320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldist ja omapärast inglise jalgpallis

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ei ütle, et see ei ole punase koht, aga öelda, et ta läks meelega sisse sõitma on IMO absurd.

    Algselt postitas allarn Vaata postitust
    Eesmärk ilmselt mitte, aga vähemalt kaudselt peaks oskama iga professionaalne mängija ette näha, et sellise jalad ees sisse minekuga võib midagi üpris ränka juhtuda. Punase koht kindlalt.
    Jalg ees ^^

    Kommentaar


      ei tea kas panna ebaterve huumori või kuhu alla, aga marlon king on ikka üks müstiliselt lollakas lammas.

      Mullu oktoobris kehaliste vigastuste tekitamises ja seksuaalrünnakus süüdi mõistetud ja 18 kuuks vangi saadetud Inglismaa jalgpallur Marlon King vahetas trellide taga usku ning on nüüd moslem ja võttis oma uueks nimeks Abu Hamza.
      buy the ticket, take the ride.

      Kommentaar


        Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
        ei tea kas panna ebaterve huumori või kuhu alla, aga marlon king on ikka üks müstiliselt lollakas lammas.

        http://sport.postimees.ee/?id=248755
        Schillinger või Adebisi tahtsid ilmselt präänikusse keerata, seega tuli Saidilt abi paluda. Kes teab, see teab.

        Kommentaar


          Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
          ei tea kas panna ebaterve huumori või kuhu alla, aga marlon king on ikka üks müstiliselt lollakas lammas.

          http://sport.postimees.ee/?id=248755
          Usku pöördumine on müstiliselt lollaka lamba tunnusmärk? Mina ütleksin pigem, et selliselt arvaja on üks müstiliselt lollakas lammas.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Usku pöördumine on müstiliselt lollaka lamba tunnusmärk? Mina ütleksin pigem, et selliselt arvaja on üks müstiliselt lollakas lammas.
            Jälle mingi sildistamine hakkab pihta või on sul Kingi suhtes eriline sümpaatia, et on tarvis vaese jalgpalluri kaitseks välja astuda. Tema varasem käitumine viitab kõigele muule kui siirale usku pöördumisele. Kaks nädalat varem jääda kokaga vahele ja hiljutine sattumine kaklusse. Moslemi liidritele keelatud asjade nimistus olevate mobiilide smugeldamine annaks mõista justkui seda, et Kingi jaoks on muutunud vajalikuks kuuluda mingisse gruppi, mis ühtlasi pakuks kaitset. Ja noh võtta enda uus nimi vangimõistetud ja Inglismaal vihatud vaenu õhutava usuliidri järgi on muidugi eriti tark tegu. See "terve pere võiks nüüd moslemiks hakata" ja "mul on laual leping Chelsega" jutt ei jäta ka üldse lamba muljet, jajah.

            Kommentaar


              Algselt postitas Abu Hamza al-Masri
              "Killing of the kafir (non-believer) for any reason you can say it is OK, even if there is no reason for it." He called on his followers to poison, ambush and kill non-believers and added: "You must have a stand with your heart, with your tongue, with your money, with your hand, with your sword, with your Kalashnikov. Don't ask shall I do this, just do it."
              mhmh, selliste sõnavõttudega inimese oma 'kangelaseks' nimetamine on igati mõistlik tegu ju. allah andku uskujale kiiret vabadust, et saaks hakata jumalavallatuid naisterahvaid ükshaaval näkku löömise asemel valangutega kümnekaupa maha võtma!

              või sa üldse ei süvenenud sisusse?
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Abu Hamza?! aka Marlon King on ikka täielik lammas , haha
                Leping Chelseaga taskus , wtf?

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  mhmh, selliste sõnavõttudega inimese oma 'kangelaseks' nimetamine on igati mõistlik tegu ju. allah andku uskujale kiiret vabadust, et saaks hakata jumalavallatuid naisterahvaid ükshaaval näkku löömise asemel valangutega kümnekaupa maha võtma!

                  või sa üldse ei süvenenud sisusse?
                  Mis sisusse? Inimese usulised tõekspidamised on tema enda asi ja selle üle ilkumine näitab üksnes vaimset piiratust.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    aamen selle peale, tõesti.


                    edit: krt, ma ei saa ikka.


                    kui kellegi usuline tõekspidamine (hea sõna, muide - 'tõeks pidamine') seisneb uskumises, et:

                    üks mees ütleb, et kõik, kes tema moodi ei usu, on järelikult uskmatud ja tuleb maha tappa. ärgitab "jumala nimel" kõiki teisi sama tegema. et "sõnum paremini kohale jõuaks", keelitab kedagi näiteks vööd ümber panema, minema metroosse ja laskma õhku paarkümmend inimest, kes on ju süüdi, kuna nad samamoodi ei usu.


                    ja kui ma väidan, et see on läbinisti haiglane mõtteviis, on tegemist vaimse piiratusega, kuna igal inimesel on ju õigus uskuda millesse tahes? päriselt ka?
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Mis sisusse? Inimese usulised tõekspidamised on tema enda asi ja selle üle ilkumine näitab üksnes vaimset piiratust.
                      mcn
                      ega uskupööramine kui selline ei olegi halb.

