320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fulham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Fulham\'

    Algselt postitas dimaggio
    ära tee siin nägu, et sa pihta ei saaks
    selline vihje on nii mõttetu, et ei oskagi kohe midagi öelda ...

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Fulham\'

      Algselt postitas dimaggio


      Algselt postitas Tanel


      Algselt postitas peremees


      Algselt postitas Tanel


      Nii, vaatan nüüd seda skandaalset mängu!
      ma nyyd joon mahla
      Mis mahl on? Nii penalti olukord oli ära. oh issand! 100 prossa pennal. Arsenali mängijad kõik kurat kogunesid pundis kohtuniku juurde.
      jaaa...summa oli vist piisav...two years in a row
      sa vist ei mõista, Arsenal lihtsalt peab kõik mängud võitma ükskõik kuidas...kui muidu ei saa siis kohtunike abiga ikka saab
      ½121½

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Fulham\'

        5 mängu mängitud ja närvid juba läbi?

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Fulham\'

          Algselt postitas SleepWalking


          5 mängu mängitud ja närvid juba läbi?
          Eks Manchester ja Newcastle ole kahe peale ju vaid 2 mängu võitnud ka... Väheks jääb mõnele...

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Fulham\'

            Algselt postitas Martin
            Vihjeks: alus-öeldis-sihitis. Mine küsi õpetajalt, et mida see meie lauseehituse puhul tähendab.
            Alus

            1. Alus väljendab tegijat või olijat.

            Näitelaused:
            Linnud lendavad lõunasse.
            Täna on ilus sügispäev.

            2. Aluse küsimused - kes? mis? keda? mida?

            Näitelaused:

            Aias kasvab palju lilli. (Mida?)

            3. Alus võib ka puududa lausest:

            Näitelaused:

            Juba võetakse kartuleid. - Lause umbisikuline

            Pärast tunde ruttasime kalale. - Alus juurdemõeldav

            Öeldis

            1. Öeldis peab olema igas lauses.

            2. Öeldis on alati tegusõna pöördeline vorm.

            3. Öeldis võib olla ka mitmesõnaline.

            Näitelaused:

            See raamat on juba läbi loetud.


            See on mu vihikus kirjas. Sihitist pole veel õpinud.

            Et mitte liiga liiga OT-sse langeda, siis see värdjas kohtunik seletab oma otsuseid Arsenali mängu kohta: http://www.fulhamfc.com/news/displaynews.asp?id=5365 .
            sigpic

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Fulham\'

              Algselt postitas Tanel


              Algselt postitas Martin
              Vihjeks: alus-öeldis-sihitis. Mine küsi õpetajalt, et mida see meie lauseehituse puhul tähendab.
              Õpikust mahaviksitud jutt alusest ja öeldisest
              Nii need tulevased (spordi)ajakirjanikud sünnivad
              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Fulham\'

                Algselt postitas Tanel
                Et mitte liiga liiga OT-sse langeda, siis see värdjas kohtunik seletab oma otsuseid Arsenali mängu kohta: http://www.fulhamfc.com/news/displaynews.asp?id=5365 .
                Kohtunik kohe omamees w?
                Miks peaks kohtunik seletama kaotanud klubi kodulehel oma otsuseid?
                haige...
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Fulham\'

                  Inglise Jalgpalli Liit (FA) nõuab Fulhami peatreenerilt Chris Coleman\'ilt kirjalikku seletust kommentaaride kohta kohtuniku aadressil, mida too tegi pärast möödunud nädalavahetusel toimunud kohtumist Arsenaliga.

                  Arsenal võitis kohtumise 3:0, kuid Coleman oli mängu vilistanud Mark Halsey peale ülivihane. Halsey määras esimesel poolajal Fulhami kasuks penalti, kuid tühistas selle pärast abikohtunikuga konsulteerimist; samuti ei lugenud ta ühte Fulhami löödud väravat.

                  \"FA tahtis minult seletuskirja. Ma ütlesin võibolla paar asja, mida poleks pidanud ütlema, kuid olles kohtumise videolt üle vaadanud, jään enda juurde, et kohtunik eksis nendes kahes momendis,\" ei ole Coleman võimalike sanktsioonide üle liialt murelik.


                  Mega irw. Ma vaatan, mis see Arsenali fänne täis (nagunii on) FA teeb, siis. Vaatan, kas lähen nende FA-kate peale närvi või ei. Dushigeelid sellised. Kurat oleks nad ise Fulhami treeneripostil oleks kõik Colemaniga nõus.

                  sigpic

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Fulham\'

                    Dushigeelid?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Fulham\'

                      Algselt postitas SleepWalking


                      Dushigeelid?
                      Kuidas siis? Dušhigeelid?

