320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldist ja omapärast inglise jalgpallis

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Veelkord: antud juhul on teo tahtlikkus ikkagi väga küsitav. Vähemalt minu jaoks. Viga olukorras oli ja sai karistatud. Mitte nii nagu sina tahad, aga karistatud sai ta ikkagi.
    Nii üldisemalt kohtunike vigade üle räntimine on kaunis mõttetu tegevus. Kohtunike inimlikud vead jäävad jalgpalli juurde ja FIFA komitee viimane otsus videokorduste kasutamist mängu ajal taas kord mitte kõne alla kinnitab seda üsna selgelt.
    onu vinci üritab ju kõigest öelda, et inimesed peaksid olema oma töös pädevad ja nende tööle võtmise ja tööl hoidmise põhimõtted võiks olla selged ja antud valdkonnas ka avalikud. kõlab mulle normaalselt.
    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

    Kommentaar


      Vahemärkusena, et Pompey -9 nüüd ametlik ja ühtlasi ka relegatsioon enam-vähem kindel.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas Heh Vaata postitust
        kuigi kõik nägid, et Gerrardi tegu oli tahtlik.
        Seda vaidlust poleks, kui su väide oleks tõene.

        Kommentaar


          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
          Seda vaidlust poleks, kui su väide oleks tõene.
          Ma ei hakka ütlema, et Gerrard käitus valesti või et ta tegutses õigesti. Kindlasti oli seal ka veel asju, mida ma ei tea, kuna ei näinud või ei kuulnud aga käed ei tõuse niimoodi küll kogemata. Ja ma ei ütle seda kui ManU toetaja. Ma saan tast inimesena ja sportlasena aru ja kui sa arvad, et see oli kogemata, siis tee eksperiment ja proovi ntx sada korda mingi tüübi taga joosta ja vaata, kas su käed ikka tõusevad nii, kui sa ei taha just
          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

          My spell checking is second to nine!

          Kommentaar


            Midagi veidi omapärast ka siia hammaste krigina vahele. Täna õhtul mängitakse Inglismaal kaks liigamängu ja mõlemad staadionil nimega St James Park. Üks asub teatavasti Newcastle'is ja teine Exeteris.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Seda Newcastles asuvat kutsutakse hetkel ajutiselt vististi Sportsdirect.com @ St James' Park Stadium'ks.

              Kommentaar


                Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
                Seda Newcastles asuvat kutsutakse hetkel ajutiselt vististi Sportsdirect.com @ St James' Park Stadium'ks.
                Jep, McN, olgem faktides täpsed!

                In football there's only one St James Park!



                The current capacity of St James Park is 8,830, however the record attendance is 20,984, who watched Exeter lose 4-2 to Sunderland in an FA Cup Sixth Round Replay in 1931.
                Jalgpallihaigla liige
                Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                Kommentaar


                  Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
                  Seda Newcastles asuvat kutsutakse hetkel ajutiselt vististi Sportsdirect.com @ St James' Park Stadium'ks.
                  Minu jaoks tundub see sponsorite nimede järgi kutsumine veidi kentsakas. Tõsi, mõnel uuemal staadionil vist õiget nime polegi. Või kuidas selle Arse omaga näiteks on?
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Tõsi, mõnel uuemal staadionil vist õiget nime polegi. Või kuidas selle Arse omaga näiteks on?
                    Ashburton Grove.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Minu jaoks tundub see sponsorite nimede järgi kutsumine veidi kentsakas. Tõsi, mõnel uuemal staadionil vist õiget nime polegi. Või kuidas selle Arse omaga näiteks on?
                      Ei mõelnudki üldse paha pärast, sest see @ seal nimes on paras perverssus, aga ikka oli vaja teravat tõmmata. Ashuburton Grove nimetatakse tõesti rahalistel kaalutlustel (£100m 15 aastaks) veel 11 aastat Emirate's Stadiumiks.

                      Kommentaar


                        Ega varsti vist polegi staadioni või spordivõistlust, mida sponsori nimega ei koormata. Viimane, eriti õudustäratav näide on 156-aastase ajalooga sõudmisvõistlus Cambridge'i ja Oxfordi vahel, mis tänavu kannab sellist hääldamatut nime: Xchanging Boat Race.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                          Ma ei hakka ütlema, et Gerrard käitus valesti või et ta tegutses õigesti. Kindlasti oli seal ka veel asju, mida ma ei tea, kuna ei näinud või ei kuulnud aga käed ei tõuse niimoodi küll kogemata. Ja ma ei ütle seda kui ManU toetaja. Ma saan tast inimesena ja sportlasena aru ja kui sa arvad, et see oli kogemata, siis tee eksperiment ja proovi ntx sada korda mingi tüübi taga joosta ja vaata, kas su käed ikka tõusevad nii, kui sa ei taha just
                          Mina arvan, et tegi meelega ja väärinuks punast, aga lihtsalt ta väide oli nii vale. Ilmselgelt kohtunik ei näinud ;D .

                          Kommentaar


                            Howard, Howard, Howard. Enne vilet märkasin et kiilaspea on taas mängu vilistama pandud ja keha läbis sisemine rahulolu. Nüüd siis aga selline penalti, ja seda koduliigas. Siiski eksivad kõik kohtunikud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                              Howard, Howard, Howard. Enne vilet märkasin et kiilaspea on taas mängu vilistama pandud ja keha läbis sisemine rahulolu.
                              Üldist ja omapärast inglise jalgpallis?? Müüt, et Webb on Inglismaa parim kohtunik. Ei räägi siin tänasest olukorrast, aga fakt on see, et peamised "suured" mängud antakse temale, kuigi vastuolulisi otsuseid tuleb temalt sama palju, kui ükskõik milliselt teiselt tuntud kohtunikult. Go figure.

                              Kommentaar


                                Loodetavalt aitavad jalkafännid Tööparteil võimule jääda.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X