320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

inglise liiga parim ryndaja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Tubli töö Eston. Jälle suutsid oma geniaalsed idiotismi demonstreerida. Mõtle korra ManU mänguskeemile - kas Ruudil on ülesanne olla 16kasti joone peal ja sealt peale lammutada, kui seda võivad üliedukalt teha nii Giggs, Scholes, Keane, Veron, Beckham ja Butt'ki? Või on äkki ta ülesanne olla nn ülemine ründaja, kes saabki äärtelt ülihäid sööte, mille realiseerimisega tal absoluutselt probleeme tegi. Kusjuures Sen ütles ülihästi Ruudi kohta (pole täpne tsitaat) - kurat, see mees ei oska ikka üldse mängida, pidevalt seisab seal, kus teisi pole. Kui sa siit midagi järeldada suudad, on hästi, kui ei suuda, ega siis midagi ikka teha pole
    Jube Tige Kala

    Kommentaar


      #77
      thing is et ma ei öelnud et ta ülesanne on lammutada 20 meetrilt pomme väravale. aga see et teda kiidetakse taevani nagu ta oleks parim asi pärast viilutatud saia on ka jama. ma lööks ka 15 väravat manu eest. sest pole midagi lihtsamat kui tolgendada viimas kaitsjaga ühel joonel ja kui pall 6 yardi kasti pannakse see sisse kõksata eriti veel siis kui väravahile ka juba kott pähe tõmmatud kellegi teise poolt

      alrite piiss.

      Kommentaar


        #78
        Orginally posted by eston

        thing is et ma ei öelnud et ta ülesanne on lammutada 20 meetrilt pomme väravale. aga see et teda kiidetakse taevani nagu ta oleks parim asi pärast viilutatud saia on ka jama. ma lööks ka 15 väravat manu eest. sest pole midagi lihtsamat kui tolgendada viimas kaitsjaga ühel joonel ja kui pall 6 yardi kasti pannakse see sisse kõksata eriti veel siis kui väravahile ka juba kott pähe tõmmatud kellegi teise poolt

        alrite piiss.
        Ainus asi, millest ma aru ei saa, on see, et miks sa veel Eesti 4 liigas siis töllerdad? Ja kusjuures Ruudi kiidetakse taevani just sellepärast, et ta Manu mängujoonisesse sobib - kaks maailmaklassiga tsenderdajat kummaski ääres, mis sa hing veel tahad, kui et värava ees oleks selline mees, kes ennast vabaks mängib je need ära lüüa suudab.
        Jube Tige Kala

        Kommentaar


          #79
          tegelt lööks manus 15 väravat mu vanaema ka

          Kommentaar


            #80
            Orginally posted by eston

            tegelt lööks manus 15 väravat mu vanaema ka
            Loomulikult. Ühes mängus ka, eksole. Aston Villa vastu.
            Jube Tige Kala

            Kommentaar


              #81
              Kahtlemata on liiga väärtuslikeim ründaja Henry.
              On kahtlemata kiireim ründaja albionil ja ühtlasi üks parimaid viimistlejaid. Ja kes saaks unustada tema karistuslööke. Tõeline universaal

              Kommentaar


                #82
                mina hindan kaa Henryd ja leian et kaa Leedsi ja Chelsa ründajad on tegijad ( Fowler, Hasselbaink)

                Kommentaar


                  #83
                  Ühinen eelkõnelejatega, kahtlemata on Henry liiga parim ründaja.

                  Kommentaar


                    #84
                    Originally posted by dakrazy


                    Kahtlemata on liiga väärtuslikeim ründaja Henry.
                    On kahtlemata kiireim ründaja albionil ja ühtlasi üks parimaid viimistlejaid. Ja kes saaks unustada tema karistuslööke. Tõeline universaal
                    Ja kes saaks unustada tema möödalööke. Eriti 11 m kauguselt.
                    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                    The Special One

                    Kommentaar


                      #85
                      Van Nistelrooy[glow tcolor=punane, fcolor=valge, size=3, strength=4]ManU[/glow][glow tcolor=, fcolor=, size=, strength=][/glow] kõige kehvem Litmanen [glow tcolor=punane, fcolor=must, size=3, strength=4]Liverpool[/glow]
                      aitab löömisest!!!!!!!!!!!!!

                      Kommentaar


                        #86
                        Van Nistelrooy[glow tcolor=punane, fcolor=valge, size=3, strength=4]ManU[/glow][glow tcolor=, fcolor=, size=, strength=][/glow] kõige kehvem Litmanen [glow tcolor=punane, fcolor=must, size=3, strength=4]Liverpool[/glow]
                        aitab löömisest!!!!!!!!!!!!!

                        Kommentaar


                          #87
                          Nii tähtis, et oli vaja kohe 2x postitada

                          kõige kehvem Litmanen?? Kui see tähendab kehva siis jah, nõus Litti on parim(aid) ja seda mitte ainult ´poolis
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            #88
                            Tõeline jumal on ikka Dennis!

                            Kutt oli isegi teiste jumalate seas parim ja et ta kunagi paradisi tagasi ei lendaks, posisid nad talle hirmu lendamise ees

                            Kommentaar


                              #89
                              no Dennis on ütlematagi teistest üle
                              Supplies!

                              Kommentaar


                                #90
                                LuaLua on parim....ja õige pea lööb liigas oma esimese värava kah

                                Howay the lads!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X