320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldist ja omapärast inglise jalgpallis

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    tundub et inglise liiga tõmbab araabia raha päris kõvasti,nüüd mingi info et tahetakse ära osta kas oli see Barnsley või Burnley.neid klubisi pidi isegi rohkem oleme kelle vastu huvi on tekkinud.varśti siis toimuvad araabia meistrivõistlused inglise liigas ja kel pole araablasest omaniku sel pole premieris midagi teha
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      kui keegi suudab ükskord vahet teha Kevin Davies'el, Kevin Nolan'il ja Kevin Doyle'il, siis öelge mulle ka.

      Kommentaar


        Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
        kui keegi suudab ükskord vahet teha Kevin Davies'el, Kevin Nolan'il ja Kevin Doyle'il, siis öelge mulle ka.
        Doyle'i ma suudan isegi eristada,aga Nolanil ja Daviesel pole ka mina kunagi vahet teinud.
        Giggs will tear you appart.

        Kommentaar


          Jobud olete vä. Üks on kapten ju.


          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
            kui keegi suudab ükskord vahet teha Kevin Davies'el, Kevin Nolan'il ja Kevin Doyle'il, siis öelge mulle ka.
            näod ju ka suht erinevad
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              haha!

              sattusin juhuslikult tänase 'Hercule Poirot' episoodi osatäitjate nimesid lugema, ja mida ma näen:

              Kevin Doyle (as Inspector Morton)

              Kommentaar


                The Baby Juice Express: Directed by Michael Hurst. With Caroline Amborof, Nick Brimble, Joe Bugner Jr., Joe Bugner. Desmond (Nick Moran) and Frank (Philip Davis) have no idea what to do with £20,000 in mob money that they acquire. When a beautiful woman skillfully takes it away from Frank, he and Desmond have to deal with the henchmen banging down their door.


                sellises teoses kah üks legendaarne vana teeb episoodilise rolli...eriti hea tegelase nime all muidugi

                Kommentaar


                  Algselt postitas alvarez Vaata postitust
                  http://www.imdb.com/title/tt0295181/

                  sellises teoses kah üks legendaarne vana teeb episoodilise rolli...eriti hea tegelase nime all muidugi
                  Romfordi Pelele Oscar tagantjärele!

                  Kommentaar


                    tänasest Sky Spordi kommentaarist:

                    And on Sunday, Wigan host Manchester City. Robinho is going to Wigan. Must be something he always dreamt about.


                    tundub, et see toidab ikka veel suht kaua.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      "I touched many balls, I was very happy because when you touch many balls you enjoy, I enjoy."

                      Antoine Sibierski enjoys his Norwich debut rather a lot.
                      Joga Bonito!!!

                      Kommentaar


                        Platini räägib taaskord õiget juttu.
                        Ainult et jutuks see jääbki.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          oma ajal mängis liiga julgelt peapalle ilmselt

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Platini räägib taaskord õiget juttu.
                            Ainult et jutuks see jääbki.
                            ma võtaks mingi Aafrika printsi igakell ennem Mike Ashleyt, vahet pole, mis rahvusest omanikud, peaasi, et motiivid oleksid õiged.
                            Little things worry little minds.

                            Carlo Ancelotti, 2009

                            Kommentaar


                              The former French playmaker also criticised English clubs for poaching under-age players from abroad as he stressed the need to "control the transfer of minors".

                              "When you buy Ronaldo or Pele or Maradona or Robinho, I have no problem. But when you buy players at 13, 14 or 15 years, I don't like that," he said.

                              "One player aged 11 is coming from Marseille to Chelsea. For the mother you think that is good?"


                              Tema enda kodumaal Prantsusmaal toimub sama asi, kuid seda see silmakirjatseja muidugi ei maini. Aafrika on ka Prantsusmaale siiski välismaa. Mis siis et suur osa neist prantsuse keelt valdab.


                              Ja see jutt, et Qatari inimesed peaksid Qatari investeerima, on ikka eriti ajuvaba. Kui need Lähis-Ida miljardärid topiks oma raha mõnesse Prantsuse klubisse, ei teeks ta teist nägugi. Pigem hüppaks ta rõõmust lakke.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
                                Tema enda kodumaal Prantsusmaal toimub sama asi, kuid seda see silmakirjatseja muidugi ei maini. Aafrika on ka Prantsusmaale siiski välismaa. Mis siis et suur osa neist prantsuse keelt valdab.

                                Ja see jutt, et Qatari inimesed peaksid Qatari investeerima, on ikka eriti ajuvaba. Kui need Lähis-Ida miljardärid topiks oma raha mõnesse Prantsuse klubisse, ei teeks ta teist nägugi. Pigem hüppaks ta rõõmust lakke.
                                Jura. Iga sõna Platini jutust on tõsi. Prantslaste kallale minek on mitte eriti osav viis juttu kõrvale juhtida.
                                Toetan Inglise miljardivõlgades gigantide eemaldamist eurosarjadest. Oleks paras.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X