                      FA: noh paljas naine reklaamis...
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Fulham\'

                        ja selle seos fa-ga?
                        ära unusta, et fulhamile jäi penalti andmata, samuti jäi ka arsenalile. võrdne värk.
                        katsu üle olla.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Fulham\'

                          Algselt postitas Tanel


                          Algselt postitas SleepWalking


                          Dushigeelid?
                          Kuidas siis? Dušhigeelid?

                          FA: noh paljas naine reklaamis...

                          Üldse pole naljakas.Ise mõtlesid?
                          Ja sa kirjutad,et vaatad,kas lähed närvi? Keda nahhui kotib?...peksad oma pulgakommi mööda lauda puruks?

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Fulham\'

                            Algselt postitas SleepWalking


                            ja selle seos fa-ga?
                            ära unusta, et fulhamile jäi penalti andmata, samuti jäi ka arsenalile. võrdne värk.
                            katsu üle olla.
                            No mina võisin oma köördsilmageda küll valesti näha, aga tundus, et Volz puudutas enne palli, kui Henry-d. Samas ei eita, et oleks võinud sealt ka penalti anda. Kuid see kuidas Cole Colele sisse tuli oli ikka räige... Kurat küll noh. No, mida see kuradi äärekohtunik paremini näha sai. Täiesti selge viga. Aga oleksid ei maksa. Samas, Collins Johni peavärav, mida ei loetud? No, selle kohta pole midagi kommenteeridagi.

                            Peremees: Muidugi mõtlesin ise välja ja muidugi pole see naljakas, sest sa tead, et mul pole huumorisoont. Ma ei lutsi pulgakommi, et sa teaks.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Fulham\'

                              Algselt postitas Tanel


                              Inglise Jalgpalli Liit (FA) nõuab Fulhami peatreenerilt Chris Coleman\'ilt kirjalikku seletust kommentaaride kohta kohtuniku aadressil, mida too tegi pärast möödunud nädalavahetusel toimunud kohtumist Arsenaliga.

                              Arsenal võitis kohtumise 3:0, kuid Coleman oli mängu vilistanud Mark Halsey peale ülivihane. Halsey määras esimesel poolajal Fulhami kasuks penalti, kuid tühistas selle pärast abikohtunikuga konsulteerimist; samuti ei lugenud ta ühte Fulhami löödud väravat.

                              \"FA tahtis minult seletuskirja. Ma ütlesin võibolla paar asja, mida poleks pidanud ütlema, kuid olles kohtumise videolt üle vaadanud, jään enda juurde, et kohtunik eksis nendes kahes momendis,\" ei ole Coleman võimalike sanktsioonide üle liialt murelik.


                              Mega irw. Ma vaatan, mis see Arsenali fänne täis (nagunii on) FA teeb, siis. Vaatan, kas lähen nende FA-kate peale närvi või ei. Dushigeelid sellised. Kurat oleks nad ise Fulhami treeneripostil oleks kõik Colemaniga nõus.

                              Mina arvan ,et Fulhami peatreenerit tuleks karistda na Sest mees paukus liiga palju ja seega arvan ma ,et tuleks anda siuke karistus ,et meeskond peab 5 mängu ilma trennata na ,siis teinekord teab Coleman ,et ei tasu endast välja minna ,vaid tuleb teami peale mõelda na
                              Liverpool boss Benitez: We\\\'re now 70% where I want us

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Fulham\'

                                Algselt postitas Tanel
                                No mina võisin oma köördsilmageda küll valesti näha, aga tundus, et Volz puudutas enne palli, kui Henry-d. Samas ei eita, et oleks võinud sealt ka penalti anda. Kuid see kuidas Cole Colele sisse tuli oli ikka räige... Kurat küll noh. No, mida see kuradi äärekohtunik paremini näha sai. Täiesti selge viga. Aga oleksid ei maksa. Samas, Collins Johni peavärav, mida ei loetud? No, selle kohta pole midagi kommenteeridagi.
                                Kõõrdsilmad tõepoolest. Voltz tõmbas Henry selgelt maha ja mängis ennem just jalga kui palli. Kordusest võib seda täiesti selgelt näha.Raudkindel penalt. Cole-Cole intsident ei olnud penalt. Mingit räiget sissetulekut seal ei olnud. Ashley puudutas Andy Cole\'i siis, kui viimane oli ise juba tasakaalu kaotanud ja pikali minemas. Pealegi oli Andy Cole selleks momendiks juba palli Jens Lehmanni pihta mänginud.
                                Collinsi John\'i värava puhul kohtunik tõesti eksis.

                                Kokkuvõttes tegi kohtuniks kaks viga, ühe Arsenali kasuks, teise kahjuks. Ma ei saa aru mis siin hädaldada on?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X