320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fulham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Fulham\'

    Nii, see mega hüper super irw mäng läbi (http://www.livescore.com/default.dll/Game?comp=england1&game=85147 ) 3 punast hunnik kollaseid, üks pennal mööda löödud ja kaks väravat. Southamptoni vastu on igatahes Steed jälle tagasi! Nii, et võiks üle pika aja ka siis kolm punkti ära võtta. Vahepeal on vist ka mingi karika mäng Bostoniga.
    sigpic

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Fulham\'

      kahju, et earnshaw debüüdil väravat ei löönud

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Fulham\'

        Algselt postitas Tanel


        Nii, see mega hüper super irw mäng läbi (http://www.livescore.com/default.dll/Game?comp=england1&game=85147 ) 3 punast hunnik kollaseid, üks pennal mööda löödud ja kaks väravat. Southamptoni vastu on igatahes Steed jälle tagasi! Nii, et võiks üle pika aja ka siis kolm punkti ära võtta. Vahepeal on vist ka mingi karika mäng Bostoniga.
        kas sa naerad alati, kui su lemmikud kaotavad?:P
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Fulham\'

          Algselt postitas zaz


          Algselt postitas Tanel


          Nii, see mega hüper super irw mäng läbi (http://www.livescore.com/default.dll/Game?comp=england1&game=85147 ) 3 punast hunnik kollaseid, üks pennal mööda löödud ja kaks väravat. Southamptoni vastu on igatahes Steed jälle tagasi! Nii, et võiks üle pika aja ka siis kolm punkti ära võtta. Vahepeal on vist ka mingi karika mäng Bostoniga.
          kas sa naerad alati, kui su lemmikud kaotavad?:P
          Kuule, ma olen mega õnnelik, et see punkt siit tuli! Ja ma pole naernud ja kaotust siin pole.
          sigpic

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Fulham\'

            Tõeline Fulhami fänn

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Fulham\'

              Ülehomme on siis mingi cupi mäng Boston Utd-iga ning laupäeval (Vist) Southamptoniga. Olen mõelnud, et väikesed klubid ei jaksa nagunii hooaega lõpuni hästi mängida. Kuskil tuleb ikka selline suur mõõn. Võibolla on meil see just hooaja alguses ära Kui hooaja teine pool käes, siis nende väiksemate klubide fännid, kes praegu siin heade tulemuste pärast lakke hüppavad, võivad siis juba noruspäi igat tulemust vaadata. Samal ajal paneme meie teistest keskmikest teerulliga üle. Millalgi me võitma hakkame. Praegu on probleemsed rünne ja kaitse, kes ei saa oma tööga hakkama, kuid küll see mingi hetk muutub.
              sigpic

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Fulham\'

                Algselt postitas Tanel
                Ülehomme on siis mingi cupi mäng Boston Utd-iga ning laupäeval (Vist) Southamptoniga.
                Kolmapäeval Carling Cupi 2. ringi kohtumine:
                Boston United - Fulham
                Laupäeval liigakohtumine:
                Fulham - Southampton

                et sind aidata, oo kallis Tanel, olen ma kõigeks valmis. Faktid peavad ju paika saama!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Fulham\'

                  õu jee, võime suured karistused selle eest, mis toimus mängus W.B.A-ga. Klubi võib saada kuni 250k trahvi, Kole \"ma raiskan võimalusi\" Andy võib saada 6 mängulise bänni () ning kahjuks võib bänni saada ka Papa Bouba Diop, kes on tänavu olnud meie üks parimaid. West bitchide eest võib karistada saada Neil Clement, kes ka vist Koleda Andyga kakles.

                  Aga kuidagi ei saa mina ümber sellest väitest, mida ütleb Londonis elav Fulhami fänn: \"All refrees hate us\"
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Fulham\'

                    Algselt postitas Tanel
                    Kole \"ma raiskan võimalusi\" Andy võib saada 6 mängulise bänni ()
                    Dzii...kas sa oled tõesti õnnelik, et King Andyt ähvardab 6 mänguline bänn?
                    Where were you in '62?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Fulham\'