                      Hamza al-Masri mõisteti 2006. aastal mitmete kuritegude, sealhulgas mõrvadele õhutamise eest seitsmeks aastaks vangi.
                      Alles mõned nädalad tagasi leidsid valvurid Kingi vangikongist kokaiini, seetõttu on nii vangla töötajad kui ka kaasvangid jalgpalluri muutumisest hämmingus. «Ta on lühikese ajaga muutunud pahast poisist pühendunud moslemiks,» rääkis üks vanglaametnik. «Ta räägib Abu Hamzast kui oma kangelasest, hoolimata sellest, et avalikkus Hamzat vihkab. Marlon on isegi rääkinud, et kui ta aasta lõpus vanglast välja saab, võiks kogu tema perekond usku vahetada.»


                      lihtsalt teeb ex-marlonking seda temale omase vali-siia-üks-sulle-meeldiv-sõna.

                      buy the ticket, take the ride.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        ja kui ma väidan, et see on läbinisti haiglane mõtteviis, on tegemist vaimse piiratusega, kuna igal inimesel on ju õigus uskuda millesse tahes? päriselt ka?
                        No vaat jah, demagoogia eks ole. Siin keegi väitis mäletatavasti, et Marlon King on islamiusu omaksvõtmise tõttu "üks müstiliselt lollakas lammas". Vaidlesin vastu, et selline seisukoht näitab vaimset piiratust. Seda ma tõesti ei tea, kas Marlonist saab tehtud sammu tulemusena terrorist või tõsiselt jumalakartlik mees, kes kärbselegi liiga ei tee.
                        Siin kõlanud algne väide aga võrdsustab islamiusu terrorismiga, mis minule ei ole vastuvõetav. Ei muud.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          No vaat jah, demagoogia eks ole. Siin keegi väitis mäletatavasti, et Marlon King on islamiusu omaksvõtmise tõttu "üks müstiliselt lollakas lammas". Vaidlesin vastu, et selline seisukoht näitab vaimset piiratust. Seda ma tõesti ei tea, kas Marlonist saab tehtud sammu tulemusena terrorist või tõsiselt jumalakartlik mees, kes kärbselegi liiga ei tee.
                          Siin kõlanud algne väide aga võrdsustab islamiusu terrorismiga, mis minule ei ole vastuvõetav. Ei muud.
                          Keegi pole islamiusku vordsustanud terrorismiga vaid see islami usu sekt mille ta valis ei ole just ju koige toredam, kui ta usujuht ja iidol kutsub koiki mitteusklike tapma ilma pohjuseta. See on siis sinu meelest normaalse inimese otsus?

                          Pole ju väidetud, et koik moslemid on samasuguste toekspidamistega....

                          Kommentaar


                            Ei näe küll, kus siin keegi oleks ligilähedaseltki väitnud, et igasugune islam võrdub terroriga ja et King on lammas puhtalt islamiusu vastuvõtmise pärast, see oleks ju ilma igasuguse irooniata tõepoolest puhas lollus ja vaimupimedus. Aga seekord näib küll, et lugesid niisuguse asja täitsa ise kuskilt välja. HMMurdocki lingi taga on ju täiesti olemas jutt tema uue "kangelase" senistest saavutustest ja lambajutt käis vast ka ikka rohkem selle pihta või mis. Seda, jah, meie tõesti ei tea, kas Abust saab nüüd tõepoolest üleöö vagur ja vaga mees või olid teo motiivid veidi vähem üllad, aga samas kui kellelgi kipub tehtud sammu siiruse suhtes tema eelneva ja nagu uudisest lugeda, siis veel õige äsjasegi käitumise valguses teatav skepsis püsima, siis see nüüd ikkagi päris vaimse piiratusega ehk ka veel ei võrdu või mis. Kõige selle pärast tundsingi huvi, kas teemasse on süvenetud, aga noh, ju siis oli liiga demagoogiline lähenemine. enameitee.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Vince, imestan, et sa intelligentse inimesena möirgava mölderiga üldse vaielda viitsid.

                              Kommentaar


                                No nüüd on küll tõestatud, et kasutaja WanK on vincenti varikonto
                                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X