320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldist ja omapärast inglise jalgpallis

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    <Kusjuures see õn tõsi, mu sõber ütles mängu ajal msnis, et keegi stuudiost just ütles Whos farted? It's not me. tema streamis .

    Kommentaar


      Kusjuures, samad härrad tulid meil Dannariga kõrvaklappidesse ka. Walcott oli tõesti koguaeg rubbish ja muud möla.

      Kommentaar


        Algselt postitas Epic Vaata postitust
        Kusjuures, samad härrad tulid meil Dannariga kõrvaklappidesse ka. Walcott oli tõesti koguaeg rubbish ja muud möla.
        Kuradi kallutatud Barcelona fännid. Mis õigusega nad laimavad Arsenali? Ma olen alati öelnud, et see üks on totaalne Arsenali vihkaja ja laimab neid alati. Tegelikult mängis Arsenal väga hästi ja nad peaksid endale uue töökoha otsima, rsk.

        Kommentaar


          Kogu see punt on seal m2njuuu pooldajad enamasti. Dannar, nad ajavad enamasti seal isegi otse eetris puhast paska....

          Kommentaar


            Algselt postitas alvarez Vaata postitust
            Kogu see punt on seal m2njuuu pooldajad enamasti. Dannar, nad ajavad enamasti seal isegi otse eetris puhast paska....
            Ega ma ausalt öeldes neid väga ei kuula ka. Kuulen, aga ei kuula.

            Kommentaar




              meenutades näiteks Nani punast kaarti Villa võõrsilmängust... Puhas Milneri õnn, et korgid murus ei olnud, muidu oleks ilmselgelt järjekordne Eduardo/Ramsey keiss. Inglismaa parim kohtunik.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Sa unustasid seda mainida, kuid MON õnneks mitte, et täkli ohver oli ta kaaslane inglise koondisest, mis teeb selle brutaalsuse veel jõhkramaks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust


                  meenutades näiteks Nani punast kaarti Villa võõrsilmängust... Puhas Milneri õnn, et korgid murus ei olnud, muidu oleks ilmselgelt järjekordne Eduardo/Ramsey keiss. Inglismaa parim kohtunik.
                  P2ris jube :S Kas Milner on korras?

                  Kommentaar


                    Arvan, et see tackle polnud tehtud tõesti eesmärgil minna brutaalselt palli järgi vaid lihtsalt ebaõnn, kahtlemata karistuse vääriline tho..

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tim| Vaata postitust
                      Arvan, et see tackle polnud tehtud tõesti eesmärgil minna brutaalselt palli järgi vaid lihtsalt ebaõnn, kahtlemata karistuse vääriline tho..
                      Ebaõnn? Terry sörkis rahulikult palli suunas, libastus, kukkus selili ja juhuslikult oli jalg sirgelt suunatud Milneri põlvedesse. Tunnen ka Terryle sellise ebaõnne pärast kaasa ja minu meelest peaks Milnerit karistama, et ta endast kuulsama kaitsja tee peale ette jäi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        Ebaõnn? Terry sörkis rahulikult palli suunas, libastus, kukkus selili ja juhuslikult oli jalg sirgelt suunatud Milneri põlvedesse. Tunnen ka Terryle sellise ebaõnne pärast kaasa ja minu meelest peaks Milnerit karistama, et ta endast kuulsama kaitsja tee peale ette jäi.
                        Läks palli mängima , 1 jalg ees. Tõesti arvad, et tal oli eesmärk Milneri jalaluu murda?

                        Kommentaar


                          Eesmärk ilmselt mitte, aga vähemalt kaudselt peaks oskama iga professionaalne mängija ette näha, et sellise jalad ees sisse minekuga võib midagi üpris ränka juhtuda. Punase koht kindlalt.

                          Kommentaar


                            Minu ütlemine võib küll olla väga kallutatud aga see oli küll punase kaardi koht. Professionaalne jalgpallur ikka niimodi küll sisse ei lenda, eriti ilmestab seda veel see, kui kõrgel Terry jalg oli antud olukorras. Õnneks on Milner korras ja järgmises mängus peaks ka rivistuses olema.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                              Läks palli mängima , 1 jalg ees. Tõesti arvad, et tal oli eesmärk Milneri jalaluu murda?
                              arusaadav, sest sa oled ju harjunud stevie me youll never walk again taklamistega.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tanel89 Vaata postitust
                                Õnneks on Milner korras ja järgmises mängus peaks ka rivistuses olema.
                                eriti kui ta järgmine GW 2 korda mängib
                                Little things worry little minds.

                                Carlo Ancelotti, 2009

                                Kommentaar

                                Working...
                                X