                      Algselt postitas dimaggio


                      Algselt postitas Tanel
                      Kole \"ma raiskan võimalusi\" Andy võib saada 6 mängulise bänni ()
                      Dzii...kas sa oled tõesti õnnelik, et King Andyt ähvardab 6 mänguline bänn?
                      Ausalt öeldes, enam-vähem jah. Võibolla satub nüüd ette ründaja, kes skoorimis võimalusi rohkem ära kasutab. Eelmine hooaeg jäi McBride sellega silma. Tänavu on ta väga vähe mängida saanud. Okei, Andy lööb väravaid, kuid 1 värava puhul peab ta enne endale mingi hunniku võimalusi ära raiskama. Oleks kindlalt Hasselbainki või Kezmanit eelistanud, kellest ka räägiti, kuid lõpuks ei juhtunud midagi. Tegelt pole mulle Cole kunagi meeldinud. Lootsin lihtsalt, et ta suudab jälle korralikult skoorida Fulhami särgis, ilma liiga palju võimalusi raiskamata. Aga jah, tuleb lepida sellega, mis on.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Fulham\'

                        Algselt postitas dimaggio

                        Dzii...kas sa oled tõesti õnnelik, et King Andyt ähvardab 6 mänguline bänn?
                        Millega siis Swindoni peatreener jälle hakkama sai? Suitsetas jälle avalikus kohas?

                        Ei, teema on ikka sama hea nagu selle alguskuudel...

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Fulham\'

                          Algselt postitas Tanel

                          Ausalt öeldes, enam-vähem jah. Võibolla satub nüüd ette ründaja, kes skoorimis võimalusi rohkem ära kasutab. Eelmine hooaeg jäi McBride sellega silma. Tänavu on ta väga vähe mängida saanud. Okei, Andy lööb väravaid, kuid 1 värava puhul peab ta enne endale mingi hunniku võimalusi ära raiskama. Oleks kindlalt Hasselbainki või Kezmanit eelistanud, kellest ka räägiti, kuid lõpuks ei juhtunud midagi. Tegelt pole mulle Cole kunagi meeldinud. Lootsin lihtsalt, et ta suudab jälle korralikult skoorida Fulhami särgis, ilma liiga palju võimalusi raiskamata. Aga jah, tuleb lepida sellega, mis on.
                          käesoleva teema 7ndal lehel oleks sa andy cole\'i laste emaks hakkanud kui ta oleks tol ajal hiiumaale sattunud

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Fulham\'

                            Ei oleks. Tegelt ma lootsin head, kuid pärast kolmandat mängu hakkasin pahasi asju aimama.


                            Aga väidetavalt võib meiega nädala lõpus liitud Djorkaeff. Väga vana ja ilmselt palju mängida ei saaks, kuid samas õpetaks ning jagaks kogemusi meie noorematega, mis oleks väga hea. Ja siis ei peaks seda Pembitchi ka enam väljakule panema.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Fulham\'

                              Nii üle pika aja üks võit saadud. Radzinksi pani kaks ning Steed on tagasi oma ühe kolliga. Lisaks lõi värava veel ka McBride. Nii, minule super päev, sest koolis läks ka väga väga hästi.

                              4:1 võitsime siis neid Boston Utd-lasi.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Fulham\'

                                Londoni klubi Fulham tahab Prantsusmaa koondise endise keskväljamehe Youri Djorkaeffi Inglise meistrisarja tagasi tuua na. 36-aastane prantslane lahkus eelmise hooaja lõppedes vabaagendina Bolton Wanderersi teenistusest ,kuid on nüüd harjutamas Fulhami meeskonnaga.

                                \"Djorkaeffi suhtes valitseb praegu ideaalne olukord - tal pole kehtivat lepingut ning me ei pea ootama jaanuarini,\" ütles Fulhami treener Dave Beasant BBC-le. \"Nüüd, mil Andy Cole\'i ootab mängukeeld, oleks Youri meile suureks abiks. Treeningutel on ta ennast igatahes heast küljest näidanud,\" lisas Beasant.

                                Prantsusmaa eest 82 mängu pidanud ja 28 väravat löönud Djorkaeff alustas Fulhamiga treeninguid alles teisipäeval ning sel nädalal lepingust tõenäoliselt veel asja ei saa na. Kuid siiski on tegu väga tähtsa mängumehe toomisega klubisse na . UEFA - me pole veel loobunud na
                                Liverpool boss Benitez: We\\\'re now 70% where I want us

                                Kommentaar

                                Working...
                                X