad asendatakse välismaalastega. Tipud jäävad ju alles.

            See Inglismaa jalgpalli olukord on lihtsalt üle paisutatud. Ei ole see olukord nii hull midagi. Ootused on lihtsalt enne mänge liiga suured. Nimeta mõni teine meeskond, kes kolmel suurturniiril järjest veerandfinaali on jõudnud. Õppigu parem penalteid lööma.
            Euro 2008 valiktsükkel oli küll pettumus, kuid see läheb McClareni kapsaaeda. Valed otsused, vähe autoriteeti mängijate seas. Lisaks olid otsustavates mängudes põhimehed vigastatud. Horvaatia vastu sibisid väljakul Bent, Lescott, Campbell ja Bridge. Kõik head mängijad, kuid Rooney, Ferdinand, terry ja Ashley Cole on palju paremad. Kui Petric poleks väravat löönud, räägiks kõik siiamaani kui tugev see Inglismaa on. 0:2 taga, pool meeskonda audis, kuid ikka suudeti sealt välja ronida.

            Jah, Inglismaa ei ole suvel mängimas, kuid see hala, mis igalt poolt kostub, hakkab tasapisi juba üle viskama.


            Mida rohkem häid välismaalasi Premiershipi saabub, seda rohkem inglased seal arenevad. Kui Sidwellid ja Downingud seal omavahel kempleksid, poleks arengut loota.


            70-ndatel ja 80-ndatel mängisid kõrgliigas peamiselt vaid inglased. Mida Inglismaa koondis saavutas?

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Tatistikat ka. Kaua sedamoodi jätkata saab?
              Õppigu siis Hispaaniast või Itaaliast. Nemad ju suudavad kasvatada piisavalt mängijaid nii oma liigasse kui mujale.
              Y R A

              Kommentaar


                Algselt postitas mikk Vaata postitust
                Õppigu siis Hispaaniast või Itaaliast. Nemad ju suudavad kasvatada piisavalt mängijaid nii oma liigasse kui mujale.
                kui võtta aluseks rahvuskoondise peadpööritav edu suurturniiridel, siis ei ole Hispaania küll see parim võimalik näide
                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                Kommentaar


                  Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
                  Jah, Inglismaa ei ole suvel mängimas, kuid see hala, mis igalt poolt kostub, hakkab tasapisi juba üle viskama.
                  Mida rohkem häid välismaalasi Premiershipi saabub, seda rohkem inglased seal arenevad. Kui Sidwellid ja Downingud seal omavahel kempleksid, poleks arengut loota.
                  Ma ei hakka kordama juttu, mida olen mitmel korral kirjutanud. On aeg, et ka suurklubid teadvustaksid oma vastutust. Hea näide on karikafinaalis mänginud Tom Huddlestone'i juhtum. Palun mine ja uuri terviseks.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                    kui võtta aluseks rahvuskoondise peadpööritav edu suurturniiridel, siis ei ole Hispaania küll see parim võimalik näide
                    no ma pakun, et hispaanlaste puhul on tegu teistsuguse probleemiga. näiteks treener vms. mängijaid on ju küllaga.
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      ega jah, treener on see kes palli üle värava lööb ja kaitses eksib

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Bring it on. Üle hulga aja midagi meeldivat lugeda.
                        Brüssel vastab. Üsna ühemõtteliselt, peab nentima.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          ega jah, treener on see kes palli üle värava lööb ja kaitses eksib
                          aga mis on Miku lauses valesti siis öeldud? tahad öelda, et hispaanlased on tegelt sitad ja ei kannata mingit võrdlust välja inglaste, sakslaste, prantslaste ja itaallastega näiteks?

                          tooks siis veel mingi näite näiteks... sakslased hiilgavad pidevalt suurvõistlustel koondise näol, kuid klubide tasandil on nagu vaikus? mitu sakslast mängib väljaspool Bundesliigat?

                          kõige sellega tahtsin öelda, et ära alahinda treeneri osa meeskonna tulemustes
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                            tooks siis veel mingi näite näiteks... sakslased hiilgavad pidevalt suurvõistlustel koondise näol, kuid klubide tasandil on nagu vaikus? mitu sakslast mängib väljaspool Bundesliigat?
                            Lehmann, Metzelder, Ballack, Odonkor... mitu britti mängib väljaspool Premieri?
                            Hello! I´m mentaly ill.

                            Kommentaar


                              Loomulikult on treeneri roll tähtis, aga ma ei leia, et hispaania tulemused treenerite taha on jäänud.

                              Aga alati on treener ju süüdi kui meeskond kaotab.

                              Eks te sõimake Capellot ka kui maailmameistriks ei saa...

                              Kommentaar


                                aktsiaselts rooooma teemas pole midagi rääkida, et inglise jalgpalli foorumit risustad?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X