320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldist ja omapärast inglise jalgpallis

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
    miks on mark halsey vilistanud see hooaeg ainult ühe mängu - avavooru everton-arsenal, mis lõppes külaliste 6:1 võiduga? kõrvaldati liiga ilse arsenali soosimine tõttu?
    Wikipedia:
    In August 2009 it was announced Halsey was suffering from lymphoma of the glands and had undergone surgery to remove a cancerous tumour in his throat. It is unclear whether he will return to active refereeing.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      mingi case oli mingi kohtunikuga ma mäletan, kes on evertoni fänn ja kunagi ei vilista liverpooli/evertoni mänge.

      Kommentaar


        Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
        mingi case oli mingi kohtunikuga ma mäletan, kes on evertoni fänn ja kunagi ei vilista liverpooli/evertoni mänge.
        Chris Foy.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Finantstont käib ringi mööda maailma.


          Watford says will run out of cash by Xmas


          Mon Nov 30, 2009 5:17am EST
          * Club has loans of 4.9 mln stg but needs 5.5 mln stg more
          * Shares will be suspended if can't raise more cash
          * Shares fall by a third

          LONDON, Nov 30 (Reuters) - The firm that owns English Championship soccer club Watford said on Monday it will run out of cash before Christmas if it does not secure further funding.

          AIM-listed Watford Leisure (WFC.L) said that in addition to outstanding loans of 4.9 million pounds ($8.03 million), mainly from Valley Grown Salads, which are secured against the Vicarage Road Stadium it needs a further 5.5 million pounds to cover projected requirements to end-June 2010.

          Shares in Watford Leisure were down 32.5 percent at 6.75 at 0957 GMT, valuing the business at about 3 million pounds.

          "In the event that further funding is not available to the club before Dec. 22 2009, then the board would seek a suspension of trading in Watford Leisure's shares on AIM pending clarification of its financial position," the firm said.

          Watford Leisure, which made a pretax loss of 2 million pounds in the year to end-June, said it had had no success in securing agreement between major shareholders for a possible equity fundraising and was continuing to consider all fundraising options.

          Watford are currently ninth in the 24-team Championship (the old second division), having lost 3-0 to Crystal Palace on Saturday.

          Kommentaar


            Lisaseanss

            Tere kõigile

            Kuna huvi filmi "Kill the Referee" ehk "Les Arbitres" vastu on olnud nii suur, et tänaseks on välja müüdud nii tänane kui homne seass, siis teeme laupäeval kell 15:00 Sõpruse kinos lisaseansi.
            Seega kõik, kel jäi praegu pilet saamata, saate laupäeval seda võimalust siiskis kasutada.
            Eestlane Finsbury Parkis

            Kommentaar


              Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
              Finantstont käib ringi mööda maailma.

              Saaksi FA karika esimesest ringist ilma mängimata edasi

              Kommentaar


                Algselt postitas Chazlor Vaata postitust
                Tere kõigile

                Kuna huvi filmi "Kill the Referee" ehk "Les Arbitres" vastu on olnud nii suur, et tänaseks on välja müüdud nii tänane kui homne seass, siis teeme laupäeval kell 15:00 Sõpruse kinos lisaseansi.
                Seega kõik, kel jäi praegu pilet saamata, saate laupäeval seda võimalust siiskis kasutada.
                film ning howard webbi jutt oli vägagi hea!
                kiidan heaks ja soovitan kõigil minna.

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  Ole kuss, onu Howard tuleb pärast pubisse manku ja spursi mängu vaatama, see on juba fixed...
                  ...ja nii on, nagu elu käib.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    ...ja nii on, nagu elu käib.
                    maigaad, you're gooooood!
                    palju siis ikka elus tekib võimalusi tukkuda pubis manku mängu ajal onu webbi kõrval(lauas), eksole
                    kaks firmatorti, kast pepsit!

                    Kommentaar


                      Nii maagiliselt mõjus Vintsule isand Webb?
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Nii maagiliselt mõjus Vintsule isand Webb?
                        ei, nii maagiliselt mõjus manku mäng billyle
                        kaks firmatorti, kast pepsit!

                        Kommentaar


                          Eks ta õigem ole- parem magada manku mängu ajal, ajaraisk
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                              rahvast rohkem kui eestikatel
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X